Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja

Опет не читаш пажљиво. И као по обичају лупаш глупости.

Ја сам својевремено путовала по читавој Европи, САД и делу Азије (Израел).

А у ХН не идем ни на какав парадајз туризам, него код пријатељице која има тамо стан.

(Узгред, у једном месту крај ХН сам и крштена, 1969. године, и за тај крај везује ме и много тога другог).

А иначе говорим енглески и италијански језик, а служим се пољским и немачким.

И нисам из села, већ рођена Београђанка, чије су још бабе и деде пре 2. св. рата дошле у Београд.

Значи, сасвим је бесмислено да, у мом конкретном примеру, размишљам о некаквим Тунисима, Турскама, Грчкама...

onda jednostavno imas - manjak ukusa z:D
 
Mnogi od tih hotela i apartmana imaju ugovore sa agecijama pa tako prodaju deo kapaciteta unapred. Posto je to jel, kupovina na veliko, cene su nize. Tako se moze desiti ono sto neko pomenu. A to je da aranzman od 12 dana preko agencije bude jeftiniji nego sto bi izaslo da ti rezervises za 12 dana. Cak i uz profit agencije. Jer ona je to kupila sest meseci pre pocetka predsezone, a cene formirala dva meseca ranije, a ti si se naguzio da rezervises 16 dana pre odmora.

Jasno je to.
 
onda jednostavno imas - manjak ukusa z:D
Искрено, имам мањак - пара, иначе бих ишла, као некада, на разна путовања по Европи.

Али, напросто, и Боку Которску веома волим, како рекох, везана сам за тај крај од детињства, по разним основама.

Но, ни не очекујем да ти уопште тако нешто разумеш.
:roll:
 
Искрено, имам мањак - пара, иначе бих ишла, као некада, на разна путовања по Европи.

Али, напросто, и Боку Которску веома волим, како рекох, везана сам за тај крај од детињства, по разним основама.

Но, ни не очекујем да ти уопште тако нешто разумеш.
:roll:

Pa gdje si krstena?
 

Back
Top