Vlasnik agencije Konte bankrotirao i hiljade gradjana ostavio bez letovanja

pa to je ovaj Zuti Lopov iz Agencije Konte

nije hteo da uplati pare za aranzmane za te ljude egipcanima pa oni nisu hteli da ih smeste, onda je nekako uplatio, pa su smestili te ljude. E sad kad su procitali to u novinama onda su dosli ovi ljudi sto su preko agencije Konte uplatili za kasnije da traze pare nazad i on im je rekao da je bankrotirao i da od para nema nista z:D

sto znaci da su izvisili za pare al ako im je za utehu nece ostati 'zarobljeni'

Izgleda da je najsigurnije staviti novac na karticu, nesto i u svoj dzxep i pravac zamisljena destinacija.
Nema placanja usluga bilo kome.
 
Izgleda da je najsigurnije staviti novac na karticu, nesto i u svoj dzxep i pravac zamisljena destinacija.
Nema placanja usluga bilo kome.

NAJBOLJA varijanta je bukiranje aranzmana tj smestaja u hotelu PREKO INTERNETA kreditnom karticom + prevoz u sopstvenom aranzmanu

odete recimo na sajt www.booking.com za grcku i tamo nadjete smestaj koji vam odgovara u mestu koje zelite i onda kreditnom izvrsite rezervaciju. Oni vam cak i ne skinu pare sa kartice odmah, vec izvrse tzv preautorizaciju , znaci skinu pare sa kartice pa vam ih vrate cisto da provere dal imate dovoljno love za aranzman u slucaju da imate soba vam je rezervisana i ceka vas. Sto je najfascinantnije gledao sam za neke hotele u Grckoj i uporedjivao cene sa Jollyjem koji nudi taj isti hotel i za dvoje cena preko booking.com je bila niza za nekih 350 evra... sto znaci da se jolly toliko preko ugradjuje u cenu :think:

E sad to je ok za grcku i drugde gde se moze otici kolima al malo neizvodljivo za recimo egipat jer se tamo leti charterom i karta se mislim tesko moze kupiti pojedinacno..
 
NAJBOLJA varijanta je bukiranje aranzmana tj smestaja u hotelu PREKO INTERNETA kreditnom karticom + prevoz u sopstvenom aranzmanu

odete recimo na sajt www.booking.com za grcku i tamo nadjete smestaj koji vam odgovara u mestu koje zelite i onda kreditnom izvrsite rezervaciju. Oni vam cak i ne skinu pare sa kartice odmah, vec izvrse tzv preautorizaciju , znaci skinu pare sa kartice pa vam ih vrate cisto da provere dal imate dovoljno love za aranzman u slucaju da imate soba vam je rezervisana i ceka vas. Sto je najfascinantnije gledao sam za neke hotele u Grckoj i uporedjivao cene sa Jollyjem koji nudi taj isti hotel i za dvoje cena preko booking.com je bila niza za nekih 350 evra... sto znaci da se jolly toliko preko ugradjuje u cenu :think:

E sad to je ok za grcku i drugde gde se moze otici kolima al malo neizvodljivo za recimo egipat jer se tamo leti charterom i karta se mislim tesko moze kupiti pojedinacno..

Pa jeste, pa ti posle hakeri "maznu" podatke sa kartice.
 
pazi ovo last minute deal LETOVANJE U TUNISU ZA SAMO 257 EVRA

http://www.wayout.rs/tunis/hammamet-nabeul/hotel-les-pyramides.html

Les Pyramides ***
TUNIS / POLASCI 08,12,15 i 19 - JUL - 8d/7n PP------252€

u crnoj gori samo cete za lezaljke i suncobrane na plazi da date 200 evra za 10 dana za cetvoroclanu porodicu z:D
А што бих ишла у ту неку хебену пустињу и давала 250е, кад могу у ХН, лијепу нашу Боку, невјесту Јадрана, за џабе? :D

(Сем бензина, нормално, а једино што ме мало нервира је, како рекох, лош пут, али, хебига сад...).
 
А што бих ишла у ту неку хебену пустињу и давала 250е, кад могу у ХН, лијепу нашу Боку, невјесту Јадрана, за џабе? :D

(Сем бензина, нормално, а једино што ме мало нервира је, како рекох, лош пут, али, хебига сад...).

nije to tamo nase i sve se placa u zivotu ovako ili onako.

a ti verovatno tamo ides jer si navikla na taj paradajz turizam i nemas ukusa i nigde nisi bila van svog sela pa ne znas ni kako to izgleda.

a verovatno zato i sto ne znas nijedan strani jezik pa se bojis kako ces se sporazumeti tamo :think:
 
NAJBOLJA varijanta je bukiranje aranzmana tj smestaja u hotelu PREKO INTERNETA kreditnom karticom + prevoz u sopstvenom aranzmanu

odete recimo na sajt www.booking.com za grcku i tamo nadjete smestaj koji vam odgovara u mestu koje zelite i onda kreditnom izvrsite rezervaciju. Oni vam cak i ne skinu pare sa kartice odmah, vec izvrse tzv preautorizaciju , znaci skinu pare sa kartice pa vam ih vrate cisto da provere dal imate dovoljno love za aranzman u slucaju da imate soba vam je rezervisana i ceka vas. Sto je najfascinantnije gledao sam za neke hotele u Grckoj i uporedjivao cene sa Jollyjem koji nudi taj isti hotel i za dvoje cena preko booking.com je bila niza za nekih 350 evra... sto znaci da se jolly toliko preko ugradjuje u cenu :think:

E sad to je ok za grcku i drugde gde se moze otici kolima al malo neizvodljivo za recimo egipat jer se tamo leti charterom i karta se mislim tesko moze kupiti pojedinacno..


Placanje karticom na netu je velika hrabrost.
 
Ma kakvi bankrotirao.
Sigurno je novac prebacio ili ga od ranije drzi na racunima drugih delova firme Simpraga d.o.o.
Jer Konte je samo agencija u vlasnistvu gore pomenute firme.
Dakle, najpre ti racuni.
A ako se ispostavi da ni tamo nema novca
Ima on nekretnine i ostala sredstva u vlasnistvu firme i sve to moze da se namiri.
I to mnogostruko.

pa i ja rekoh nema sanse da te pare nestanu barem 90% tih para , vec je pare izvukao sa racuna firme prebacio u inostranstvo i sad ga bole paja :think:
 
To zna da bude lutrija,
Ako ides u Egipat ili Tunis onda samo kes i to dolari.

NAJBOLJA varijanta je bukiranje aranzmana tj smestaja u hotelu PREKO INTERNETA kreditnom karticom + prevoz u sopstvenom aranzmanu

odete recimo na sajt www.booking.com za grcku i tamo nadjete smestaj koji vam odgovara u mestu koje zelite i onda kreditnom izvrsite rezervaciju. Oni vam cak i ne skinu pare sa kartice odmah, vec izvrse tzv preautorizaciju , znaci skinu pare sa kartice pa vam ih vrate cisto da provere dal imate dovoljno love za aranzman u slucaju da imate soba vam je rezervisana i ceka vas. Sto je najfascinantnije gledao sam za neke hotele u Grckoj i uporedjivao cene sa Jollyjem koji nudi taj isti hotel i za dvoje cena preko booking.com je bila niza za nekih 350 evra... sto znaci da se jolly toliko preko ugradjuje u cenu :think:

E sad to je ok za grcku i drugde gde se moze otici kolima al malo neizvodljivo za recimo egipat jer se tamo leti charterom i karta se mislim tesko moze kupiti pojedinacno..

Covjek koji ima nesto viska vremena sigurno da moze otici lagano kolima i pronaci smjestaj ili u hotelu ili privatno sto opet umanjuje cijenu.
Vjerujem da se te agencije ugradjuju minimum 30% u cijenu kostanja aranzmana.
Naizgled primamljivi aranzmani a ovamo - pljacka nevidjena. To me podsjeca na Dafinu i Jezdimira.
 
Covjek koji ima nesto viska vremena sigurno da moze otici lagano kolima i pronaci smjestaj ili u hotelu ili privatno sto opet umanjuje cijenu.
Vjerujem da se te agencije ugradjuju minimum 30% u cijenu kostanja aranzmana.
Naizgled primamljivi aranzmani a ovamo - pljacka nevidjena. To me podsjeca na Dafinu i Jezdimira.

znas kako . za dosta destinacija se ugradjuju ali za egipat recimo ne.

primer - preko agencije wayout aranzman u nekom hotelu recimo 5 zvezdica hilton waterfalls recimo kosta 635 evra za 12 dana a ako ides direktno preko sajta hiltona kosta te 110 evra dan ...

proveri sam pa se uveri :think:
 
А што бих ишла у ту неку хебену пустињу и давала 250е, кад могу у ХН, лијепу нашу Боку, невјесту Јадрана, за џабе? :D

(Сем бензина, нормално, а једино што ме мало нервира је, како рекох, лош пут, али, хебига сад...).


e pa ja dole ne bih isao ni za dzabe:hahaha:
 
Placanje karticom na netu je velika hrabrost.

Nije.
Imas kartice na kojima sebi uplatis tacno odredjen iznos.
Dakle, nemas na kartici 79570 eur a placas aranzman od 500
Nego uplatis tacno onoliko koliko prenosis.
Cak i da se desi nesto neprijatno, ostao si samo bez tog novca
Ja sam placao mnogo puta i nikad mi se nije desilo nesto ruzno
Vecina firmi koristi vrlo pouzdane sisteme za placanje, tako da neke velike opasnosti nema.
Sto ne znaci da je nema uopste, ali nije tako dramaticna kako ljudi misle
 
znas kako . za dosta destinacija se ugradjuju ali za egipat recimo ne.

primer - preko agencije wayout aranzman u nekom hotelu recimo 5 zvezdica hilton waterfalls recimo kosta 635 evra za 12 dana a ako ides direktno preko sajta hiltona kosta te 110 evra dan ...

proveri sam pa se uveri :think:

Ne sumnjam. Ima i toga.
Ali.... zar nebi bilo zgodno obaviti telefonski ili kontakt putem e maila u kojem bi covjek rezervisao svoj apartman, sobu ili sto vec zeli, ranije tako da bi ga sasvim sigurno doslo jeftinije.
 
NAJBOLJA varijanta je bukiranje aranzmana tj smestaja u hotelu PREKO INTERNETA kreditnom karticom + prevoz u sopstvenom aranzmanu

odete recimo na sajt www.booking.com za grcku i tamo nadjete smestaj koji vam odgovara u mestu koje zelite i onda kreditnom izvrsite rezervaciju. Oni vam cak i ne skinu pare sa kartice odmah, vec izvrse tzv preautorizaciju , znaci skinu pare sa kartice pa vam ih vrate cisto da provere dal imate dovoljno love za aranzman u slucaju da imate soba vam je rezervisana i ceka vas. Sto je najfascinantnije gledao sam za neke hotele u Grckoj i uporedjivao cene sa Jollyjem koji nudi taj isti hotel i za dvoje cena preko booking.com je bila niza za nekih 350 evra... sto znaci da se jolly toliko preko ugradjuje u cenu :think:

E sad to je ok za grcku i drugde gde se moze otici kolima al malo neizvodljivo za recimo egipat jer se tamo leti charterom i karta se mislim tesko moze kupiti pojedinacno..


ja preko bookinga idem vec 4 god negde makar jednom mesecno i do sad se nikad nisam imao problema
lepo sve pise utisci gostiju slike hotela pozicija hotela ma sve
uopste mi nije jasno zasto neko i dalje ide preko neke agencije kad je tako uglavnom skuplje...osim ako ne ides u tursku u sezoni
 
Covjek koji ima nesto viska vremena sigurno da moze otici lagano kolima i pronaci smjestaj ili u hotelu ili privatno sto opet umanjuje cijenu.
Vjerujem da se te agencije ugradjuju minimum 30% u cijenu kostanja aranzmana.
Naizgled primamljivi aranzmani a ovamo - pljacka nevidjena. To me podsjeca na Dafinu i Jezdimira.

Da nas cepaju po usima tu nema zbora,ali nekako sam lenj za veliku potragu..
Obicno mi zena onako lopvski podmetne katalog pod nos i kaze ,,ovo bi bilo idealno za nas''.:lol:
 
Da nas cepaju po usima tu nema zbora,ali nekako sam lenj za veliku potragu..
Obicno mi zena onako lopvski podmetne katalog pod nos i kaze ,,ovo bi bilo idealno za nas''.:lol:

Upravo su katalozi - prevara.

Vlasnik agencije ulozi nesto novca u stampanje kataloga u kojem objavi cijene koje su vise nego popularne, fotografije koje su vise nego rajske i kad covjek sve sracuna vise mu se isplati da ode na ljetovanje sa porodicom nego za iste pare da kuva kod kuce.
 
Ne sumnjam. Ima i toga.
Ali.... zar nebi bilo zgodno obaviti telefonski ili kontakt putem e maila u kojem bi covjek rezervisao svoj apartman, sobu ili sto vec zeli, ranije tako da bi ga sasvim sigurno doslo jeftinije.

Mnogi od tih hotela i apartmana imaju ugovore sa agecijama pa tako prodaju deo kapaciteta unapred. Posto je to jel, kupovina na veliko, cene su nize. Tako se moze desiti ono sto neko pomenu. A to je da aranzman od 12 dana preko agencije bude jeftiniji nego sto bi izaslo da ti rezervises za 12 dana. Cak i uz profit agencije. Jer ona je to kupila sest meseci pre pocetka predsezone, a cene formirala dva meseca ranije, a ti si se naguzio da rezervises 16 dana pre odmora.
 
nije to tamo nase i sve se placa u zivotu ovako ili onako.

a ti verovatno tamo ides jer si navikla na taj paradajz turizam i nemas ukusa i nigde nisi bila van svog sela pa ne znas ni kako to izgleda.

a verovatno zato i sto ne znas nijedan strani jezik pa se bojis kako ces se sporazumeti tamo :think:
Опет не читаш пажљиво. И као по обичају лупаш глупости.

Ја сам својевремено путовала по читавој Европи, САД и делу Азије (Израел).

А у ХН не идем ни на какав парадајз туризам, него код пријатељице која има тамо стан.

(Узгред, у једном месту крај ХН сам и крштена, 1969. године, и за тај крај везује ме и много тога другог).

А иначе говорим енглески и италијански језик, а служим се пољским и немачким.

И нисам из села, већ рођена Београђанка, чије су још бабе и деде пре 2. св. рата дошле у Београд.

Значи, сасвим је бесмислено да, у мом конкретном примеру, размишљам о некаквим Тунисима, Турскама, Грчкама...
 
Upravo su katalozi - prevara.

Vlasnik agencije ulozi nesto novca u stampanje kataloga u kojem objavi cijene koje su vise nego popularne, fotografije koje su vise nego rajske i kad covjek sve sracuna vise mu se isplati da ode na ljetovanje sa porodicom nego za iste pare da kuva kod kuce.

Preko Kon Tikija idemo vec nekoliko godina,jeste malo skuplje ali su nas maksimalno ispostovali svaki put.
Bilo je i primedbi sa nase strane na neke stvari i to je sve jako brzo resavano.
 
Ne sumnjam. Ima i toga.
Ali.... zar nebi bilo zgodno obaviti telefonski ili kontakt putem e maila u kojem bi covjek rezervisao svoj apartman, sobu ili sto vec zeli, ranije tako da bi ga sasvim sigurno doslo jeftinije.

kazem ti za egipat je jeftinije preko agencije verovatno zato sto veliki turoperateri zakupljuju citave hotele za sezonu a hotelski menadzment njima daje tako sobe po visestruko nizim cenama a jedan deo hotela ostave za ovako da kazem letece goste i tu su cene mnogo vece.
 

Back
Top