Vladika menja automobile sveštenici na ivici gladi

nemas pojma Jeremija Banatski Nemci imaju veze sa Vatikanom ko tvoja konstatacija sa mozgom , nego sta ti mislis od sektaskim bandama sto Nikanor salje u susednu eparhiju Branicevsku da vredja i sikanira tramosnjeg vladiku Ignjatija ? i sto ne da daje blagoslov djacima iz svoje eparhije da pohadjaju Bogosloviju i fakultet u u Beogradu ?

Ова тема НЕМА никакве благе везе са пдф политика - осим ако је истина оно што се прича и по Бг. а и по неким другим форумима да је Крстарица постала састајалиште најгоре антисрпске феле и да се сатанисти свих боја и узраста овде сакупљају као "вештице на гумну"...

Што се Немаца тиче и напада на Владику Никанора - добро се зна да у овој пропалој буђавој земљи НЕ СМЕЈУ да почну да спроводе Закон о денационализацији земљишта ЈЕР ЈЕ ВОЈВОДИНА НАЈВЕЋИМ ДЕЛОМ НЕМАЧКА тј. у власништву Немаца који су одавно већ основали своје НВО и ТРАЖЕ СВОЈЕ - а ви, банда црвена, шта радите - ИДЕТЕ ЊИМА У ПРИЛОГ тако што пљујете и разарате СПЦ.

Свако ЗАШТО има своје ЗАТО - и нормално је да Никанор не даје благослов ђацима да уче Богословију у Бг. - али овде НИЈЕ МЕСТО да ти то детаљније објашњавам јер је истина која ми је у сазнању више него одвратна.
 
Ова тема НЕМА никакве благе везе са пдф политика - осим ако је истина оно што се прича и по Бг. а и по неким другим форумима да је Крстарица постала састајалиште најгоре антисрпске феле и да се сатанисти свих боја и узраста овде сакупљају као "вештице на гумну"...

Што се Немаца тиче и напада на Владику Никанора - добро се зна да у овој пропалој буђавој земљи НЕ СМЕЈУ да почну да спроводе Закон о денационализацији земљишта ЈЕР ЈЕ ВОЈВОДИНА НАЈВЕЋИМ ДЕЛОМ НЕМАЧКА тј. у власништву Немаца који су одавно већ основали своје НВО и ТРАЖЕ СВОЈЕ - а ви, банда црвена, шта радите - ИДЕТЕ ЊИМА У ПРИЛОГ тако што пљујете и разарате СПЦ.

Свако ЗАШТО има своје ЗАТО - и нормално је да Никанор не даје благослов ђацима да уче Богословију у Бг. - али овде НИЈЕ МЕСТО да ти то детаљније објашњавам јер је истина која ми је у сазнању више него одвратна.
pa dobro i meni drzasvca dodje nekih 80 hektara polodne zemlje i vinigrad u Timockohj Karajini , pa bi i ja isto kao i ti Nemaci volčeo da mi se vrati ono sto mi je oteto , nije tu nista cudno , koliko sam razumeo ranije i tebe ,tj. tvoju familiju je potkacila nacionalizacija pa bi sigurno i ti voleo da dobijes natrag ono sto je tvoje ,mada nije tacno da je Vojvodina najvecim delom bila Nemacka , nacionalizacija tj. lopovluk koji je uveo kralj Aleksandar i nastavio Broz je pogodila i Srbe veleposednike , kao i SPC i njene fondove i zaduzbine .
 
Poslednja izmena:
Teshko da ce to i njemu uspeti, ovaj TVOJ komentar to najbolje dokazuje

ps. *Zuti je svakako onaj koji se usudi da rpozove i ukaze na javashluk koji nije prisutan samo u katolichkoj ili nekoj drugoj crkvi. To vas je najvishe zabolelo ali I TREBA!

Nešto ne vidim da se "žuti" vladika pobunio što trećerazredne demokrate i G17+ primaju mesečno triput veću platu od Angele Merkel!
i to u firmama koje "Neće niko da kupi jer su ne rentabilne"
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
aha znaci ti podrzavas da Madjari (ili bilo ko drugi ), po forumu vredjaju vladike SPC i nazivaju ih zutim ,bravo veliki vernice z:mrgreen:


Тај што га ти називаш "Мађар" у пежоративном смислу речи ЈЕ ТАКО ВЕЛИКИ ПРАВОСЛАВАЦ И ПАТРИОТА КАКАВ ТИ НИКАДА НЕЋЕШ БИТИ ДА СЕ РОДИШ ЈОШ 1 000 ПУТА... али ти имаш велики проблем са РАЗУМЕВАЊЕМ...
 
Ова тема НЕМА никакве благе везе са пдф политика - осим ако је истина оно што се прича и по Бг. а и по неким другим форумима да је Крстарица постала састајалиште најгоре антисрпске феле и да се сатанисти свих боја и узраста овде сакупљају као "вештице на гумну"...

Што се Немаца тиче и напада на Владику Никанора - добро се зна да у овој пропалој буђавој земљи НЕ СМЕЈУ да почну да спроводе Закон о денационализацији земљишта ЈЕР ЈЕ ВОЈВОДИНА НАЈВЕЋИМ ДЕЛОМ НЕМАЧКА тј. у власништву Немаца који су одавно већ основали своје НВО и ТРАЖЕ СВОЈЕ - а ви, банда црвена, шта радите - ИДЕТЕ ЊИМА У ПРИЛОГ тако што пљујете и разарате СПЦ.

Свако ЗАШТО има своје ЗАТО - и нормално је да Никанор не даје благослов ђацима да уче Богословију у Бг. - али овде НИЈЕ МЕСТО да ти то детаљније објашњавам јер је истина која ми је у сазнању више него одвратна.

Da se razumemo.
Ja sam protiv toga da se sveštenici voze skupim kolima- ali sam protiv toga da se neki demokrata sa 3 razreda srednje škole vozi u ISTIM takvim kolima, ako ne i skuplkim!

Ja sam protiv toga da se IŠTA plaća crkvi oko obreda i slično- ali sam protiv toga da drugorazredni političar bez ikakvog značaja sem što je član minorne G17 ili DS ima platu 10,000 Evra Mesečno!

A NAJVIŠE sam protiv besramnog upiranja prstom
- Kao da mi svi ne znamo šta nam smeta u SPC a sada će da nam na to ukaže vladika koji šre službe Božje svrati u "Que Passu" na neko pićence i koji se druži sa demokratskim političarima koji su razorili ekonomiju ove zemlje!
 
Тај што га ти називаш "Мађар" у пежоративном смислу речи ЈЕ ТАКО ВЕЛИКИ ПРАВОСЛАВАЦ И ПАТРИОТА КАКАВ ТИ НИКАДА НЕЋЕШ БИТИ ДА СЕ РОДИШ ЈОШ 1 000 ПУТА... али ти имаш велики проблем са РАЗУМЕВАЊЕМ...

Hvala z:poz:
 
pa dobro i meni drzasvca dodje nekih 80 hektara polodne zemlje i vinigrad u Timockohj Karajini , pa bi i ja isto kao i ti Nemaci volčeo da mi se vrati ono sto mi je oteto , nije tu nista cudno , koliko sam razumeo ranije i tebe ,tj. tvoju familiju je potkacila nacionalizacija pa bi sigurno i ti voleo da dobijes natrag ono sto je tvoje ,mada nije tacno da je Vojvodina najvecim delom bila Nemacka , nacionalizacija tj. lopovluk koji je uveo kralj Aleksandar i nastavio Broz je pogodila i Srbe veleposednike , kao i SPC i njene fondove i zaduzbine .

Е, видиш, ту се налази оно што ти никада нећеш разумети и моја ће ти изјава бити малоумна ... ја бих волео да се мојој породици врати оно што јој је противзаконито ондашњем закону и на силу отето без икакве накнаде - али ако то за последицу треба да има губитак Војводине (као што се спрема и прави терен за такав сценарио) - НЕКА ЈА ПРОПАДНЕМ - А НЕКА СРБИЈА ОПСТАНЕ...
 
Тај што га ти називаш "Мађар" у пежоративном смислу речи ЈЕ ТАКО ВЕЛИКИ ПРАВОСЛАВАЦ И ПАТРИОТА КАКАВ ТИ НИКАДА НЕЋЕШ БИТИ ДА СЕ РОДИШ ЈОШ 1 000 ПУТА... али ти имаш велики проблем са РАЗУМЕВАЊЕМ...
znaci opljuno vladiku SPC i odmah je patriota , licemeran si Jeremija , ovamo kao branis crkvu i bunis se protiv mesanja u njene stvari , ali samo ako je u pitanju pop koji se tebi svidja a ovi ostali mogu da pljuju , jos pljuvace nazivas patriotama . Mislim nemam ja nista protiv da on ili ti ili bilo ko drugi ima svoj stav o pojedinim vladikama ili crkvi i bilo cemu drugom , al ne znam sta se ti predstavljas kao neki branitelj vere i SPC a imas tako selektivan pristup , pa kad neko "opljune " jednog vladiku on je izdajnik i ****** , a kad neko opljune drugog on je veliki patriota .
 
Nešto ne vidim da se "žuti" vladika pobunio što trećerazredne demokrate i G17+ primaju mesečno triput veću platu od Angele Merkel!
i to u firmama koje "Neće niko da kupi jer su ne rentabilne"
Prvo se chisti DJUBRE u svojoj kuci, a ti si neverovatan *talenat da *potrefish temu!
Тај што га ти називаш "Мађар" у пежоративном смислу речи ЈЕ ТАКО ВЕЛИКИ ПРАВОСЛАВАЦ И ПАТРИОТА КАКАВ ТИ НИКАДА НЕЋЕШ БИТИ ДА СЕ РОДИШ ЈОШ 1 000 ПУТА... али ти имаш велики проблем са РАЗУМЕВАЊЕМ...

ooooooo, sad verujesh i u REINKARNACIJU

ps,Da li to Bogomoljachka sekta odobrava?

 
pa dobro i meni drzasvca dodje nekih 80 hektara polodne zemlje i vinigrad u Timockohj Karajini , pa bi i ja isto kao i ti Nemaci volčeo da mi se vrati ono sto mi je oteto , nije tu nista cudno , koliko sam razumeo ranije i tebe ,tj. tvoju familiju je potkacila nacionalizacija pa bi sigurno i ti voleo da dobijes natrag ono sto je tvoje ,mada nije tacno da je Vojvodina najvecim delom bila Nemacka , nacionalizacija tj. lopovluk koji je uveo kralj Aleksandar i nastavio Broz je pogodila i Srbe veleposednike , kao i SPC i njene fondove i zaduzbine .
Nije frka!
Eto, nek mi nemac vrati 1,000,000 što nas izgibe u drugom i 700,000 što izgibe u šrvom svetskom ratu pa mi njemu vratimo vinograde, nije frka.....
(ovaj zadnji rat ga častim....)
 
znaci opljuno vladiku SPC i odmah je patriota , licemeran si Jeremija , ovamo kao branis crkvu i bunis se protiv mesanja u njene stvari , ali samo ako je u pitanju pop koji se tebi svidja a ovi ostali mogu da pljuju , jos pljuvace nazivas patriotama . Mislim nemam ja nista protiv da on ili ti ili bilo ko drugi ima svoj stav o pojedinim vladikama ili crkvi i bilo cemu drugom , al ne znam sta se ti predstavljas kao neki branitelj vere i SPC a imas tako selektivan pristup , pa kad neko "opljune " jednog vladiku on je izdajnik i ****** , a kad neko opljune drugog on je veliki patriota .

Pljunuo se vladika sam.
Sale je samo ukazao na šlajmaricu.

Kako ono reče žuti vladika na pitanje "Da niste mladi za patrijarha?"
- "Pa šta, i Medvedev ima 42 godine!"
:sanke:
 
pa dobro i meni drzasvca dodje nekih 80 hektara polodne zemlje i vinigrad u Timockohj Karajini ....

Знао сам да постоји неки разлог ...

Па ти би Влашку републику ... Све Србе протерати преко Честобродице ...

Зато си и напао СПЦ ... Лепше ти певају румунски попови ...
 
Pljunuo se vladika sam.
Sale je samo ukazao na šlajmaricu.

Kako ono reče žuti vladika na pitanje "Da niste mladi za patrijarha?"
- "Pa šta, i Medvedev ima 42 godine!"
:sanke:

pa eto i on se lozi na Mdjeda ,verovatno i na Vladu ,takop da ne znam sta vam je problematicno , mislim nije spomenuo zlog Obamu ili Paris Hilton nego srpsku majku i sestru i oca Madjeda
 
Da se razumemo.
Ja sam protiv toga da se sveštenici voze skupim kolima- ali sam protiv toga da se neki demokrata sa 3 razreda srednje škole vozi u ISTIM takvim kolima, ako ne i skuplkim!

Ja sam protiv toga da se IŠTA plaća crkvi oko obreda i slično- ali sam protiv toga da drugorazredni političar bez ikakvog značaja sem što je član minorne G17 ili DS ima platu 10,000 Evra Mesečno!

Колико сам ја чуо (а не знам да ли је 100% тачно) - сва та тзв.скупа кола су ПОКЛОНИ, тј. ПРИЛОГ ЦРКВИ ... е, сада, једино је проблем што су то поклони наших бизМисмена који су сви редом лопурде и мафијаши.

И ја сам против тога да се било шта од обреда плаћа Цркви - али онда се зна како се то уређује и у другим државама - иде из буџета 10% СПЦ... иначе како мислиш да уопште наше свештенство преживи и да не претурају по контејнерима...???
 
pa dobro i meni drzasvca dodje nekih 80 hektara polodne zemlje i vinigrad u Timockohj Karajini , pa bi i ja isto kao i ti Nemaci volčeo da mi se vrati ono sto mi je oteto , nije tu nista cudno , koliko sam razumeo ranije i tebe ,tj. tvoju familiju je potkacila nacionalizacija pa bi sigurno i ti voleo da dobijes natrag ono sto je tvoje ,mada nije tacno da je Vojvodina najvecim delom bila Nemacka , nacionalizacija tj. lopovluk koji je uveo kralj Aleksandar i nastavio Broz je pogodila i Srbe veleposednike , kao i SPC i njene fondove i zaduzbine .

Stavio bi ti i turban samo da dobiješ nazad vinograde:)
 
Знао сам да постоји неки разлог ...

Па ти би Влашку републику ... Све Србе протерати преко Честобродице ...

Зато си и напао СПЦ ... Лепше ти певају румунски попови ...
ne tupavi ,sa Vlasima nemam nikakve veze ,a ni sa tom zemljom ne bi imao nikakve planove osim prodaje, posto nikad nisam ni ziveo tamo ,niti imam neke veze sa tim krajem osim sto mi je baba odande
jes ti opet vinjak doruckovao ?
 
Poslednja izmena:
Колико сам ја чуо (а не знам да ли је 100% тачно) - сва та тзв.скупа кола су ПОКЛОНИ, тј. ПРИЛОГ ЦРКВИ ... е, сада, једино је проблем што су то поклони наших бизМисмена који су сви редом лопурде и мафијаши.

И ја сам против тога да се било шта од обреда плаћа Цркви - али онда се зна како се то уређује и у другим државама - иде из буџета 10% СПЦ... иначе како мислиш да уопште наше свештенство преживи и да не претурају по контејнерима...???

APSOLUTNO!
Ja sam za to da naša država bude proglašena Hrišćanskom, Pravoslavnom i da svaki gradjanin plaća porez Crkvi- ko je Pravoslavac- njegove pare idu SPC, ko je Katolik, njegove pare Katoličkoj zajednici u Srbiji, ko je Musliman, Muslimanskoj zajednici.

(Tako dobijem samo 3 zajednice i tri crkve, bez sekti!)
 
ne tupavi ,sa Vlasima nemam nikakve veze ,a ni sa tom zemljom ne bi imao nikakve planove osim prodaje, posto nikad nisam ni ziveo tamo ,niti imam neke veze sa tim krajem osim sto mi je baba odande
jes ti opet vinjak doruckovao ?

Јбт, па Вама Жутима то прешло у навику ...
Дај бWе да продамо пошто-зашто !!!

Продали сте Србију Мишковићу и сличнима, па сад да наставимо,
да продамо и дедовину,
очевину,
жену,
децу ...

Супер брате,

"ЈЕДАН ЈЕ ЖИВОТ !!!"
 
Stavio bi ti i turban samo da dobiješ nazad vinograde:)

ахахаха...... комуњарски Изногуди - калифи уместо калифа...

iznogoudcb5.png
 
APSOLUTNO!
Ja sam za to da naša država bude proglašena Hrišćanskom, Pravoslavnom i da svaki gradjanin plaća porez Crkvi- ko je Pravoslavac- njegove pare idu SPC, ko je Katolik, njegove pare Katoličkoj zajednici u Srbiji, ko je Musliman, Muslimanskoj zajednici.

(Tako dobijem samo 3 zajednice i tri crkve, bez sekti!)

da, to u vašoj džamahiriji
ja sa njima nemam ništa...ko ima neka im plaća
 

Back
Top