Vladika menja automobile sveštenici na ivici gladi

...a da posaljemo dinkica da im sredi finansije i uvede pravilnu raspodelu... sta vas briga sta voze svestenici ne petljaju se ni oni u vozni park politicara

Oni mnogo duze *traju i opstaju, Dinkic je za njh *mala beba

...jel ti krivo... sve ima rok trajanja... samo sto uz crkvu dobijes i garanciju i uputstvo za upotrebu :)

i ti si *lepo zakljuchila da je meni krivo

kako, zashto, na osnovu chega............ili ti se bash neshto pripisalo

:dosadno::dosadno::dosadno::dosadno:
 
Kakav život posle smrti?

ghost-towel-1.jpg

Da me vijaju po hodnicima, sobama, da ne smem da trupkam nogicama na tavanu...
I to mi je neki život...

........pa da hodash u vunenim charapama (da te niko ne chuje) da ne pushtash vodu u toaletu jer pravi buku...........
ps.Dok ovbo pishem mislim da to njemu i ne pada teshko. Chovek zivi sa svojim navikama
 
Za ove sto naplacuju u evrima trebas postupati kao u sledecem slucaju:
U RS 1993. ili 94. poginuo na ratistu momak 20-tak godina,Srbin,pravoslavac.
I pre same sahrane prisao svestenik, koji treba da drzi opelo,porodici poginulog i kaze da je cena za opelo 50 DM.
Jedan od rodjaka izvadi 50 maraka i kaze popu : e sad ce se da drzis opelo na nemackom
Kaze pop: sto na nemackom, necu
A ovaj rodjak izvadi pistolj i kaze: oces,oces. Ja tebi placam u nemackim markama ,ti ima da drzis opelo na nemackom.
Svestenik brze bolje vrati onoh 50 maraka i samo rece besplatno je....

Prika zaboravio si da dodas da je to stvarno bilo i da je to video svojim očima bas tvoj stric od ujaka i tsl.
 
Objavljen je facebook profil pape, i receno da je vrlo redovno na facebooku....
S vremena na vreme je i na nekim chat forumima....
Nasi mantijasi su ludisti po opredeljenju , ali i pirati po software opredeljenju.....kazu war je kriv, sve sto je u vezi sa ratom ne sme da bude pojacano novcem i postovanjem.....

Obama jos nema svoj facebook, ali ce ga dobiti, i pravice se bela kuca u onom virtuelnom svetu, zaboravih kako se zove....
 
Svestenici treba da budu duhovne vodje.Neko ko pogadja teoloski fakultet, i zavrsi ga treba da zna kroz skolovanje i sopstvena iskustva da li postoji Bog ili ne.Mislim koja je svrha izbarti poziv koji zahteva humanost,skromnost,poniznost jer to je nesto sto zahteva hriscanska vera.Ako se neko ponasa u suprotnostima sa nacelima hriscanske vere da li takav moze biti neciji duhovnik?Da li je biti svesteno lice profesija poput bilo koje druge?
Pa shodno tome ako se neko ponasa bahato,i u suprotnostima sa onim sto treba da predstavlja, zapitate li se vi da li taj uopste veruje u Boga?Da li neko ko je svestenik,zivi za nase uslove luksuzno,veruje u Boga kad od sirotinje trazi usluge po cenovniku?

........ vecina svestenstva nema obraza. Ovce poput vas ce uvek blejati kad god se pomenu problemi u SPC ,jer ovce samo i bleje.Branite one koji ne veruju u Boga a nose mantiju

Ти или не разумеш или се правиш да не разумеш. Потпуно је јасно да се покушава направити хајка на Владике који нису склони екуменизму и подвлачењу испод скута оног "Божијег слуге" из Ватикана.

У питању је чисто политичка хајка и дискриминација по медијима. Узми па погледај ко је учествовао на научном скупу који је тај Владика организовао, довољно је поменути Василија Крестића или Кијука - и сваком ко зна нешто о тим људима биће јасно зашто је Владика Никанор овако прозван.

Или можда неко хоће да каже да се друге Владике возају стојадином --- хехехе...
 
Ти или не разумеш или се правиш да не разумеш. Потпуно је јасно да се покушава направити хајка на Владике који нису склони екуменизму и подвлачењу испод скута оног "Божијег слуге" из Ватикана.

У питању је чисто политичка хајка и дискриминација по медијима. Узми па погледај ко је учествовао на научном скупу који је тај Владика организовао, довољно је поменути Василија Крестића или Кијука - и сваком ко зна нешто о тим људима биће јасно зашто је Владика Никанор овако прозван.

Или можда неко хоће да каже да се друге Владике возају стојадином --- хехехе...
Što se mene tiče neka se crkvenom uredbom odredi i "Majbah" za prevozno sredstvo, ali daleko bolej deluje kada se nešto zakonom uredi a ne da ispadne ovako da se povlači po novinama.

Dakle, ja sam lično da svali vladika ima svog vozača i službeni Audi ili Mercedes.
 

Back
Top