VLADAR SEDME KUCE

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
gurmanci:
Pravilo je da se gleda vrh. Kako su kuce nejednake velicine najcesce svi imamo takav slucaj da nam i jednom znaku pocinju dve kuce a u nekim znacima ni jedna. Kuca koja ima i umetnuti znak je zbog svoje velicine logicno vazno polje u zivotu kao i ono naspram njega :P

znaci meni kuca pocinje u npr 28 ovna i traje ceo bik i taj bik nema veze uopste? pa to je malo glupo

ej evo ti i moje astro tachke kad si vec krenula i ja da te izrabljujem. el imam dobre aspekte za neek prljave poslove i koje. navedi slobodno

e samo...mogu li kuce ukratko_ u jednoj reci. zanm da ne moze, ali bar otrpilike

1. ja 2. imovina 3. ?? 4. porodica, majka 5. deca 6. zdravlje 7. brak 8. ? smrt? 9. visoko obraz, religija 10. ? karijera 11. prijatelji? 12. ? podsvesno?

el ok?
evo pa ko yeli da me upoyna... sa astro.com

Planetary positions
planet sign degree house motion
Sun Cancer 09°04'20 09 direct
Moon Virgo 26°32'28 11 direct
Mercury Leo 04°49'22 10 direct
Venus Gemini 24°03'09 09 direct
Mars Gemini 03°51'26 08 direct
Jupiter Leo 10°52'35 10 direct
Saturn Virgo 09°22'28 11 direct
Uranus Scorpio 17°10'50 01 retrograde
Neptune Sagittarius 18°34'20 02 retrograde
Pluto Libra 16°25'38 12 stationary (D)
True Node Virgo 10°21'04 11 direct


House positions (Placidus)
Ascendant Libra 24°15'59
2nd House Scorpio 21°40'10
3rd House Sagittarius 24°01'58
Imum Coeli Capricorn 29°46'51
5th House Pisces 03°28'44
6th House Aries 01°39'13
Descendant Aries 24°15'59
8th House Taurus 21°40'10
9th House Gemini 24°01'58
Medium Coeli Cancer 29°46'51
11th House Virgo 03°28'44
12th House Libra 01°39'13

Major aspects
Sun Sextile Saturn 0°18
Sun Square Pluto 7°21
Moon Square Venus 2°29
Moon Trine Mars 7°19
Moon Square Neptune 7°58
Mercury Sextile Mars 0°58
Venus Opposition Neptune 5°29
Venus Trine Ascendant 0°13
Mars Square Saturn 5°31
Jupiter Sextile Pluto 5°33
Neptune Sextile Pluto 2°09
Neptune Sextile Ascendant 5°42
 
gurmanci:
Anthea:
jing:
e, gurmanci, ti si izgleda kralj astrologije...reci i meni nesto, ja sam dupla devica. platicu ti...
Anthea:
Anthea:
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA

Gurmanci,

Evo ti jos malo podataka iz moje natalne karte, a ako hoces mogu ti je kompletnu poslati na neki tvoj e-mail.

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Sjeverni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.

Eto, Gurmanci, mislim da sam ti usplela prepricati moju natalnu kartu, pa cim stignes, virni i javi sta me sve ceka i puuuuuuno ti hvala!

Srdacan pozdrav od Anthee!!! :P
:D

Gdje si GURMANCI?
Ja se prosli put pravo raspisah, pa da vidim ima li sta skoro od moga odgovora?

Cmokic od Anthee!!

Sve je ok. vladalac sedme ti je Neptun jer se vrh nalazi u ribama. Suprug koji je emotivan i romantican.Vladalac 7. u 3. brak vezan za neku komunikaciju (saobracaj, telefon, internet), komsiluk, rodbinu ili neko koga poznajes od detinjstva. Ne znam samo da li tvoj Neptun ima neke aspekte, to nisam uspela da vidim :P

Gurmanci,

Puno ti hvala, a evo ti dodatna informacija koju si trazila, a to je (ako sam ja to uspjela dobro rastumaciti), da mi Neptun ima KVADRAT s Marsom i SEKSTIL sa Uranom, pa malo izdetaljisi kada bih se mogla udati i da li ima sanse da to bude osoba u znaku Lava, druge nacionalnosti (s kojom sam sada u vezi)? On je rodjen 06. 08. 1969. u 21:30 (podznak mu je na granici Ovan-Bik). Venera u 3. kuci na 04 stepena s Rakom na 08`, a u 7. kuci ima Neptuna na 25 stepeni sa Skorpijom na 56` i slovo R. Sunce i Merkur su mu u 5. kuci i oba u Lavu. Mjesec mu je u 2. kuci na 04 stepena sa Blizancima na 23`. U prvoj kuci mu je Saturn na 08 stepeni sa Bikom na 46`. U 6 kuci ima svasta nesto, a to je: Cvor (okrenut na gore) na 23 stepena sa Djevicom na 05` (R), PLuton na 23 stepena sa Djevicom na 28´, Uran 01 stepena sa Vagom na 24`, Jupiter 03 stepena sa Vagom na 28`. Cetvrta, deveta i deseta kuca su mu prazne. U 8. kuci ima Mars na 07 stepeni sa Strijelcem na 14`. U 11. kuci ima onaj cudni krug sa krstom unutra na 11 stepeni sa Vodolijom na 50`. U 12. kuci ima cvor (na dole sa ruckicama)na 23 stepena sa Ribama na 05` (R).

Eto, pa virni i to kada stignes.

PUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala!

ANTHEA
 
Anthea:
gurmanci:
Anthea:
jing:
e, gurmanci, ti si izgleda kralj astrologije...reci i meni nesto, ja sam dupla devica. platicu ti...
Anthea:
Anthea:
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA

Gurmanci,

Evo ti jos malo podataka iz moje natalne karte, a ako hoces mogu ti je kompletnu poslati na neki tvoj e-mail.

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Sjeverni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.

Eto, Gurmanci, mislim da sam ti usplela prepricati moju natalnu kartu, pa cim stignes, virni i javi sta me sve ceka i puuuuuuno ti hvala!

Srdacan pozdrav od Anthee!!! :P
:D

Gdje si GURMANCI?
Ja se prosli put pravo raspisah, pa da vidim ima li sta skoro od moga odgovora?

Cmokic od Anthee!!

Sve je ok. vladalac sedme ti je Neptun jer se vrh nalazi u ribama. Suprug koji je emotivan i romantican.Vladalac 7. u 3. brak vezan za neku komunikaciju (saobracaj, telefon, internet), komsiluk, rodbinu ili neko koga poznajes od detinjstva. Ne znam samo da li tvoj Neptun ima neke aspekte, to nisam uspela da vidim :P

Gurmanci,

Puno ti hvala, a evo ti dodatna informacija koju si trazila, a to je (ako sam ja to uspjela dobro rastumaciti), da mi Neptun ima KVADRAT s Marsom i SEKSTIL sa Uranom, pa malo izdetaljisi kada bih se mogla udati i da li ima sanse da to bude osoba u znaku Lava, druge nacionalnosti (s kojom sam sada u vezi)i da li cu imati djece?

On je rodjen 06. 08. 1969. u 21:30 (podznak mu je na granici Ovan-Bik). Venera u 3. kuci na 04 stepena s Rakom na 08`, a u 7. kuci ima Neptuna na 25 stepeni sa Skorpijom na 56` i slovo R. Sunce i Merkur su mu u 5. kuci i oba u Lavu. Mjesec mu je u 2. kuci na 04 stepena sa Blizancima na 23`. U prvoj kuci mu je Saturn na 08 stepeni sa Bikom na 46`. U 6 kuci ima svasta nesto, a to je: Cvor (okrenut na gore) na 23 stepena sa Djevicom na 05` (R), PLuton na 23 stepena sa Djevicom na 28´, Uran 01 stepena sa Vagom na 24`, Jupiter 03 stepena sa Vagom na 28`. Cetvrta, deveta i deseta kuca su mu prazne. U 8. kuci ima Mars na 07 stepeni sa Strijelcem na 14`. U 11. kuci ima onaj cudni krug sa krstom unutra na 11 stepeni sa Vodolijom na 50`. U 12. kuci ima cvor (na dole sa ruckicama)na 23 stepena sa Ribama na 05` (R).

Eto, pa virni i to kada stignes.

PUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala!

ANTHEA
 
Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA[/quote]

Gurmanci,

Evo ti jos malo podataka iz moje natalne karte, a ako hoces mogu ti je kompletnu poslati na neki tvoj e-mail.

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Sjeverni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.

Eto, Gurmanci, mislim da sam ti usplela prepricati moju natalnu kartu, pa cim stignes, virni i javi sta me sve ceka i puuuuuuno ti hvala!

Srdacan pozdrav od Anthee!!! :P[/quote] :D[/quote]

Gdje si GURMANCI?
Ja se prosli put pravo raspisah, pa da vidim ima li sta skoro od moga odgovora?

Cmokic od Anthee!![/quote]

Sve je ok. vladalac sedme ti je Neptun jer se vrh nalazi u ribama. Suprug koji je emotivan i romantican.Vladalac 7. u 3. brak vezan za neku komunikaciju (saobracaj, telefon, internet), komsiluk, rodbinu ili neko koga poznajes od detinjstva. Ne znam samo da li tvoj Neptun ima neke aspekte, to nisam uspela da vidim :P[/quote]

Gurmanci,

Puno ti hvala, a evo ti dodatna informacija koju si trazila, a to je (ako sam ja to uspjela dobro rastumaciti), da mi Neptun ima KVADRAT s Marsom i SEKSTIL sa Uranom, pa malo izdetaljisi kada bih se mogla udati i da li ima sanse da to bude osoba u znaku Lava, druge nacionalnosti (s kojom sam sada u vezi)i da li cu imati djece?

On je rodjen 06. 08. 1969. u 21:30 (podznak mu je na granici Ovan-Bik). Venera u 3. kuci na 04 stepena s Rakom na 08`, a u 7. kuci ima Neptuna na 25 stepeni sa Skorpijom na 56` i slovo R. Sunce i Merkur su mu u 5. kuci i oba u Lavu. Mjesec mu je u 2. kuci na 04 stepena sa Blizancima na 23`. U prvoj kuci mu je Saturn na 08 stepeni sa Bikom na 46`. U 6 kuci ima svasta nesto, a to je: Cvor (okrenut na gore) na 23 stepena sa Djevicom na 05` (R), PLuton na 23 stepena sa Djevicom na 28´, Uran 01 stepena sa Vagom na 24`, Jupiter 03 stepena sa Vagom na 28`. Cetvrta, deveta i deseta kuca su mu prazne. U 8. kuci ima Mars na 07 stepeni sa Strijelcem na 14`. U 11. kuci ima onaj cudni krug sa krstom unutra na 11 stepeni sa Vodolijom na 50`. U 12. kuci ima cvor (na dole sa ruckicama)na 23 stepena sa Ribama na 05` (R).

Eto, pa virni i to kada stignes.

PUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala!

ANTHEA[/quote][/quote]
 
gurmanci:
Sa podznakom u Ovnu sedma kuca ti pocinje u Vagi. Posto ti je Venera vladalac sedme kuce vazni su njeni aspekti. Ima ih i dobrih i manje dobrih ali je onaj najvazniji odlican a to je Venera u Trigonu sa marsom koja uvek daje erotsku i emocionalnu harmoniju. Vladalac sedme ti je u 12 sto na neki nacin dovodi do toga da je vas brak van ociju javnosti. Sa trigonom Venera Uran do zaljubljivanja ce doci potpuno neocekivano kao grom iz vedra neba. Ne dopada mi se kvadrat izmedju venere i neptuna sto moze dovesti do neke neiskrenosti medju vama ili do lazi koje mogu biti plasirane sa strane.
Venera kvadrat Jupiter bi u tvom slucaju znacilo da cete biti skloni preteranom trosenju novca.

Sa vladaocem prve kuce Marsom (zbog podznaka u Ovnu) ti si kucni i porodicni tip.
Sa Neptunom u 8 ne smes da vozis pod dejstvom alkohola i sl. :P
Hvala Puno!!!!! Ti si jedno srce !!!!!
 
@gurmanci

posto je kod mene jako slicno kao kod osobe iznad :)
s tim sto su aspekti venere
Venus Conjunction Mars 0°57
Venus Sextile Jupiter 3°46
Venus Trine Saturn 1°13
Venus Quincunx Uranus 2°45
Venus Trine Neptune 3°24
Venus Opposition Pluto 0°11

jel mozes i meni nesto da pojasnis u vezi ovih aspekata ??
hvalaaaa
 
Volela bih da znam gde ću upoznati budućeg supruga. Pošto sam računala da ću ga upoznati 2006.
Ako ima nešto interesantno.....reci mi da znam i ja!
Rođena sam 11.12.1977. u Kikindi u 14:15.
Hvala :!:
 
Sve je ok. vladalac sedme ti je Neptun jer se vrh nalazi u ribama. Suprug koji je emotivan i romantican.Vladalac 7. u 3. brak vezan za neku komunikaciju (saobracaj, telefon, internet), komsiluk, rodbinu ili neko koga poznajes od detinjstva. Ne znam samo da li tvoj Neptun ima neke aspekte, to nisam uspela da vidim :P[/quote]

Gurmanci,

Puno ti hvala, a evo ti dodatna informacija koju si trazila, a to je (ako sam ja to uspjela dobro rastumaciti), da mi Neptun ima KVADRAT s Marsom i SEKSTIL sa Uranom. Da li je to mnogo strasno, dok mi ne odgovaras?

Ako mozes, odgovori mi i na prethodno pitanje o buducnosti s gore opisanim Lavom, pa makar i ako mi on nije sudbina.

Eto, pa virni i to kada stignes.

PUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala!

ANTHEA[/quote][/quote][/quote]
 
Zanimljiva je ovo tema;) ...evo i ja da "priupitam";)

E ovako...kod mene ovako stoje stvari

Vrh 7 kuce nalazi se u jarcu.
Sedma kuca mi pocinje u jarcu i zavrsava se u vodoliji
Merkr je u Vodoliji u sedmoj kuci.

Vladar 7 Kuce saturn se nalazi u skorpiji u 4 kuci.I to je Retrogovan saturn , da li ima to neke veze???

Sto se tice aspekata
Merkur ima sekstil sa MC to mu je jedini aspekat
Saturn je u konjukciji sa plutonom.
U trouglu sa suncem
u kvadratu sa mesecom

Kako sam sad ja dosla do zakljucka, moj buduci "srecnik" bice mator, operisan od emocija ... to zbog jarca.

A predpostavljam da zbog saturna u 4 najverovatnije "nase gore list"

Budite fini kao sto jeste , pa me ispravite i dodajte nesto;)))

A li sta znaci merkur u 7 kuci?
Da li je moguce tu neki razvod zbog ove vodije i merkura u vodoliji???
Inace Uran mi se nalazi u 5 kuci u strelcu.
i pravi kvadrat sa suncem.
Trougao sa mesecom, venerom i MC
konjukciju sa jupiterom

To je to;)

Unapred hvala;)
 
Anthea:
Sve je ok. vladalac sedme ti je Neptun jer se vrh nalazi u ribama. Suprug koji je emotivan i romantican.Vladalac 7. u 3. brak vezan za neku komunikaciju (saobracaj, telefon, internet), komsiluk, rodbinu ili neko koga poznajes od detinjstva. Ne znam samo da li tvoj Neptun ima neke aspekte, to nisam uspela da vidim :P

Gurmanci,

Puno ti hvala, a evo ti dodatna informacija koju si trazila, a to je (ako sam ja to uspjela dobro rastumaciti), da mi Neptun ima KVADRAT s Marsom i SEKSTIL sa Uranom. Da li je to mnogo strasno, dok mi ne odgovaras?

Ako mozes, odgovori mi i na prethodno pitanje o buducnosti s gore opisanim Lavom, pa makar i ako mi on nije sudbina.

Eto, pa virni i to kada stignes.

PUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala!

ANTHEA[/quote][/quote][/quote][/quote]
 
Mesec mi je u VII kuci u znaku bika, a tu se jos nalaze Fortuna i Hiron. Mars mi je u znaku lava u IX kuci, a Venera u XII polju u Vagi.A V kuca je u znaku riba i prazna je. Moze li neko da mi malo to pojasni? Hvala...
 
gurmanci:
Anthea:
Anthea:
Sve je ok. vladalac sedme ti je Neptun jer se vrh nalazi u ribama. Suprug koji je emotivan i romantican.Vladalac 7. u 3. brak vezan za neku komunikaciju (saobracaj, telefon, internet), komsiluk, rodbinu ili neko koga poznajes od detinjstva. Ne znam samo da li tvoj Neptun ima neke aspekte, to nisam uspela da vidim :P

Gurmanci,

Puno ti hvala, a evo ti dodatna informacija koju si trazila, a to je (ako sam ja to uspjela dobro rastumaciti), da mi Neptun ima KVADRAT s Marsom i SEKSTIL sa Uranom. Da li je to mnogo strasno, dok mi ne odgovaras?

Ako mozes, odgovori mi i na prethodno pitanje o buducnosti s gore opisanim Lavom, pa makar i ako mi on nije sudbina.

Eto, pa virni i to kada stignes.

PUUUUUUUUUUUUUUUUNO hvala!

ANTHEA
[/quote][/quote][/quote]


U kojoj kuci su Mars i Neptun, i u kojim znakovima? :P[/quote]

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Juzni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.


Eto ga. Jel sada OK za puni odgovor?
 
PLANETARY POSITIONS
planet sign degre house
Sun Libra 14°43'41 11
Moon Sagittarius 14°49'50 01/2
Mercury Scorpio 06°02'27 12
Venus Scorpio 19°22'25 01
Mars Capricorn 29°36'09 03
Jupiter Pisces 14°33'17 04
Saturn Sagittarius 05°59'42 01
Uranus Sagittarius 19°04'49 02
Neptune Capricorn 03°11'24 02
Pluto Scorpio 06°23'27 12
True Node Aries 20°53'34 05

HOUSE POSITIONS (Placidus)
Ascendant Scorpio 16°19'30
2nd House Sagittarius 16°01'35
3rd House Capricorn 21°18'32
Imum Coeli Aquarius 28°18'41
5th House Aries 00°27'14
6th House Aries 25°54'47
Descendant Taurus 16°19'30
8th House Gemini 16°01'35
9th House Cancer 21°18'32
Medium Coeli Leo 28°18'41
11th House Libra 00°27'14
12th House Libra 25°54'47


moze li neko da mi protumaci ovo tj. neki interesantni deo
 
ehehe. sta mozete reci o ovoj osobi

Planetary positions
planet sign degree house motion
Sun Capricorn 17°24'19 04 direct
Moon Scorpio 28°04'40 02 direct
Mercury Capricorn 28°28'27 04 direct
Venus Pisces 03°45'36 05 direct
Mars Aries 15°08'29 07 direct
Jupiter Libra 09°38'23 12 direct
Saturn Gemini 10°48'51 08/9 retrograde
Saturn is technically near the end of house 8 and is interpreted in house 9.
Uranus Pisces 26°25'28 06 direct
Neptune Scorpio 19°51'38 02 direct
Pluto Virgo 27°27'51 12 retrograde
True Node Sagittarius 29°00'04 03 direct


House positions (Placidus)
Ascendant Libra 13°40'37
2nd House Scorpio 11°43'23
3rd House Sagittarius 12°25'57
Imum Coeli Capricorn 14°46'55
5th House Aquarius 17°04'43
6th House Pisces 17°13'08
Descendant Aries 13°40'37
8th House Taurus 11°43'23
9th House Gemini 12°25'57
Medium Coeli Cancer 14°46'55
11th House Leo 17°04'43
12th House Virgo 17°13'08

Major aspects
Sun Square Mars 2°16
Sun Square Jupiter 7°46
Sun Sextile Neptune 2°27
Sun Square Ascendant 3°44
Moon Sextile Mercury 0°24
Moon Square Venus 5°41
Moon Trine Uranus 1°39
Moon Sextile Pluto 0°37
Mercury Sextile Uranus 2°03
Mercury Trine Pluto 1°01
Mars Opposition Jupiter 5°30
Mars Sextile Saturn 4°20
Mars Opposition Ascendant 1°28
Jupiter Trine Saturn 1°10
Jupiter Conjunction Ascendant 4°02
Saturn Trine Ascendant 2°52
Uranus Opposition Pluto 1°02

inace kako racunate kuce, razni sistemi racunanja razne kuce.....kako vi reshavate ovo??
 
wwwooow

ne sesta je zdravlja, znachi sa doktorom

:twisted: :P ili chistachem, kuca higijene (eheheh snobizma malllko kao foliramose)


dakle to se tako gleda cek da vidimo meni! :)

po Placidusu sada gledam...www.astro

8. kuca mi je u ovnu. vladar ovna je mars u osmoj kuci u blizancima

el to znachi da ce mi muzh biti.....hmmm grobar?
 
Interesantno da se na ovu temu neko ponovo javio....poslednje bese 2005. Do sada sam uglavnom citala pitanja i odgovore. .... Svaka pohvala osobama koje astrologiju znaju~ili se trude, i koje su htele da podele svoje znanje. :) Tu i tamo otvorim i ja poneku natalnu.....ali je brze~bolje zatvorim ako naidjem na mutno~sitno~necitko. LELEEEE? Pa i oni sto ZNAJU,pa i ako ZELE.... :dash: ako je karta necitka, nema sanse da nesto kazu! Koliko se astrolog muci da iz glave crta natalnu.... ako na ekranu ima samo naredjane planete? Hajde da budemo konstruktivni...... i uz pitanje...postavimo i kartu?:D
 
Da da tako sam i mislila. vladar 7. i to je to. Koliko je losa konjukcija saturna i plutona u vagi u sedmoj kuce tj. na damom descedentu? dispozitor je venera u devici a ta venera nema ni jedan dobar aspekt, tj. sva je u kvadratima. joj jadna ja! :sad2:
 
i mene interesuje kako tumaciti kada je vladar 8 u 7...

mozda sex u braku na 1.mestu, ili znaci da ce partner biti opterecen nacinom kako da zaradi lovu...

luuupam, hajde sad neka se javi neko ko stvarno zna:D
 

Back
Top