VLADAR SEDME KUCE

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
pa ja ne znam tu devojku,moja mama je isla kod nje protiv moje volje :)
znam da mi je predvidela 2 braka,trenutno sam u drugom,ali prvi nije bio pravi jer smo se vencali...iz zezanja i nikad nismo "konzumirali" brak.e pa ne znam da li se takav "brak" racuna
 
Hallo...ja pomalo i poznajem astrologiju ali nedovoljno dobro da bih si rastumacila svoju 7. kucu, pa ako bi nasla vremena da mi das kratko pojasnjenje bila bih ti zahvalna.
Ovako...ja sam Skorpija-Riba a 7.kuca izgleda ovako

ukljestena Vaga...tako da ne kontam da li se u tom slucaju uzima u obzir samo vladar ukljestenog znaka ili i vladar znaka u kome je vrh kuce?

Ju 2 17' Li # MC( Sag)
Sa 5 40' Li
Ve 11 01'Li
Ju, Sa, Ve u konjukciji :?:
Pl 22 39'Li * MC
Me 5 27' Sco

Inace mi ove planete u sedmoj ne prave "major aspects" sa ostalim planetama u natalnoj karti, posto su sve rasporedjene iznad horizonta u desnoj hemisferi.I Lilit je u 7.Inace stelijum u sedmoj mi vec deluje u smislu profesije-a to je pravo.Unapred hvala.
 
gurmanci:
Nema veze koji znak vise zahvata vec u kome znaku pocinje zato Mars. Ima dobre aspekte sa Mesecom i to ti je super. Kvadrat sa Saturnom bi mogao da donese neke probleme sa starijim osobama. Cvorovi i Lilit nisu toliko vazni. Bojan ima kvadrat alo posto su dobre planete nije strasno samo ce biti malo prilenj i malo vise sklon da trosi :P

e ali bojanu pocinje u strelcu, to je onda merkur???

e nishta mi nisi rekao : ((

mene volis najmanje uaaaaaa umri
 
gurmanci:
Vladalac strelca je Jupiter. :P PS Ja sam zensko ha, ha :P

??? eeeee da da ja taman se ponadala da me neko muva!!

yar nije merkur a jupiter jarca, a device saturn
?
moracu d aproverim

stvatno jupiter
device je onda merkur? A jarca saturn

e zar nije glupo to da se gleda u kom znaku pocinje..sta ako mi dve kuce pocinju u istom znaku, a nijedna kuca ne pocinje u nekom znaku...onda taj znak nij ni vazan
 
na osnovu cega se gleda idealan partner?

meni je jedan astrolog,bacivsi pogled na moju natalnu,rekao da su za mene to Riba ili eventualno Strelac,a drugi je tvrdio da mi potpuno odgovara Ovan ili Lav,odnosno osoba sa kombinacijom ova dva u znaku i podznaku :-(
 
gurmanci:
peach:
na osnovu cega se gleda idealan partner?

meni je jedan astrolog,bacivsi pogled na moju natalnu,rekao da su za mene to Riba ili eventualno Strelac,a drugi je tvrdio da mi potpuno odgovara Ovan ili Lav,odnosno osoba sa kombinacijom ova dva u znaku i podznaku :-(

Mars, Sunce i vladar sedme :P

Mars mi je na 5' 26,8 u Blizancima
Sunce u Lavu na 2' 25,8
Venera u Blizacima na 20' 38,1 (7.kuca u Ribama)
? :-)
 
@gurmanci
e,super,znaci i nazivecu se za dvoje,posto sam sva neka "dvostruka" :lol:
jos jedno pitanjce,koliko je moguce da se uporedjuju ovi aspekti ako ne znam tacno vreme rodjenja "partnera"? (mora da zvuci debilno bilokom astrologu,ali ja znam samo toliko da se na osnovu geografske sirine i minuta rodjenja odredjuje podznak,nemam blage veze da li to utice na Mars,Veneru isl. :shock: )
 
gurmanci:
peach:
@gurmanci
e,super,znaci i nazivecu se za dvoje,posto sam sva neka "dvostruka" :lol:
jos jedno pitanjce,koliko je moguce da se uporedjuju ovi aspekti ako ne znam tacno vreme rodjenja "partnera"? (mora da zvuci debilno bilokom astrologu,ali ja znam samo toliko da se na osnovu geografske sirine i minuta rodjenja odredjuje podznak,nemam blage veze da li to utice na Mars,Veneru isl. :shock: )

Tacno vreme i raspored planeta po kucama je vazan ali ako znas samo datum ipak mozes da odredis u kom se znaku i na kom stepenu nalaze Sunce, Venera, Mars i ostali ali ne mloze da se odredi za Mesec. Vazno je i to u kom su znaku :P
jupi! :D
moze jedna mala PP? :P 8)
 
hm....
trebalo bi da znaci preveliki uticaj majke (mesec) pa jos u konjukciji sa saturnom koji cesto predstavlja stariju zensku osobu....
osma kuca - skorpija? vladar sedme u osmoj - partner skorpija?

elem...uticaj majke sam resila tako sto sam se odselila nekih 10 000 km od nje....i pritom nasla jednu skorpiju...

hahaha....

PS uticaj majke na pitanja braka...ne bilo kakav uticaj...jer je u 7-oj
 
anakin:
hm....
trebalo bi da znaci preveliki uticaj majke (mesec) pa jos u konjukciji sa saturnom koji cesto predstavlja stariju zensku osobu....
osma kuca - skorpija? vladar sedme u osmoj - partner skorpija?

elem...uticaj majke sam resila tako sto sam se odselila nekih 10 000 km od nje....i pritom nasla jednu skorpiju...

hahaha....

PS uticaj majke na pitanja braka...ne bilo kakav uticaj...jer je u 7-oj


Bilo je pravo zadovoljstvo nekada čitati tvoje postove na astrologiji.

Šteta što si pobegla odavde.Za tebe ne, sigurno.

Pozdrav!!!
 
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA
 
Gurmanici, ja ovo ništa ne kontam... ali vidim da ti kontaš... :lol: Pa ako ti nije problem objasni mi plizzzz
Ovo sam iskopala na nekom sajtu . Pa pošto ne znam šta ti treba ... Evo sve! :lol: :lol: :lol:
Hvala unaprijed!!!!
Alex

PLANETS
Sun 11°20' Pisces 12.House
Moon 10°18' Sagittarius 8.House
Mercury 14°08' Pisces 12.House
Venus 20°47' Pisces 12.House
Mars 22°17' Cancer 4.House
Jupiter 26°09' Gemini 3.House
Saturn 26°26'R Leo 5.House
Uranus 17°03'R Scorpio 7.House
Neptune 17°43' Sagittarius 8.House
Pluto 16°08'R Libra 6.House

HOUSES
1.House 17°57' Aries
2.House 25°06' Taurus
3.House 18°45' Gemini
4.House 8°51' Cancer
5.House 0°28' Leo
6.House 29°53' Leo
7.House 17°57' Libra
8.House 25°06' Scorpio
9.House 18°45' Sagittarius
10.House 8°51' Capricorn
11.House 0°28' Aquarius
12.House 29°53' Aquarius

ASPECTS
Venus Tri(120) Mars 2
Venus Squ(90) Jupiter 5
Venus Tri(120) Uranus 4
Venus Squ(90) Neptune 3
Venus SSx(30) ASC 3
Mars Tri(120) Uranus 5
Mars Squ(90) Pluto 6
Mars Squ(90) ASC 4
 
Anthea:
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA

Gurmanci,

Evo ti jos malo podataka iz moje natalne karte, a ako hoces mogu ti je kompletnu poslati na neki tvoj e-mail.

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Sjeverni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.

Eto, Gurmanci, mislim da sam ti usplela prepricati moju natalnu kartu, pa cim stignes, virni i javi sta me sve ceka i puuuuuuno ti hvala!

Srdacan pozdrav od Anthee!!! :P
 
e, gurmanci, ti si izgleda kralj astrologije...reci i meni nesto, ja sam dupla devica. platicu ti...
Anthea:
Anthea:
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA

Gurmanci,

Evo ti jos malo podataka iz moje natalne karte, a ako hoces mogu ti je kompletnu poslati na neki tvoj e-mail.

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Sjeverni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.

Eto, Gurmanci, mislim da sam ti usplela prepricati moju natalnu kartu, pa cim stignes, virni i javi sta me sve ceka i puuuuuuno ti hvala!

Srdacan pozdrav od Anthee!!! :P
:D
 
Moze li za mene i moju drugaricu ponesto?

Ja sam dupli strelac,
vrh 7. kuce u blizancima, merkur na 15' skorpije u 12. (kvadrat sa jupiterom, i sekstil sa mesecom)
+saturn u sedmoj u raku, opozicija sa mesecom :?:

Drugarica je lav-strelac,
merkur u lavu, u 8.kuci,u konjukciji sa venerom, kvadrat sa neptunom u 12. i kvadrat sa ASC konj mesec
znaci i kvadrat sa mesecom :!:

Nesto mi se ne svidja ni jedna kombinacija, stim da ja imam 32 god,(ona je starija)
 
jing:
e, gurmanci, ti si izgleda kralj astrologije...reci i meni nesto, ja sam dupla devica. platicu ti...
Anthea:
Anthea:
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

Rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 h. Podznak mi je DJEVICA. Saturn je u 7. kuci na 06 stepeni, a tu je i Ovan na 42`, pa probaj sada da mi odgovoris koliko je to strasno i da li cu se uopste udati (i rastati) i kada otprilike i da li cu imati djece.

Hvala unaprijed,

ANTHEA

Gurmanci,

Evo ti jos malo podataka iz moje natalne karte, a ako hoces mogu ti je kompletnu poslati na neki tvoj e-mail.

Znaci, 1 kuca podznak Djevica na 11`, a tu je i Uran na 29 stepeni i jos neki cudan znak, nesto kao neko iscaseno slovo R, a taj znak imam i u 1., 2., 8. i 12. kuci. U 12. je cak 2 takva znaka.

U 2. kuci imam mislim Sjeverni cvor na 23 stepena i Vagu na 22` i ono cudno R. U 3. kuci je Neptun na 25 stepeni i skorpija na 58`, a tu mi je i Venera na 13 stepeni i Strijelac na 09`. U 4. kuci je Sunce na 21 stepen i Jarac na 44`, kao i Merkur na 00 stepeni i Vodolija na 57`, koji su skoro presli u 5. kucu, jer su na samoj crti koja ih dijeli (pola-pola).U 5. kuci imam neki krug u kojem je krst na 23 stepena i vodoliju na 44`. u 6. kuci, na samoj ivici sa 5. kucom, nalazi se Mars na 02 stepena i Ribe na 42`. U sedmoj je Saturn na 06 stepeni i Ovan na 42`. U 8. kuci, na samoj ivici sa 7., nalazi se opet znak za Sjeverni cvor, ali drugacije okrenut (valjda nisam pobrkala cvorove)na 23 stepena i Ovan na 22` sa onim cudnim R. U 9. kuci je Mjesec na 19 stepeni i i Blizanci na 13`. Deseta i jedanaesta kuca su prazne, a u 12. kuci imam Jupitera na 05 stepeni sa Djevicom na 06` i opet ono R, a tu se jos nalazi i Pluton na 22 stepena sa Djevicom na 47` i takodje opt ono R.

Eto, Gurmanci, mislim da sam ti usplela prepricati moju natalnu kartu, pa cim stignes, virni i javi sta me sve ceka i puuuuuuno ti hvala!

Srdacan pozdrav od Anthee!!! :P
:D

Gdje si GURMANCI?
Ja se prosli put pravo raspisah, pa da vidim ima li sta skoro od moga odgovora?

Cmokic od Anthee!!
 

Back
Top