VLADAR SEDME KUCE

  • Začetnik teme neznalica
  • Datum pokretanja
gurmanci:
Chiara vl 7. u 3. je neko koga poznajes iz detinjstva ili upoznajes preko rodjaka postaje tvoj suprug. Jarac na vrhu 7. je brak sa razlikom u godinama i muz koji je na emocionalnoj ili fizickoj distanci, on u svakom slucaju sa osobinama jarca.
Hvala. Ovo vezano za emoc. distancu je vrrlo logicno, posto mi jje i Venera u Vodoliji, a to obicno znaci da cim ti neko pokaze ljubav, a ti odmah put pod noge... Za ostalo ne znam. Sad sam se bas zabrinula:( , ja uopste nemam puno rodjaka.
 
GURMANCI,

Ajde, molim te, vidi da li je ova moja 7. kuca bas tako jako strasna zbog Saturna i kakav bi mi trebao biti muz i kada i kako bi trebalo doci do tog spoja (ako ga uopste bude), te da lli je razvod neminovan? Da li cu imati djece? Kako se to uopste vidi iz horoskopa (rodjena sam 12. 01. 1968. u 22:00 u Kotoru-SCG)?

Unaprijed hvala,

Anthea
 
gurmanci:
Anthea, nemam vremena sada da radim natalne karte- Ako znas posznak znamo i koji je znak na vrhu 7. Zavisi od aspekta vladaoca i taj Saturn ne mora da bude problematican. Kada je u dobrim aspektima Saturn daje sabilnost, zrelost...Sta ti je podznak? :P

ja mislim da joj je podznak djevica (7. kuca u ribama) Neptun (vladaoc 7. u 3. polju, skorpija)

hvala za objasnjenje od maloprije :D znaci vladaoc i osoba direktno je vazna.. :D got it!
 
gurmanci zanima me jos jedno, znam da se polje braka moze i istrositi prije samog braka (spomenuo si vec gore)... sa nekom ozbiljnom vezom ili slicno... kako se to racuna? sto sve u astrologiji spada u "brak" u tom smislu?
 
izvini, mislila sam zbog imena :D

da to me zanimalo, znaci kada osobe djele novcanik i zive pod istim krovom moze vec da bude gledano kao brak...

predpostavljam da velika zaljubljenost (samo zaljubljenost u vezi) ne moze biti gledana kao brak...

jos jednom, izvini zbog maloprije hehhehhe :lol:

gurmanci:
Lidiia, ja sam zensko ha,ha :P
Ne znam kako se moze istrositi. Nemaogranicenja koliko se puta mozes udavati ali se sedmo polje odnosi na prvi brak i shvatanje braka uopšte. Drugi brak je deveto polje, treci jedanaesto... Brak je zajednicki krov i niovcanik (mislim u astrologiji) a u zivotu mnogo vise :P
 
Ovako- Retrogradni Jupiter u VII kuci, u opoziciji sa Marsom i Merkurom u I kuci u Devici, trigon sa Saturnom u XI kuci u Raku, kvadrat sa Neptunom u IV kuci u Strelcu.

Sto se vladaoca VII kuce tice- vrh VII je u Vodoliji, vladalac Uran u trecoj u Vagi pravi kvadrat sa Saturnom u XI kuci u Raku, sekstil sa Suncem u I u Devici i polusekstil sa Mesecom u IV u Skorpiji.

:(
 
gurmanci:
Laylah: ili sa kolegom u brak ili sa muzem u zajednicki posao(7 u 6) brak iz vrlo romanticnih pobuda i jakih emocija (Mesec Neptun) :P

Hvala puno!!!!!!!!!! :D
A moze jos samo nesto…sta znaci kada je 7.kuca u jarcu a vladar Saturn u raku u 1.kuci,sekstil mars i mesec ,trigon jupiter?

I kada je 7.kuca u strelcu a jupiter u devici u 5.kuci.
neptun u 7.kuci u strelcu u opoziciji sa venerom,kvadratu sa saturnom i mesecom?
hvala puno!!!
 
gurmanci:
?: napisi aspekte Marsa za sebe i aspekte Jupitera za Bojana :P

a sto meni mars, kad je vise u biku? a njemu jarac, yato sto pocinje krajem strelca?

ok evo

mars trigon mesec (mesec 11 devica)
mars sekstil merkur (merk 10 lav)
mars kvadrat saturn (s 11 devica)

(evo ti ipak i venera: kvadrat s mesecom, opozicija neptun (2, strelac), trigon ascedent (vaga))

bojan:

jupiter kvadrat sunce (skorpija, 5)

(merkur> konjukcija venera (skorpija, 6 - retrogradna v), konjukcija uran (skorpija, 5..ali kaye sam kraj 5 kuce pa se interpretira u 6) )

ne znam za ove cvorove ili lilit
eto ostalo pise na strani 1
 
marina79:
Ovako- Retrogradni Jupiter u VII kuci, u opoziciji sa Marsom i Merkurom u I kuci u Devici, trigon sa Saturnom u XI kuci u Raku, kvadrat sa Neptunom u IV kuci u Strelcu.

Sto se vladaoca VII kuce tice- vrh VII je u Vodoliji, vladalac Uran u trecoj u Vagi pravi kvadrat sa Saturnom u XI kuci u Raku, sekstil sa Suncem u I u Devici i polusekstil sa Mesecom u IV u Skorpiji.

:(
]
gurmanci ako mozes, molim te, par reci...sta mislis o ovom slucaju, u pitanju je moja drugarica, ima 31 godinu, do kada ce ovaj retrogradni Jupiter da je seta napred-nazad po pitanju braka i vraca stare ljubavi? :?
 

Back
Top