visi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.732
E danas ja bio na kupanju na rijeci i zivot mi zgadile one babe sto im sve visi i oni stomaci...msim zasto to rade, sto se ne zastekaju negdje posebno ili tracaju k'o i sve normalne zene uz kafe...Ocete vi kada budete babeskare hodati po plazama da vas se ljudi zgrazavaju?
 
j b g sta je tu je, al bas danas ja poredim jednu babu sa madonom, kao svi govore madona propala ruzna, al brate kad pogledam ovu koja je istih godina kao i ona samo cu reci zivjela plasticna hirurgija

pa da to
kakvu vrednost ima jedna baba iz naroda
u odnosu na jednu ikonu holivuda
msm chak takoreci babe i sve ljude iz naroda treba prezirati?
ili samo gadjenje?
jer eto nemaju repa a ni mogucnosti
da budu tako ful ko madona i ekipa
tako lepi i zgodni i profesionalno edukovani
 
daj boze da sve mi jednog dana i kao bakute spokojno upijamo sunceve zrake,
koga zabole sta ce neki klinja da misli o nasim telama, i taj klinja ce jednog dana da ima sve visece,
a i nesto nece moci da mu se digne a nekad je moglo. :tease:

:zcepanje:
 
pa da to
kakvu vrednost ima jedna baba iz naroda
u odnosu na jednu ikonu holivuda
msm chak takoreci babe i sve ljude iz naroda treba prezirati?
ili samo gadjenje?
jer eto nemaju repa a ni mogucnosti
da budu tako ful ko madona i ekipa
tako lepi i zgodni i profesionalno edukovani

daj boze da sve mi jednog dana i kao bakute spokojno upijamo sunceve zrake,
koga zabole sta ce neki klinja da misli o nasim telama, i taj klinja ce jednog dana da ima sve visece,
a i nesto nece moci da mu se digne a nekad je moglo. :tease:

:zcepanje:

preduhitrio sam vas...saosjecajte sa mojom bezosjecajnoscu

a shojo meni kada bude pocelo da visi ja cu se fino ubiti :aha: ako ne otkrijem neke nove cari zivota

i kakva je to doza zloce danas ? :ceka:
 
i ko mari za holivud
bitno je ceo dan variti i srati o smislu zhivota
eventualno malo alkohola pa pljuge vo no ih
josh ako padne neki forum pa analiza nikova
interakcija i pikselska distrakcija :heart:
 
preduhitrio sam vas...saosjecajte sa mojom bezosjecajnoscu

a shojo meni kada bude pocelo da visi ja cu se fino ubiti :aha: ako ne otkrijem neke nove cari zivota

i kakva je to doza zloce danas ? :ceka:

nije zloca nego realnost koju ja prihvatam ali ne i ti. meni ne bi smetao moj dedica kome ne moze da se digne tad, nesto drugo ce nam biti uzivanje. :aha:
 
Juce san isla bacit djir na plazu..al bash cili dan, uzela neke literature ,momka i krenuli. Do nas je bila jedna starija gospodja, vidi se rodom iz mista di smo bili. Zna svaku kap mora i kamencica na plazi, metnila ona svoju kapicu, zera se splahnula u plicaku i krenila plivati. Plivala je ka girica (mala ribica).. OD - DO..do kud bi se ti aleksa 3 put promislja oces li se vratiti natrag. Bila je stara, velikog trbuha.. vodenih nogu ,mlohavih rucina al ta je oplivala dionicu za koju dajem ruku u vatru da vecina ovdi ne bi mogla.
 
pa mi kad budemo omatorili sigurno necemo izgledati kao oni: bez zuba, sa 300 kila sala, smrdljivi i zadrigli,ipak smo mi rodjeni krajem 20 veka ili sad ko se radja u 21om veku, bice i para bice i normalnog zivota... oni svi vode poreklo sa sela i planincuga pa zato i tako izgledaju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top