VISA TURISTICKA SKOLA U BEOGRADU !

Ljudi da li moze neko da mi kaze koliko je bodova potrebno za upis na budzet,koliko primaju na budzet,a koliko na samofinansiranje?Takodje ako neko moze da mi odgovori za neka pitanja za prijemni koja ne znam,mislim ne znam puno :) ali evo neka:
-Najveca mrtvaja i ornitoloska stanica u Srbiji je?...ovo kad sam culo bilo je O_o
-U cirkovima su formirana___________jezera?
-Kolika je prosecna nadmorska visina Balkanskog poluostrva?
-Koji je procenat slovenskih naroda u etnickoj strukturi balkanskog poluostrva?
-Kolika je nadmorska visina najnize tacke u Srbiji?
-Koliko termomineralnih izvora je registrovano u Srbiji?
-Na koliko mora izlazi Rusija?(nisam siguran tu)
-Koliki je prirodni prirastaj u nasoj zemlji?
Znaci ako moze neko da mi odgovori,sto ranije to bolje...
Jos mi samo recite kakvi su profani,koliko mora da se da ispita da se prodje godina itd...i da me neko upozna sa tom cuvenom 'bolonjom'...kako to funkcionise?
 
Ljudi da li moze neko da mi kaze koliko je bodova potrebno za upis na budzet,koliko primaju na budzet,a koliko na samofinansiranje?Takodje ako neko moze da mi odgovori za neka pitanja za prijemni koja ne znam,mislim ne znam puno :) ali evo neka
Nemanjaaaaa, zamolio bih te da mi, ako imas u elektronskoj formi, posaljes odgovore na pitanja za prijemni iz geografije, jer nemam dovoljno vremena da ih odgovorim.
 
Cao svima,

treba mi par informacija o predmetu Poslovanje hotelskih preduzeca..
Ima li ikog na ovom forumu od malo starijih studenata?Ja studiram po dvogodisnjem programu pa me zanima ima li jos nekog?
U svakom slucaju ako ima...promenio se profesor pa me interesuje kakav je ovaj Georgij Genov iz hotela?Da li mnogo trazi?I moze li nesto da se prepise itd?
Hvala unapred
 
cao svima, molila bih nekoga ko ima knjige Istorija umetnosti i Nacionalna istorija autora Vjovic B.da mi se javi
Ukoliko zelite da prodate ili mi pozajmite, sve jedno, jer mi trebaju za polaganje za licencu.
Prilicno mi je hitno, pa ako je neko raspolozen...
Please, postajem ocajna, koga god sam pitala, niko nema :sad2:
 
Занима ме који се конкретно послови могу наћи са овом школом...

Чула сам да је за туристичког водича потребно завршити посебно, па ме занима колико то кошта, шта све укључује, итд.
 

Back
Top