Вијест из Бијељине

Nikola_BN:
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.
У Бања Луци нема таквих проблема, ми смо наше мухамеданце уградили у темеље градске управе.
 
Nikola_BN:
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.

Tako je, ja sam prvi:
Ne priznajem AVNOJ-ske granice, ne priznajem ni status muslimanski narod, a kamoli konstitutivan, osim u Turskoj:D:D
 
skarfejs:
A moze i neka zaslepljena budalcina koja nije korisnik usluga prve dve.grupe.......nego je samo budalchina

Budala te jutros obukla!
RAT SAM ŽELIO I JA jer je to bio jedini način da se rasturi ona trula država.....Samo jedan primer: To je bila jedna zajednička država sa 'bratstvom i jedinstvom', a recimo mnogi Hrvati su smatrali da je hrvatski deo njihova država....Zato i mnogi Srbi koji nisu živeli svojevremeno izvan granica Srbije i ne mogu razumeti Šešelja i mnoge druge koji su imali 'bliskih susreta' sa drugim narodima i verskim zajednicama...

Pa i Amerika bi propala da mnogi još sanjaju i rovare za odcepljenje Južnjaka od zajednice:D:D:D
 
Nikola_BN:
На споменику посвећеном палим борцима ВРС у Бијељини данас су освануле поруке "агресори" и "убице".

Комбинујте то са јучешњим ријечима које су се чуле на програму БХТ, да се Срби неће наносати глава, и многима ће бити јасно да нажалост рат на овим просторима није завршен.

Ово није демагогија него објективно стање ствари! Нажалост некоме је и даље у интересу да на овим просторима не влада мир. Неко жели нестабилност, мржњу сукобе!

Једноставно некоме није у интересу да живимо као сав нормалан свијет.

Zato imam jedan dobar predlog: Čuvanje granica Srbije treba prepustiti miliciji, a Vojsku Srbije prekomandovati na nove granice u RS....
 

Back
Top