Video klip-pravo u lice!!

Pa kad ste seljoberi, naravno da vam je cudno. A sta ste vi ocekivali, sad ce on da je sutne i vi dete da likujete. U jeste frajeri!
Pa mozda mu je ona to i rekla, mozda je on voli bas zbog toga sto je slobodna i sto voli ono o cemu vi mozete samo da sanjate.
C c c kako je ljudski um pokvaren i ne dozovoljava tudju srecu...
 
Kiss_me:
Pa kad ste seljoberi, naravno da vam je cudno. A sta ste vi ocekivali, sad ce on da je sutne i vi dete da likujete. U jeste frajeri!
Pa mozda mu je ona to i rekla, mozda je on voli bas zbog toga sto je slobodna i sto voli ono o cemu vi mozete samo da sanjate.
C c c kako je ljudski um pokvaren i ne dozovoljava tudju srecu...
bravo kiss,ali ne nadaj se da shvatiti oni koji misle drugacije ;)
 
Ma ne moraju me oni shvatiti, meni je bitno sto sad oni pate :twisted:
E hanka zamisli, frajer ima ribu koja voli perverzije, a drugari sad pucaju jer moraju biti fini pred selom :lol:
Eto, a taman su pomislili kako ce mu spasiti dusu od djavola, kad ono nista... tjah kakvi su danas ljudi nezahvalni :lol:
 
Kiss_me:
Ma ne moraju me oni shvatiti, meni je bitno sto sad oni pate :twisted:
E hanka zamisli, frajer ima ribu koja voli perverzije, a drugari sad pucaju jer moraju biti fini pred selom :lol:
Eto, a taman su pomislili kako ce mu spasiti dusu od djavola, kad ono nista... tjah kakvi su danas ljudi nezahvalni :lol:
mhhmm mora da su ocajno krili svoje erekcije dok su se javno zgrazavali i gledali je :lol: ;)
 
kako je doshlo do toga da je normalno da neko sisa 2 penisa i istovremeno se snima i to bude prihvatjeno????....gde ide sve ovo?....draga ja sam u mladosti yebo ovce dok mene yebashe crnci....oh dragi tako si iskren tako te volim zbog toga....

Sexualni distonalitet
Sexualni kriminalitet
Sexualna dezinformacija
Sexualna dezorijentacija

Totalna perverzija
Duševna diverzija
Moralna hereza
Sex bez poreza
 
Ovo je on njoj otpevao kad je odgledao klip:

Gledamo se belo u hotelskoj sobi
Sta mi sve to treba, razmisljam u sebi
Skini svoje krpe, ima tople vode
Necu nista ruzno misliti o tebi

Ja cu sutra slavno otici odavde
A o nama suska provincija cela
Znas, ona je bila s onim muzikantom
Pa dobro, budi samnom, sama si to htela

A meni je umor legao na oci
Slomljen sam k'o staklo i boli me glava
Zagrej me i cuti kraj mene do jutra
Ubedicu sebe da si ona prava

Sa usana skini taj sasavi osmeh
Mrzim kad se neko tako glupo kezi
Ne mogu da slusam, dosta mi je reci
Ma hajde, sestro slatka, umukni i lezi
 
e hanibalu....sad ne znam mozhda si u pravu...al recimo da imju to dvoje dete...a deca ko deca...i sad posle shkole u recimo 3tjem razredu....svrate kod jednog drugara njih 5-6....njemu mama i tata nisu qtji....i on pusti tatinu kasetu....i svi tu vide mamu tog deteta kako sisa 2 penisa....e sad nije da sam ja neshto preterano moralan il neshto....al nije mi to bash zdravo....mislim ima da umre od stida malishan....ok ako mu je rekla rekla...nisam chito temu skroz...al ako nije...ma tjao bella...
 
AntunTun:
e hanibalu....sad ne znam mozhda si u pravu...al recimo da imju to dvoje dete...a deca ko deca...i sad posle shkole u recimo 3tjem razredu....svrate kod jednog drugara njih 5-6....njemu mama i tata nisu qtji....i on pusti tatinu kasetu....i svi tu vide mamu tog deteta kako sisa 2 penisa....e sad nije da sam ja neshto preterano moralan il neshto....al nije mi to bash zdravo....mislim ima da umre od stida malishan....ok ako mu je rekla rekla...nisam chito temu skroz...al ako nije...ma tjao bella...
koliko sam razumela ona je vec trudna,znaci imace dece.
znaci ti smatras da p o r n o zvezde ne treba da imaju dece? :shock:
a zasto bi ona morala da isprica SVE i sto je pita i sto je ne pita?ne mislim da treba kriti ali ja svom muzu nisam pricala detalje niti sam ih trazila od njega.znamo sustinu i to je dovoljno
 
nenene po.rno diva mozhe da zhivi ko i ja il bilo ko drugi....poenta je da ako ta diva ne kazhe liq s kojim pravi male ljude da je bila po.rno....ondak to i nema smisla previshe....a to shto si pretjutala....pa jbga valjda je i to od choveka do choveka razlichito....moje poimanje one prave ne podrazumeva por/nitje s lokalnim djilkoshima...no nebitno
 
hanibaI77:
koliko sam razumela ona je vec trudna,znaci imace dece.
znaci ti smatras da p o r n o zvezde ne treba da imaju dece? :shock:
a zasto bi ona morala da isprica SVE i sto je pita i sto je ne pita?ne mislim da treba kriti ali ja svom muzu nisam pricala detalje niti sam ih trazila od njega.znamo sustinu i to je dovoljno
Pa zahebo se covek... :lol: debelo... :lol:
A koja se to ***** zvezda ikad udala... i imala dete? Ustvari mozda nekad neka i jeste... ali verujem da 95% ipak ne...
 
AntunTun:
nenene po.rno diva mozhe da zhivi ko i ja il bilo ko drugi....poenta je da ako ta diva ne kazhe liq s kojim pravi male ljude da je bila po.rno....ondak to i nema smisla previshe....a to shto si pretjutala....pa jbga valjda je i to od choveka do choveka razlichito....moje poimanje one prave ne podrazumeva por/nitje s lokalnim djilkoshima...no nebitno
o tome o cemu ti sad pricas je vec nesto drugo,tu je vec stvar u poverenju a ne snimanju felacia ;)
a to nije tema.drugo je lagati drugo je pusiti :wink: :lol:
 

Back
Top