Video klip-pravo u lice!!

Не ради се ни о каквом моралисању (шта сад...риба треба теби да замери зато што ти је нека риба раније давала орал...само што ти ниси снимио:roll: :lol: ), него у простој чињеници да је та риба због слободности склонија да сутра у браку падне на првом искушењу (што опет не мора да значи). Зато мислим да тип то треба да зна пре брака (а можда му то не одговара па не би улазио у брак...опет не из моралних разлога, него му се овако то не свиђа, као што се мени не свиђају многе, за мене настраности). Није сељачки (хаха одавно нисам употребио ову реч) радити то ако то желиш, сељачки је скривати...Мада ја и не видим да се овде прича о браку (или о томе да је била са двојицом на једном снимку).

Ситуацију из корена мења чињеница да је она радила то паралелно. Реч је о поверењу.

ODE ČOVEK NA SVADBU, SVI POMALO PIJANI, USTANE NEKI LIK PREKO PUTA I KAŽE " A ZNAM JA TEBE TI SI ONAJ ŠTO SAM MU GLED'O ŽENU KAKO PUSHI I GUTA ZA 10-KU, jEL MOŽE I MENI MALO".ONDA ČOVEK ONAKO PRIPIT UZME FLAŠU I RAZBIJE MU O GLAVU.....ima još...

postoji razlika izmedju pushenja....i pushenja dvojici dok te snimaju....naime samo stoka o chijom stochnosti su se pesme spevale mozhe tako neshto da uchini u mestu u kom svako svakog zna....ne da je glupa....nego njena glupost dovodi u pitanje tog lika koji je ozhenio....dakle i on mora biti u tom nekom svetu sashe chume i ostalih debila ovog sela....no i dalje sam izrichit za prikazivanje pa qd puklo....kaaaaaako mi je dosadno....nedelje ubijaju....chekam kao neke drugove al nema ih....trebo sam da raspremam sobu....proslo je pola godine sigurno....al me tako mrzi....nedeljom mi se ne zhivi....kad bi mogo da je prespavam il neshto....al mozhda posle trijumfujem u kartama....postoje 2 ocpije ovde....da odesh do "grada" na kafu....il da sedish s ljudima na gajbi....nema tretje....kad je leto onda i ima....preko zime je klasichna hibernacija....mada je i inache tako....nezadovoljan sam i kosa mi je masna....dal da se plaknem?....al de posle kad dodju da budem chist...ne ide....startovatje me petko....

I am all, but what am I?
Another number that isn't equal to any of you
I control, but I comply
Pick me apart, then pick up the pieces
I'm uneven

I am the damaged one
All my life and the damage done

Can you feel this?
I'm dying to feel this
Can you feel this?

hanibaI77:
jbt kako sam ja srecna sto se ne druzim sa likovima kao sto ste vi :D
pitaju kako mu je zena,i sta onda?pero ponasas se kao da nikad nisi polizao neciju guzu :mrgreen:
Pa nista onda svi onaku kao da prasnu u smeh... al se sve kao suzdrzavaju... dok ovaj ne ode iz kancelarije... A onda ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa onda mu kaze lik na pijaci:
- Komsija, jel tvoja zena naucila?
- Sta jel naucila?
- Pa da pusi ko svet... :lol:

Petar_Pan:
Pa nista onda svi onaku kao da prasnu u smeh... al se sve kao suzdrzavaju... dok ovaj ne ode iz kancelarije... A onda ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pa onda mu kaze lik na pijaci:
- Komsija, jel tvoja zena naucila?
- Sta jel naucila?
- Pa da pusi ko svet... :lol:
a to je znaci smesno?hm nisam znala,znaci ti ne volis da ti se pusi?mislim,da je tebi to neko zadovoljstvo ne bi ti bilo predmet podsmeha?!super sad znam i da si nula u krevetu :D

Neki "moralista" tek skoro saznao da ga zena varala skoro 20 godina i sta sad. I bas ga bolelo, sto je saznao poslednji, a znao je drugima da soli pamet.
Ono kao ja drzim do morala, pa mene nema sanse da neka zayebe. nije nego. Niko nije imun.Hvala Bogu ima jos uvek iskrenih i normalnih ljudi, koji se poveravaju jedno drugom, ali brate cuti i sljakaj svoj zivot.
Ako hoces da pomognes prijatelju, reci mu to na pravi nacin, a ne kao ta dvojica debila.
Sigurno su ga dobro izdrkali kod svojih kuca, pre nego sto su mu pokazali snimak

hanibaI77:
a to je znaci smesno?hm nisam znala,znaci ti ne volis da ti se pusi?mislim,da je tebi to neko zadovoljstvo ne bi ti bilo predmet podsmeha?!super sad znam i da si nula u krevetu :D
Slusaj Hani... koga bre zabole s kim ti hoces da se petljas a s kim ne... ko se tebi svidja a ko ne...
Takvih kao ti ima na tone... i to blizih, dostupnijih, neudanih, bez deteta i mladjih... ako ne verujes pitaj Gazdaricu. :lol:

Petar_Pan:
Slusaj Hani... koga bre zabole s kim ti hoces da se petljas a s kim ne... ko se tebi svidja a ko ne...
Takvih kao ti ima na tone... i to blizih, dostupnijih, neudanih, bez deteta i mladjih... ako ne verujes pitaj Gazdaricu. :lol:
ko je uopste pricao o meni?e mnogo si bre glup pa odmah krenes sa pljuvanjem,ne umes nesto diskretnije a ubojitije?:lol: ccc ti sanjas da ti se svaka koja te citira nudi?hehe onda mi je jasno sto si zbunjen po autobusima ae ciao

VesticaBG:
Vas zanima samo sta ce drugi da kazu i zbog toga bi je ostavili, a ne zbog toga sto je uradila...
Tako ispada...
Naravno da bi je ja otkacio zbog njene gluposti i prostituisanja....

Ali razmisli malo unapred... neke takve zahebancije koje sam ja napomenuo su neminovne... i sta onda sledi...
Sljiva na oko... Ko voli da se bije 30 dana robije...
A pa vi ne mozete sad uci u vladu i u opstinu... pa vi ste krivicno gonjeni...
Kolega meni je stvarno zao sto ovo moram da vam saopstim ali zbog vas smo izgubili onaj posao u skupstini, potukli ste se sa kolegom sa posla a i poceli ste da pijete... primoran sam da vam dam otkaz...

Tako da sve ti to povlaci svoje posledice... kroz ceo zivot...

I ne kaze se za dzabe:
Pored uspsnog muskarca je uvek - uspesna zena...

hanibaI77:
ko je uopste pricao o meni?e mnogo si bre glup pa odmah krenes sa pljuvanjem,ne umes nesto diskretnije a ubojitije?:lol: ccc ti sanjas da ti se svaka koja te citira nudi?hehe onda mi je jasno sto si zbunjen po autobusima ae ciao
Da ja sam krenuo sa pljuvanjem...
A i neka lezbejka bi trebala dobro da se namuci mene da smuva... i naravno da vise od neke kres seme "one night stand" ne bi nikad ni dobila... Ciao bella...

Bas glupa prica,a ljudi jos gluplji.:roll: Stvarno ne mogu da shvatim te momke.Mislim da su ljubomorni.Sta njih briga sta je ta devojka pre radila.Ako se lepo slazu,ako im je dobro u braki,cekaju bebu i .....sta sad ima ko da se mesa.To sto je bilo,bilo je. Zasto ljudima kvariti srecu.Da mu nije dobra zena i da je nastavila sa takvim zivotom,pa da mu se kaze,ali ako im je dobro i ako je sad drugacija i voli svog muza mislim da je ovo gnusno i da su ta dvojica dva totalna debila koji su ljubomorni i bezobrazni.Onaj odozgo vidi sve,tako da ce verovatno i oni dobiti lepe vesti kad se budu najmanje nadali.
Toliko8)

Ne ide to tako Espi...
To tako ide u sanjarskim glavicama onih koji misle da mogu bez posledica da rade sta god hoce... Ali da li ti moz da radis sta hoces bez posledica... Naravno da ne...
Realnost je mozda surovija od tih snova... Ali ko je pre pocne razumeti bolje ce proci u zivotu... Ko zivi u snovima nece...

esperanca137:
Ljudi su grozni i bolje mi je da zivim u snovima nego sa ovakvim gnjidama8)
Ako neko/ka voli da zivi na ostrici zileta nek zivi.:roll: To nije u mom fazonu.
Ja sa mali Ferdinand koji mirno mirise svoje cvece ispod drveta i ceka svojih 5 min;)
Pa bezi od tih gnjida... Od gnjida svi beze... tako i ja... tako bi trebalo i lik iz price...
Umetnost je znati i bezati i sedeti i juriti u isto vreme. :lol:

Back