Pravo vreme za useliti se?

Ja kao moja deca
Nas troje smo rekli, da bi ziveli s bebom sami 😂😂😂😂
Msm naravno da necemo
Ali nam se ne zuri, prosto navikli smo da smo nas troje, i treba nam vremena sada da shvatimo da tako nece biti
Kako se lako 3 pretvori u 6! Ko b' rek'o! ;):heart:

Hm, ne znam. Par puta sam razmišljala o tome kako bih i šta bih i ne znam, pojma nemam.

Ali zanimljivo kako to deca percepiraju
Svi kao oni zive sa tobom bez tate
Sigurno pate bla bla
Znas kako to ide kad si samohran, te gluposti
A oni se zapravo navikli, privali smo bas dosta o tome nas troje
I u njihovim glavama je sasvim normalno da ta beba bude nasa i da zivi sa nama 😂. A da se nas dvoje i dalje vidjamo kao sada 😂
To im je bio prvi predlog 😂
Moderna shvatanja 😂

Sigurno pate bla bla
I u njihovim glavama je sasvim normalno da ta beba bude nasa i da zivi sa nama 😂. A da se nas dvoje i dalje vidjamo kao sada 😂
Moderna shvatanja 😂
Pačurlija! :heart:

Zabavljate se, ali.. želite biti bliži.

Kada je pravo vreme za to? Ne toliko u vremenskom periodu, mada i to, više u poznavanju.
Možda ako se usele pre nekog optimalnog vremena se odnos može pokvariti? Ili treba što pre?

Да кажемо, не пре две или три године. Ако уопште постоји нека временска одредница за то.
Дати себи и другоме времена и простора да се упознамо довољно добро да би живели заједно.

Да кажемо, не пре две или три године. Ако уопште постоји нека временска одредница за то.
Дати себи и другоме времена и простора да се упознамо довољно добро да би живели заједно.

Za par godina ćemo da crknemo 🤣
Tad ćemo već i raskinuti haha

Dobro, svako ima svoj način

Zabavljate se, ali.. želite biti bliži.

Kada je pravo vreme za to? Ne toliko u vremenskom periodu, mada i to, više u poznavanju.
Možda ako se usele pre nekog optimalnog vremena se odnos može pokvariti? Ili treba što pre?

najbolje upoznaš nekog ako otputuješ sa njim
ako se složite na tom putu verovatno ćete se složiti i u zajedničkom prostoru.
ali ne bih žurila. mnogo je teže i komplikovanije kvariti odnos dok ste na istoj adresi.

Sigurno pate bla bla
Moderna shvatanja 😂
Kojom bebom?

Back