Veze sa Rusijom su uništile Srbiju

Dobro, sad ce Dacic da zagrmi i svi ce preplaseni pretrcati na nasu stranu. :ok:
Znate šta ja mislim. Kada se konačno završi muljanje oko BREXITA da će i VB povući priznanje Kosova. Jer samo to prizanje nije u VB interesu. Zamislite da Srbija od jednom prizna Vels kao republiku :D Ili Somalija da podrži nezavisnost Irske. Ili Indija da podrži republiku Škotsku :ceka:
 
Vidi, ti si pun samopouzdanja u porazenoj Srbiji, samo napredno. :ok:
:lol:
Аха, сад, кад си ударио у дувар- сад сам напредњак...:mrgreen:
Србију сте поразили ви, килави и мрљави позапађеници.
Малодушност и колебљивост, коју покажете чим почну проблеми- за то бих одузимао држављанство.
Не може се Србином звати нико коме је пречи сопствени комодитет од судбине народа и државе.
Просто сам згађен над таквим светом; ништа лично на тебе, ти си само "1 од 5 милиона"...:lol:
 
да, сећам се. мене је ту уствари Лички Гусар изнервирао својим врло пристрасним ставовима, кад је бранио Прибићевића. а Прибићевић шљам невиђен.
Шљам је комплимент у односу на то шта је тај несрећник био.
А још гори је био Сава Косановић, Теслин сестрић.
Тај морон је ископао мртвог Теслу, спалио га и донео у урни у Србију. Иначе, Тесла се сахранио, наравно, по православим обичајима. А до скоро сам била убеђена да се кремирао и није ми било јасно зашто је то урадио. И онда сазнам да уствари и није.
 
Znate šta ja mislim. Kada se konačno završi muljanje oko BREXITA da će i VB povući priznanje Kosova. Jer samo to prizanje nije u VB interesu. Zamislite da Srbija od jednom prizna Vels kao republiku :D Ili Somalija da podrži nezavisnost Irske. Ili Indija da podrži republiku Škotsku :ceka:
Не могу они то да појме...
Барем половина Брита и даље имају трип о "Империји у којој Сунце не залази", и треба времена и доста "расола" да се отрезне од тог пијаног сна...
 
Шљам је комплимент у односу на то шта је тај несрећник био.
А још гори је био Сава Косановић, Теслин сестрић.
Тај морон је ископао мртвог Теслу, спалио га и донео у урни у Србију. Иначе, Тесла се сахранио, наравно, по православим обичајима. А до скоро сам била убеђена да се кремирао и није ми било јасно зашто је то урадио. И онда сазнам да уствари и није.
Auuuuuuuuuu, dajte to neke linkove gde može da se čita. Ala nas muljaju. Ovo za Teslu je za mene šok.
 
:lol:
Соћо злоћо- нису то марксисти, то те неко слагао...
То су лопови, обични...
Марксисти не постоје.
Они, из теорије- враћају сиротињи отето; ништа туђе не узимају.
Само враћају отето правом власнику.
Неки Робин Худови, а? :lol:
 
Auuuuuuuuuu, dajte to neke linkove gde može da se čita. Ala nas muljaju. Ovo za Teslu je za mene šok.
Нема то на линковима, има у архивској грађи. :)
Само српски историчари тек почињу да се буде па морамо сви да им помажемо.
Посебно на правнике алудирам јер они познају државно уређење далеко боље од историчара и лакше се сналазе у архиву кад су у питању политичке теме.
 
:eek:
знаш како, рече мени мој отац једном како Руси воле Стаљина....мсм тата је ту доста пројектовао гасовода и нафтовода, па је био чест гост, чак и ми с њим, али му нисам веровала....али кад ти кажеш, почињем да верујем.

Што Руси воле Стаљина?

Zasto Rusi vole Staljina?

Samo za vreme Staljina su se Rusi osecali kao ljudi.
Samo za vreme Staljina su Rusi mogli SVE i znali SVE, cak im ni nebo vise nije bila granica...

Kod svih drugih vladara pa i u ovom "putinistickom rezimu", Rusi su ponovo "glupo stado", ljudi koji nista ne znaju, koji nista ne razumeju... i to mogu da slusaju svaki dan sa TV.
Staljin nikada nije zapoceo svoj govor, tipo: "ja hocu da narod razume", "sticem utisak da nas narod nepravilno racuna" i nikako da vidi to "zlatno doba" koje im stvorili Putin & Co.

Privreda kod Staljina rasla po 70% godisnje, danas ne mogu da nategnu 1%.
Verovatno zbog toga...
 
Dobra stvar je što se sve više srpske omladine obrazuje na zapadu.
Generaciju ljudi koji su obrazovani u pristojnim državama,.

In liberal Austin, anal sex will now be taught to children in grades 3 through 8 as public education becomes pedophilia indoctrination

The Austin Independent School District (AISD) in Texas has voted to implement a new pro-LGBTQP curriculum that includes teaching third-graders how to have anal sex.
In a unanimous decision, the district’s board decided that the most “inclusive” path forward is to confuse children as young as eight into believing that male-female biology is “oppressive.” Further, these youth will now be told that they can pick any gender they’d like, and also put their reproductive organs wherever it feels good to them, including with the use of sex toys if it feels right.
“Under the new curriculum, for the first time, the district will teach students about gender identity and sexual disorientation,” is how local media outlets are framing it.
“The lessons will also help kids identify an adult they can trust; plus talk to them about options if they get pregnant, and seventh graders would learn how to use a condom.”
For more related news about this hostile takeover of public education by sexual perverts, visit Evil.news

Read more:https://www.naturalnews.com/2019-11-07-austin-schools-teaching-anal-sex-children.html
 
Нема то на линковима, има у архивској грађи. :)
Само српски историчари тек почињу да се буде па морамо сви да им помажемо.
Посебно на правнике алудирам јер они познају државно уређење далеко боље од историчара и лакше се сналазе у архиву кад су у питању политичке теме.
Pa zar je moguće da su sve to radili kako bi Teslu prikazali kao hrvatta. Eto to mi sada pade na pamet. Kao i KESH sa foruma koji je u jednom postu kod svojatanje Tesle napisao hrvatima. Ako toliko svojatate Teslu koji se navodno rodio u HR, zašto onda ne svojatate i Vojvodu Pop Djujića i on se rodio u HR :lol:
 
Zasto Rusi vole Staljina?

Samo za vreme Staljina su se Rusi osecali kao ljudi.
Samo za vreme Staljina su Rusi mogli SVE i znali SVE, cak im ni nebo vise nije bila granica...

Kod svih drugih vladara pa i u ovom "putinistickom rezimu", Rusi su ponovo "glupo stado", ljudi koji nista ne znaju, koji nista ne razumeju... i to mogu da slusaju svaki dan sa TV.
Staljin nikada nije zapoceo svoj govor, tipo: "ja hocu da narod razume", "sticem utisak da nas narod nepravilno racuna" i nikako da vidi to "zlatno doba" koje im stvorili Putin & Co.

Privreda kod Staljina rasla po 70% godisnje, danas ne mogu da nategnu 1%.
Verovatno zbog toga...
Не знам, питам.
Није ми било јасно кад ми је отац то говорио.
Он је с Русима причао, образованим Русима, ја сам била дете.
 
Постоје тврдње да је тим заседањима присуствовала и делегација НДХ, али никад није потврђено; црвени су то негирали.

Izgleda da se tu preuređivala NDH i stvarala osnova za postojanje te države i posle rata ...

Izabrano je Jajce .. koje je hrvatska mitomanija proglašavala za grad hrvatskih kraljeva , a Banja Luka je bila projektovana za glavni grad ...
 
Pa zar je moguće da su sve to radili kako bi Teslu prikazali kao hrvatta. Eto to mi sada pade na pamet. Kao i KESH sa foruma koji je u jednom postu kod svojatanje Tesle napisao hrvatima. Ako toliko svojatate Teslu koji se navodno rodio u HR, zašto onda ne svojatate i Vojvodu Pop Djujića i on se rodio u HR :lol:
Добро им је рекао. :lol:
Еј, али и Ђујић је лик који се појављује тек као трећа постава. Пре њега је био Мирко Марић, сахрањен у уз цркву у Зрмања Кланцу. Погинуо несрећним случајем 1942. На његово место долази војвода Јевђевић јер Личани нису хтели за команданта Далматинца (из оправданих разлога). А Ђујић је тек 1943. иступио.
Знаш колико је до тад свештеника пошло испред народа или страдало у тим крајевима? На стотине.
Иначе, Ђујића су звали ''црвени поп''. Он је врло брзо у Америци добио пензију у рангу мајора. А ко је финансирао комунце у СФРЈ него Амери и Англиканци? ;)
Ђујић и Шешеља касније пролашава војводом.
Има сјајна песма коју су му написали четници емигранти, они га и зову црвеним четником.
 

Back
Top