Vezbanje da tipovima...

Evo Ian... npr imas dva tri tipa koji su po karakteru slicni. Jedan od njih ti se mnogo mnogo mnogo svidja. "Iskoristis" ostala dva tipa da na njima vezbas... ponasanje, govor, teme za razgovor... i naravno ono najvaznije: dokle mozes da ides sa onim "sto ti je priroda dala" tj koliko ce tvojih gluposti da trpe... Jos neko objasnjenje?
 
leiasw:
Evo Ian... npr imas dva tri tipa koji su po karakteru slicni. Jedan od njih ti se mnogo mnogo mnogo svidja. "Iskoristis" ostala dva tipa da na njima vezbas... ponasanje, govor, teme za razgovor... i naravno ono najvaznije: dokle mozes da ides sa onim "sto ti je priroda dala" tj koliko ce tvojih gluposti da trpe... Jos neko objasnjenje?
Ja u ustvari nisam razumela chemu vezbanje..zbog chega potreba za takvom vezbom...zato shto ti se neko svidja pa zelish da mu se priblizish? Nastup..
Shto se tiche toga koliko gluposti moze da izdrzi, to je draz..
 
Meni je to malo besmisleno! Sta se to vezba na njemu? Kako ces da pogledas, dodirnes, poljubis ili sta li vec onog drugog.
Nije logicno jer ne ulazis sa istim emocijama u te dve price. Za zamorce te boli uvo, a na ovog otkidas. Pa jedino ako nisi kraljica glume ili toliko dobro umes da kontrolises emocije pa ti upali da prekopiras ponasanje. Nema logike.
Radi ti sta ti srce kaze i ako treba da ga smotas, smotaces ga i bez zamorceta, veruj mi. :wink:
 

Back
Top