veterinari homeopate

d.i.v

Početnik
Poruka
43
Da li neko ima iskustva sa nekim veterinarom homeopatom? Kojim?

Moja porodica i ja se godinama lecimo homeopatijom, pa razmisljam da i macka pocnemo tako leciti, jer nam je macak star dve godine imao urinarnu infekciju (upalu). To je problem koji moze biti hronican pa bi da izbegnem trovanje lekovima a i uz delotvornost homeopatije verujem da cemo se lakse izboriti i trajno resiti bolesti.
 
Ne znam o kakvih hostaplerima pises. Moje iskustvo nije tako. Decu, muza i sebe leci homeopatijom lekar pedijtar i homeopata. I spasla ih i sebe ispijanja kojekavih farmaceutskih gluposti. Tako da na tu temu ne zelim dalje da diskutujem. Svako ima pravo da izabere kako ce se leciti.
Pitala sam da li neko u Bg ima iskustva sa veterinarom homeopatom.
 
Tesko ces uopste naci veterinara koji dovoljno zna o mackama i tacka! Homeopatiju slobodno zaboravi, macke su ubedljivo najosetljivije od svih zivotinja koje se gaje kao ljubimci i na najneverovatnije moguce nacine reaguju na za nas uobicajenu terapiju.
 
Bas zato sto su tako osetljive, hocu da probam da ga lecim homeopatijom, jer mu ona nece skoditi. Uvek se sa homeopatijom moze kombinovati zapadnjacka medicina. Nasla sam jednu ordinaciju koja se bavi veterinarskom homeopatijom. Pomislila sam da je vec neko mozda imao iskustva sa njima ili nekim drugim.
 

Back
Top