Vesti

de nadje bk,sa sve 15-to minutnim video-esejima o dugodovstinama dinastije karic,u svakim vestima...
pink vesti su vise tragikomicne,pogotovo nacionalni dnevnik,posto vecina anchorman-a ne zna gde udara
b-92 suvise jednostrane i pristrasne
rts suvoparne
ostaju vesti na manjim televizijama,ali te su jos gore od ovih,ako vec hocu da se informisem onda procitam dnevne novine,posto jos uvek ima nekoliko podnosljivih
 
Pa pogledajte ljudi "Ozbiljne vesti" ili "Dezinformator" na TV Metropolisu!!!! Znaciiiiiiiii.... strava su!!!! :shock: Sveze ideje i za sada veoma pristojno izvedene parodije na ovu svakodnevnu bujicu informacija sto moramo da trpimo!!!
Mislim da ste svi pomalo u pravu (isto toliko kol`ko i gresite), ne vidim nista lose u tome da budes u toku i informisan. Naravno da nijedna televizija nije savrsena, kod nas su cak i djavolski pristrasni, no treba uzeti neku meru i izabrati zlatnu sredinu. Cini mi se da je RTS polako vratio (hmmm, pardon - osvojio) primat najobjektivnijih, ali samo zbog toga sto mu je konkurencija ocajna! Oni (RTS) malo naginju ka DSS, BK-mislim da ne spominjem, b92 ka DS-u, a Pink je toliko ocajan sa svojim "voditeljskim kadrom" da, sve i da su nepristrasni, nista im ne vredi, sve dok onaj kreten Kovac komentarise izvestaje...bla bla bla...
@ IvAnA...sto se tice keve, sjebato je to, nju nemoz`s menjati, ali zato mozes da biras svekra i svekrvu, pa stoga...pamet u glavu... :lol:
 

Back
Top