Verenička i Partner viza - Australija

HVALA SVIMA OD SRCA !!!!!!!! osecaj je stvarno divan ...zelim vam svima koji cekate da vam se desi sto pre !! sada je 4:9 ujutru ...jos ne spavam ...slavila sam malo....meni je sve ovo bilo stvarno mucno i dugo iako za razliku od drugih relativno brzo....ljubim vas sve i pozdravljam !!!! neverovatno ali posle mog muza vi ste bili prvi koji su obavesteni da sam dobila vizu ....ovo su neka posebna prijateljstava!!!!
 
bas je bezveze od njih sto je tako.mozda je najbolje da ih pitas da te ne bi opet to zakocilo,a nije ljekarski ni jeftin da nam to rade.
je li godinu dana traje ljekarski ili sam ja nesto pobrkala?

I ja mislim da je godinu dana.. Joj gdje cu opet prelaziti toliki put i sve placati..a i potvrda o nekaznjavanju istekla..sve mi isteklo..i rodni list ce da pozuti :/
 
Moze li se ovdje oglasiti Battlecat...on najvise cini mi se poznaje zakone i sajt ambasade,pa da mi kaze da li zaista ima rok koliko ljekarski vazi,da li je to godinu dana???... Ja ne mogu da nadjem na sajtu ambasade...

lekarski ti vazi godinu dana ..ja sam dobila datum ulaska 11.mart tog dana sam radila lekarski,znaci u zemlju ne mozes da udjes ako nemas lekarski koji vazi i naravno dokaz iz policije o nekaznjavanju.
 

Back
Top