Веља Илић у елементу:"Тадић-слина коју су шутирали по улици"

Веља је човек искрен и отворен,можда непримиреног речника за аудиторијум,али опет искрен.Мени је дражи такав човек,него онај који на себи има малих милион маски и глуми "господство",а у себи крије криминалца.

A pa dobro, slican se slicnom raduje.
 
A pa dobro, slican se slicnom raduje.
Ево још мало о нечему што се слабо зна,а Веља то фино саопштио.
Сваки вид примитивизма ми је дражи од било које врсте корупције и криминала.
 
Сваки вид примитивизма ми је дражи од било које врсте корупције и криминала.
Kakvo besmisleno poređenje. NIJEDAN vid primitimivizma ne bi trebalo da bude "drag", a korupcija i kriminal su posebno zlo, i uvek podležu krivičnom gonjenju. Primitivizam, pre svega, moralnim zakonima.
 
Веља распалио по Тадићу.
Погледајте...:lol::lol::lol:


-%201024%20-%20ILIC%20VELJA%20-%20BGD%20-%2012-10-04.jpg

Koji car!!!
 
Jedino sto je tacno rekao, je da je Tadic slina.....:ok:

Ali zato je Velja, sa svima onima kao sto je on, neopevana seljacina, i lopina koja ce da bude, po mojoj proceni , prvi politicar koji ce zbog kradje da zaglavi robiju.......a recnik i ponasanje je samo slika i prilika pravog "srBskog domacina" kakvog zamisljaju "narodnjacko - radikalsko - patriJotske " budalchine........Velja je slika i prilika srbije......
 
Да Тадић пијан гостује по емисијама говорио би и он тако ... То је једина разлика иначе сви они о другима најгоре мисле


...sta ko o kome misli je jedno a sta zvanicni drzavnici govore u javnosti je nesto sasvim drugo...i to pijani
 
...sta ko o kome misli je jedno a sta zvanicni drzavnici govore u javnosti je nesto sasvim drugo...i to pijani

Неком је одговарао док је псовао Милошевића ,неком док псује Тадића ... о томе се ради .Са министром за забаву никад није досадно ,нек псује кога год хоће
 
Неком је одговарао док је псовао Милошевића ,неком док псује Тадића ... о томе се ради .Са министром за забаву никад није досадно ,нек псује кога год хоће


primitivac je uvek primitivac...a on je placen da bude drzavni sluzbenik a ne pijani cirkuzant
 
Ево још мало о нечему што се слабо зна,а Веља то фино саопштио.
Сваки вид примитивизма ми је дражи од било које врсте корупције и криминала.

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

VELJA - KRALJ!!!

da ne bi njega i njegovih Cacana, jos bi Milosevic vladao....ne bi mogla Srbija da hrli svetlosnom brzinom u EU sa Dacicem i Palmom na kormilu...
 
Колико знам нико му није замерио ништа што се тога тиче ... наравно ,ти би били на удару у првој емисији.Њихов страх га оправдава и он наставља ...
Једноставно навикао на речник дунђера-предузетника где је више плаћен тако да га једно министарско место и ситна плата неће променити
 
Аух, колико лицИмУра на овој теми... цео екран ми пожутео... сад' вам је Веља "примитивац" је л' - а правите се блесави и не примећујете да је Мркоњић на тв изјавио у вези Хага: ... " па шта они мисле, како се коме дигне к**** тамо - ми треба овде да реагујемо..." (а чини ми се да је тако и објављено у Куриру) то вам сада НИЈЕ примитивизам ТО ВАМ ЈЕ ФИНОЋА СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ... :rumenko::rumenko::rumenko:
 
Аух, колико лицИмУра на овој теми... цео екран ми пожутео... сад' вам је Веља "примитивац" је л' - а правите се блесави и не примећујете да је Мркоњић на тв изјавио у вези Хага: ... " па шта они мисле, како се коме дигне к**** тамо - ми треба овде да реагујемо..." (а чини ми се да је тако и објављено у Куриру) то вам сада НИЈЕ примитивизам ТО ВАМ ЈЕ ФИНОЋА СОЦИЈАЛИСТИЧКЕ ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ... :rumenko::rumenko::rumenko:



Sta, i ti si iz CG...??...pojma nisam imao...
 
Веља је човек искрен и отворен,можда непримиреног речника за аудиторијум,али опет искрен.Мени је дражи такав човек,него онај који на себи има малих милион маски и глуми "господство",а у себи крије криминалца.
pa bolje i gospodin kriminalac ,nego primitivna seljacina i uz to jos i kriminalac
 

Back
Top