Velja Ilic: Mladjan Dinkic je buduci robijas!

Ti izbeže odgovor - je li Davidović podržao Koštuna i Velju?
A šta pa ja i pitam, kad znam da bi nacisti ionako samo da hapse nekog. :mrgreen:
I jedni druge podržavaju, jasno. :mrgreen:


Milunka Milunka ....

Pa šta onda tek da kažemo što Tadića podržaše proverene fašističke vođe Solana, Buš,Ren....

Ovaj Davidović je jedan običan mrav u odnosu na tu dvojicu trojicu....

A ti se još dičiš tom podrškom !!!
S' kim si takav si.

Neželim da ti prišijem taj epitet ali razmisli dobro ko je tvorac novog svetskog fašizma i kome oni daju podršku.
 
Poslednja izmena:
Milunka Milunka ....

Pa šta onda tek da kažemo što Tadića podržaše proverene fašističke vođe Solana, Buš,Ren....

Ovaj Davidović je jedan običan mrav u odnosu na tu dvojicu trojicu....

A ti se još dičiš tom podrškom !!!
S' kim si takav si.

Neželim da ti prišijem taj epitet ali razmisli dobro ko je tvorac novog svetskog fašizma i kome oni daju podršku.
Ja se ne dičim, taman posla, ja se upravo - gadim. Jer znam ko su oni zapravo. I koga ZAPRAVO podržavaju.
Te vucibatine belosvetske, solane, buševi, renovi i slični podržavaju - baš radikale. Ko vam je kriv što vi to ne vidite? 8) Ili je ta njihova perfidna igra isuviše komplikovana za vaše površno gledanje na stvari? :grin:
Ako imate kad od silne fascinacije pogrešnim shvatanjem patriotizma, upotrebite najzad malo taj mozak. ;)
 
dungeon-ball-chain-2613.jpg


)

Ovo buduci nakit za Dinkica
 
porucuje Velja Ilic demokratama IZDALI STE KOSOVO, izdali ste Srbiju a sad vam smeta sto vas nazivamo izdajnicima.

Dalje kaze Tadicu da je izdajnik i da ce platiti zbog izdaje.

Auuuuu :) :) :) Zestok Velja :)
yebote pa ti sa divljenja Nikolicu i Seselju spade na lozenje na seosku dzukelu i vasarsku lopuzu,pa to je i za prosecnog radikala sa pet zuba u vilici i istim tolikim brojem godina skolovanja sramota ,a kamoli za tebe intelektualnu gromadu und medjunarodnog biznismena :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ja se ne dičim, taman posla, ja se upravo - gadim. Jer znam ko su oni zapravo. I koga ZAPRAVO podržavaju.
Te vucibatine belosvetske, solane, buševi, renovi i slični podržavaju - baš radikale. Ko vam je kriv što vi to ne vidite? 8) Ili je ta njihova perfidna igra isuviše komplikovana za vaše površno gledanje na stvari? :grin:
Ako imate kad od silne fascinacije pogrešnim shvatanjem patriotizma, upotrebite najzad malo taj mozak. ;)



Dobro ti znas ko se njima klanja i ljubi skute a za uzvrat dobija kockicu secera.

A patriotizam nemoze da se tumaci na nekoliko nacina.On je samo jedan i njegovo tacno znacenje poznato je vec milenijumima.
To sto su necije suplje glave okrenule sve naglavacke pa je za njih patriotizam ljubljenje ruke Solani i slicnima bice da je to njihovo kolce pri kraju.Svi se bre premorise od te igre.

Nesto me kopka pa dajem sebi malo previse slobode da te pitam, kada ces i ti da okacis svoje baletanke o klin i promenis sviraca ?
 
izgleda da u buducoj vladajucoj koaliciji postoji opsti konsenzus da Dinkic vuce bukagije na robiji :mrgreen: :lol: :lol:

dungeon-ball-chain-2613.jpg

Ovo buduci nakit za Dinkica


Nesto mi mnogo mala ta kugla.

Predlazem da se izlije malo veca i to od zlata.

Kad vec voli tudje pare, da ga drzava daruje zlatnim okovima !
A imace i privilegiju.
Moci ce svaki dan da gleda u zlato.
 

Back
Top