Veliko spremanje Srbije 5. juna

Manje nego prosle godine naravno, ali svake godine Lim nanese opet, sto od domacih seljaka ( karakterna osobina ) sto od toga sto donese iz Crne Gore , ma koliko god se cistilo, dok se u glavama ljudi ne promeni svest da to ne treba raditi dzaba sve ... Opstina Prijepolje je prosle godine organizovala ( i platila ) ciscenje celog korita od Brodareva do kraja Prijepolja, i rezultati su bili vidljivi , vidljivi su i sad , ali dosta manje jer Lim opet nanese ... Ali koliko toliko, ljepse izgleda ....

Božeeee, kako je to lepa reka :worth:
 
Корисна ствар.
Надам се да ће министар предњачити у акцији и да неће, као приликом чишћења Ратног острва, само позирати пред камерама и збрисати после десетак минута са свим учесницима акције.
Tako nešto:cool:
Samo bre pričaju...U vezi biciklijade recimo opet su bili govori kako nam treba više staza,više biciklista,više zdravog života...Već je uvredljivo to što stalno pričaju a staze izbledele,više ih i nema...
 
Treba gledati konkretno osobu...Dulić se samo premešta s funkcije na funkciju,za sve je bogom dan:cool:

Ne ... treba gledati konkretno nacionalnu pripadnost .
U svim drzavama kojenas okruzuju , to je prvo sto se gleda .
Samo ovde u Srbiji to nije vazno . A jos nas optuzuju da smo neki Nacionalisti . Ludaci cak kazu da smo ksenofobicni , a pokvarenjaci da smo sovinisti .
A u nasoj drzavi , na vaznim funkcijama , hrvata kollko oces .
 
Manje nego prosle godine naravno, ali svake godine Lim nanese opet, sto od domacih seljaka ( karakterna osobina ) sto od toga sto donese iz Crne Gore , ma koliko god se cistilo, dok se u glavama ljudi ne promeni svest da to ne treba raditi dzaba sve ... Opstina Prijepolje je prosle godine organizovala ( i platila ) ciscenje celog korita od Brodareva do kraja Prijepolja, i rezultati su bili vidljivi , vidljivi su i sad , ali dosta manje jer Lim opet nanese ... Ali koliko toliko, ljepse izgleda ....
Bila moja mama nedavno na Javoru kod Ivanjice i bila šokirana količinom smeća u inače lepim šumama...:neutral:
@ sanovnik
Za njega što se tiče ''proboja'' znam da je deo možda i najjače struje u DS-u tako da sa funkcije ga ništa ne može ukloniti:cool:
 
Bila moja mama nedavno na Javoru kod Ivanjice i bila šokirana količinom smeća u inače lepim šumama...:neutral:
@ sanovnik
Za njega što se tiče ''proboja'' znam da je deo možda i najjače struje u DS-u tako da sa funkcije ga ništa ne može ukloniti:cool:

To govori mnogo o DSu .
A vec su poslali Ivu vikovica , hrvata , da bude ambasador Srbioje u Nemcakoj .
Dakle , DS je hrvatska stranka .
 

Back
Top