Veliki stres zbog novog posla

Maeeeestro

Aktivan član
Poruka
1.323
Ja sam prije nekoliko dana krenuo na probu, a jučer sam ja i potpisao za za početak mjesec dana posao koji bi mi mogao biti dobar.





Unatoč tome, ja sam upao u vrlo veliki stres, jer je važno raditi ovaj posao barem tri, četiri mjeseca zbog dugova.


Bojim se da me stres nerealno uhvatio.



Kako se opustiti i osvijestiti u ova dva slobodna dana, kako bi se od ponedjeljka krenuli zaozbiljno?
 
Ja sam prije nekoliko dana krenuo na probu, a jučer sam ja i potpisao za za početak mjesec dana posao koji bi mi mogao biti dobar.
Unatoč tome, ja sam upao u vrlo veliki stres, jer je važno raditi ovaj posao barem tri, četiri mjeseca zbog dugova.
Bojim se da me stres nerealno uhvatio.
Kako se opustiti i osvijestiti u ova dva slobodna dana, kako bi se od ponedjeljka krenuli zaozbiljno?

Ако ти је посао неодговарајући
(а посао ти је какво ти је друштво на послу),
нећеш успети да се опустиш.

Сад долази до изражаја твој "минули рад",
бори се или бежи.

Мени се то десило пре 6 година,
отерали су ме после пар месеци.
Био сам прејак за њих.

Сад сам са компатибилним људима и гурам.
 
Ja sam prije nekoliko dana krenuo na probu, a jučer sam ja i potpisao za za početak mjesec dana posao koji bi mi mogao biti dobar.





Unatoč tome, ja sam upao u vrlo veliki stres, jer je važno raditi ovaj posao barem tri, četiri mjeseca zbog dugova.


Bojim se da me stres nerealno uhvatio.



Kako se opustiti i osvijestiti u ova dva slobodna dana, kako bi se od ponedjeljka krenuli zaozbiljno?
Plati neku damu za erotsku masažu,ako nemaš kintu,zaduži se...
Dug se dugom izbija...
 
Ja sam prije nekoliko dana krenuo na probu, a jučer sam ja i potpisao za za početak mjesec dana posao koji bi mi mogao biti dobar.





Unatoč tome, ja sam upao u vrlo veliki stres, jer je važno raditi ovaj posao barem tri, četiri mjeseca zbog dugova.


Bojim se da me stres nerealno uhvatio.



Kako se opustiti i osvijestiti u ova dva slobodna dana, kako bi se od ponedjeljka krenuli zaozbiljno?
Žao mi je.

ALI,
Kad to sve prođe, izvuci lekciju i ne čini to sebi više, a ni najbližima. Šta god je uzrok, rješavaj tu manu pod hitno. Gdje god da se zadužuješ, nemoj više.

I gledaj da imaš konstantan posao. To si isto sam sebi kriv što već nemaš stabilan posao, već ga radiš samo zbog dugova.
 
Žao mi je.

ALI,
Kad to sve prođe, izvuci lekciju i ne čini to sebi više, a ni najbližima. Šta god je uzrok, rješavaj tu manu pod hitno. Gdje god da se zadužuješ, nemoj više.

I gledaj da imaš konstantan posao. To si isto sam sebi kriv što već nemaš stabilan posao, već ga radiš samo zbog dugova.
Ne treba ga unapred osuđivati,jer ne znamo zašto se zadužio.
Ako se zadužio da bi kupio diplomu,ili nadogradio tj.produžio spolovilo,to je sasvim opravdano,jer svako ulaganje u sebe se uvek višestruko isplati..
 
Ne treba ga unapred osuđivati,jer ne znamo zašto se zadužio.
Ako se zadužio da bi kupio diplomu,ili nadogradio tj.produžio spolovilo,to je sasvim opravdano,jer svako ulaganje u sebe se uvek višestruko isplati..
Saglasna sam.
Napisala sam malo osuđujuu poruku i kad poslah sjetih se kako sam vjerovatno pogriješila.
Hvala na podsjetniku da se ispravim i izvinem postavljaču ako je taj slučaj.
 
Ma, stvar je i što su meni neki dužni, a neki dug sigurno neće vratiti, a onda sam ja posudio od par ljudi, ali prijatelja tako da nemam presing veliki, ali mali presing jest.....recimo da je dug otprilike oko prosjećne plaće u Hrvatskoj, a ja ću na ovom poslu zarađivati malo manje


Ipak, ja očekujem jednu odluku za jedan prekršajni postupak, gdej je novčana kazna otprilike pola plaće, no to će se znati kroz nekoliko dana da li je žalba odobrena.



A, da, definitivno bih ja volio da mi ovaj posao čim dulje traje
 
Ma, stvar je i što su meni neki dužni, a neki dug sigurno neće vratiti, a onda sam ja posudio od par ljudi, ali prijatelja tako da nemam presing veliki, ali mali presing jest.....recimo da je dug otprilike oko prosjećne plaće u Hrvatskoj, a ja ću na ovom poslu zarađivati malo manje


Ipak, ja očekujem jednu odluku za jedan prekršajni postupak, gdej je novčana kazna otprilike pola plaće, no to će se znati kroz nekoliko dana da li je žalba odobrena.



A, da, definitivno bih ja volio da mi ovaj posao čim dulje traje
Znači potrošio si tuđe pare,zadužio se a nisi updejtovao spolovilo,niti kupio neko znanje,odnosno diplomu...
Ovo je zaista za svaku osudu
 
Nije to samo stvar godina.
Trudim se biti korektna zbog svoje savjesti.

Ali među nama koji se trudimo biti introspektivni, onda si upravu - brzopletost se češće dešava nama mlađima
Ipak,moram da priznam da si bila u pravu sa osudom.
Pozajmljene novce nije uložio niti u znanje,niti je updejtovao spolovilo.
Pare su najverovatnije otišle na kladionicu, kocku i verovatno lakše narkotike
 
Poslednja izmena:
Ipak,moram da priznam da si bila u pravu sa osudom.
Pozajmljene novce nije uložio niti u znanje,niti je updejtovao spolovilo.
Pare su najverovatnije otišle na kladionicu, kocku i verovatno lakše narkotike
Procjenila sam to, po načinu pisanja i razmišljanja.
Djelovalo mi je nervozno, a takva nervoza ide iz prokletosti (za mene je prokletost kad griješimo, i nismo ni svjesni istoga)

I ima veoma čudno razmišljanje -ne rješavaju se posljedice problema nigdje, a tek ne na forumu.
I najvažnije - radi se, a ako se ne radi, stidi se. On je besraman.
Zdrav čovjek da samo radi da vrati dug. Eh. A od čega jede, živi?! Prepostavila sam kao i ti da je kladionica. Na svakom su koraku.


Ali opet, zbog sebe, ne treba ni osuditi bez provjere situacije, za svaki slučaj.
 
Ja sam prije nekoliko dana krenuo na probu, a jučer sam ja i potpisao za za početak mjesec dana posao koji bi mi mogao biti dobar.





Unatoč tome, ja sam upao u vrlo veliki stres, jer je važno raditi ovaj posao barem tri, četiri mjeseca zbog dugova.


Bojim se da me stres nerealno uhvatio.



Kako se opustiti i osvijestiti u ova dva slobodna dana, kako bi se od ponedjeljka krenuli zaozbiljno?
Вишак.
 
Procjenila sam to, po načinu pisanja i razmišljanja.
Djelovalo mi je nervozno, a takva nervoza ide iz prokletosti (za mene je prokletost kad griješimo, i nismo ni svjesni istoga)

I ima veoma čudno razmišljanje -ne rješavaju se posljedice problema nigdje, a tek ne na forumu.
I najvažnije - radi se, a ako se ne radi, stidi se. On je besraman.
Zdrav čovjek da samo radi da vrati dug. Eh. A od čega jede, živi?! Prepostavila sam kao i ti da je kladionica. Na svakom su koraku.


Ali opet, zbog sebe, ne treba ni osuditi bez provjere situacije, za svaki slučaj.
Znači prokletost je povezana s tvrdoglavošću? Otvarač teme je nevjerovatno tvrdoglava osoba, pravi Ovan1/1😀 Nemogućnost zaključivanja i učenja kroz dugi niz godina kod njega je frapatna. Nego kad smo kod prokletstva, možda je na sebe doveo prokletstvo otvaranjem tema o poslu koje su bile dijametralno suprotne od ovoga😎
 
Ima tema o kontroliranju emocija, autor ove teme je primjer osobe kojom posve upravljaju emocije. Ne samo da odma reagira onako na prvu nego ni poslije događaja nema mogućnosti pregleda i razumijevanja situacije s minimalno uključenim razumom i samokritikom. To ga dovodi u stalna nova sranja, a žao mi ga je jer nije loše čovjek mada ni ovakvim ponašanjem ne postaje bolji čovjek.
 
Ima tema o kontroliranju emocija, autor ove teme je primjer osobe kojom posve upravljaju emocije. Ne samo da odma reagira onako na prvu nego ni poslije događaja nema mogućnosti pregleda i razumijevanja situacije s minimalno uključenim razumom i samokritikom. To ga dovodi u stalna nova sranja, a žao mi ga je jer nije loše čovjek mada ni ovakvim ponašanjem ne postaje bolji čovjek.
Nečete vjerovati, prije par tjedana sam optužen za obavljanje kratke nužde u parku {taj park je neki desetak metara od autobusne stanice}


Fascinantno je da su se našli panduri baš tad




Ja imam 33 godine, da , točno je Ova. Sam{podzan lav}


A da, u spolne odnose nije bilo uloženo i ja još uvijek ne želim ići u javne kuće, alkohol i a čujte ono nešto sam vrlo smanjio , ali eto




A ono da
....misli mi vrludaju ... moguće da imam i neki adhd
 
Постави се тако да је посао теби у служби лагоднијег живота, није твој живот у служби посла. Ако ћеш због посла губити нерве и пропадати, боље постани улични свирач или дувај балоне од сапунице.
Ветоватно сам ја луда и фали ми амбиције али заиста не видим сврху да се кидам због посла. Одговорна сам и не муљам, то је до мене. Остало- боли ме штикла.
 
Ako radis kako pises (prilicno konfuzno, nepovezano, gramaticki neispravno) onda ne znam sta da ti kazem.

A za opustanje imas cetiri opcije: seks, sport, kultura i opijati (alkohol i droge).
Valjda poznajes sebe dovoljno dobro da znas sta te opusta.
A spavanje? Gde je spavanje? Ono, ušuškaš se, pustiš film, zadremaš posle 23 minuta, probudi te odjava, vratiš gde si stao, pa tako tri puta... Opušteno.
 

Back
Top