Velike demonstracije protiv zakona o abortusu

ma idi ti tamo....

Ја никад у таквом делу не бих учествовао.А ако неко неверује у Бога плашио би се законских последица.То важи и за мушкарце који утичу на жене да побаце.Мало да раде на неком послу током робије.Па онда сав новац да одлази на програм подстуцања брачних парова да имају најмање троје деце.:super:
 
Pobogu, danas se i davljenje slepih tek rodjenih macica i kucica opravdano smatra zlocinom, te se prribegava kastraciji.
Mi imamo opciju kontracepcije i ona bi trebala, kao u razvijenim zemljama (znam za primer u Velikoj Britaniji) biti besplatna, od tabletica, preko najsavremenijih implantata, do hirurskih povratnih i nepovratnih intervencija.
O tome bi trebalo da se raspravlja.
 
da samo sto konzervativna spanija od devedesetih godina i pojave side radi na promociji sigurnih seksualnih odnosa i prevenciji nezeljenih trudnoca....abortus na pristojnoj klinici kosta oko 500 eura ovde,a kod nas koliko je...znam da je pre nekoliko godina bila cifra od 2000 dinara....ispada da je jeftinije abortirati ako zakacis nego koristiti kontracepciju...sto je u poredjenju sa onih 500 eura smesno...pa ni ljudi nisu dovoljno podstaknuti da se manu raznih izgovora i razloga da ne koriste kontracepciju :neutral: a ovo je posao i zaduzenje drzave.i nikog drugog do drzave...onih samosvesnih i odgovornih je nazalost uvek daleko manje,a za ostale ovcice je potreban mehanizam podsticaja ocigledno :neutral:
 
Ја никад у таквом делу не бих учествовао.А ако неко неверује у Бога плашио би се законских последица.То важи и за мушкарце који утичу на жене да побаце.Мало да раде на неком послу током робије.Па онда сав новац да одлази на програм подстуцања брачних парова да имају најмање троје деце.:super:

Hahaha ovaj garant svoju hanumu umotava od glave do pete i ne pušta iz kuće do smrti :lol:

Samsone, de ti je dalila? Opet podbacila? :hahaha:

Ovo su bre sve neki isfrustrirani jalovi muškarci koji su ogorčeni jer ne mogu da imaju decu a svi oko njih čak moraju i na pobachaj :cool:
 

Back
Top