Velike demonstracije protiv zakona o abortusu

Abortus treba da bude ljudsko pravo svake zene. Kome se to ne svidja neka ide da usvoji SVU decu koja se trenutno nalaze u sirotistima, pa posle moze da ima moralno pravo da zabranjuje zeni abortus. Mada, to samo cisto radi njegove moralne sposobnosti da uopste ucestvuje u tom razgovoru, naravno da ni tada on ne moze da zabranjuje nista toj zeni.

I niko nikada nije rekao da je abortus nesto bajno krasno i divno, ne ubacujte reci u usta ljudima. Abortus je nuzno zlo u modernom drustvu, i da ne postoji, drustvo bi bilo nesrecnije.

Кад напишеш овако нешто ја долазим до закључка да жене абортирају због хуманости према том детету да се не би мучило у дому:eek::eek::eek::eek::eek:
Живот је живот и свако дете у дому је захвално што је мајка ипак одлучила да га донесе на овај свет.
Исто тако свака скитница, сваки бескућник, сваки пијаница воли свој живот без обзира какв је тај живот.
 
Interesantno da su uglavom muskarci protivnici abortusa, dok su zene za.

Pa trebalo bi da znate da fetus ozivljava tek poslije 3 mjeseca trudnoce, a da je po zakonu abortus dozvoljen najkasnije 10 sedmica nakon zaceca.

Tako da price da je abortus ubistvo, i da su svi koji su ga izvrsili satanisti (sto je izjavio ranije jedan forumas) su ciste nebuloze.
 
Poslednja izmena:
На свет је дошао Лазар, десето дете Сузане и Србе Богдановића из околине Лесковца! Сви у селу знају да породица живи у тешким материјалним условима. Лекари, одушевљени лепотом детета и храброшћу мајке, питају је шта им недостаје.
"Ништа, све имамо"- тихо одговори жена са срцем мајке Југовића.

А ово сцедочанство?Где то пише да су жене углавном за абортусе?
 
Interesantno da su uglavom muskarci protivnici abortusa, dok su zene za.

Pa trebalo bi da znate da fetus ozivljava tek poslije 3 mjeseca trudnoce, a da je po zakonu abortus dozvoljen najkasnije 10 sedmica nakon zaceca.

Tako da price da je abortus ubistvo, i da su svi koji su ga izvrsili satanisti (sto je izjavio ranije jedan forumas) su ciste nebuloze.

ja nisam za zabranu abortusa, jer to nista nece resiti,vrsice se ilegalno
ali ne moze ni da se to predstavlja kao sasvim opustena stvar kao kad se ode kod zubara ...
cinjenica je da srce pocinje da kuca oko 20 dana, cinjenica je i da riba koja sebi dozvoli nezeljenu trudnocu u 21. veku kad postoji milion nacina kontracepcije je najobicniji debil..
eto kad moram da budem tako gruba...
to treba da se tako i predstavi...ona kojoj je abortus kontracepcija, je jedna zatucana i neinformisana zena, pri tom ekstremno neodgovorna prema svom zdravlju i tom bicu koje je nastalo
da li je te sekunde ljudsko bice li ne je stvar odluke kako ce se na to gledati,ali ostaje cinjenica da bi to nesmnjivo jednog dana bio mali covek.
 
Poslednja izmena:
ja nisam za zabranu abortusa, jer to nista nece resiti,vrsice se ilegalno
ali ne moze ni da se to predstavlja kao sasvim opustena stvar kao kad se ode kod zubara ...
cinjenica je da srce pocinje da kuca oko 20 dana, cinjenica je i da riba koja sebi dozvoli nezeljenu trudnocu u 21. veku kad postoji milion nacina kontracepcije je najobicniji debil..
eto kad moram da budem tako gruba...
to treba da se tako i predstavi...ona kojoj je abortus kontracepcija, je jedna zatucana i neinformisana zena, pri tom ekstremno neodgovorna prema svom zdravlju i tom bicu koje je nastalo
da li je te sekunde ljudsko bice li ne je stvar odluke kako ce se na to gledati,ali ostaje cinjenica da bi to nesmnjivo jednog dana bio mali covek.

Abortus jeste ozbiljna stvar, ali nazivati ga ubistvom je potpuni apsurd.

Jos posebno me iritira kad cujem kako neki likovi to govore, a kad bi nekoj djevojci slucajno napravili dijete, oni bi je prvi natjerali da abortira. Siguran sam da takvih ima i ovdje na forumu.
 
Abortus jeste ozbiljna stvar, ali nazivati ga ubistvom je potpuni apsurd.

Jos posebno me iritira kad cujem kako neki likovi to govore, a kad bi nekoj djevojci slucajno napravili dijete, oni bi je prvi natjerali da abortira. Siguran sam da takvih ima i ovdje na forumu.

ima ih sigurno i to mnogo njih, statistika je neumoljiva..
ma ja na njih i ne obracam paznju sta pisu, problem je sto zene treba da vode racuna o sebi i to je jedini nacin da se broj abortusa smanji,
da nestane potpun nece.
 
Poslednja izmena:
ja nisam za zabranu abortusa, jer to nista nece resiti,vrsice se ilegalno
ali ne moze ni da se to predstavlja kao sasvim opustena stvar kao kad se ode kod zubara ...
cinjenica je da srce pocinje da kuca oko 20 dana, cinjenica je i da riba koja sebi dozvoli nezeljenu trudnocu u 21. veku kad postoji milion nacina kontracepcije je najobicniji debil..
eto kad moram da budem tako gruba...
to treba da se tako i predstavi...ona kojoj je abortus kontracepcija, je jedna zatucana i neinformisana zena, pri tom ekstremno neodgovorna prema svom zdravlju i tom bicu koje je nastalo
da li je te sekunde ljudsko bice li ne je stvar odluke kako ce se na to gledati,ali ostaje cinjenica da bi to nesmnjivo jednog dana bio mali covek.

Awwwwwww :mrgreen:
 
Чудне су твоје теорије .
Моја је проста и јендоствна прави мушкарац никада неће дозволити абортус као што неће ни збоиг свог задовољства дозволити да се његови жена и деца пате.Пиатње је само колико сте ви упознале правих мушкараца ?
 
Poslednja izmena:

Back
Top