Velika Srbija-jedini spas?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Chedo Kokardic:
Joj sto neces ti da odes iz Srbije da malo odmorimo od tebe evo ja bih ti u to ime platio i pola karte :D . Samo da te vise ne gledamo 8-)

A i sta ces ovde . Vidis da se ne uklapas . Ovde bre sve go domacin, patriota, cetnik i Srbenda :cry:
Gde se ti tu uklapas :confused: Domacin,ne neverujem.Patriota,ne znas ni sta ta rec znaci.Cetnik,pre ce biti pocetnik.Srbenda,mozda po tezini i zapremini.
 
Naravno da ima. Mislim da bi trebalo da se manemo ovako glupih parola, jer nista dobro nisu donele. Niti ce donositi. Gde da se sirimo i zbog cega? Kosovo je kao nase, a uopste nemamo pristup njemu prethodnih sedam godina. Kakvo sirenje, kakvi bakraci.
 
Markelja:
Naravno da ima. Mislim da bi trebalo da se manemo ovako glupih parola, jer nista dobro nisu donele. Niti ce donositi. Gde da se sirimo i zbog cega? Kosovo je kao nase, a uopste nemamo pristup njemu prethodnih sedam godina. Kakvo sirenje, kakvi bakraci.
Pa je li to hoces da kazes kako je ok da nam se takbe stvari desavaju?
Juce jo to bila krajina,pa Rep.Srpska,danas nam je to kosovo,a ako tako budete razmisljali sutra ce vam oduzeti i Novi Bg.
p.s.valjda bi njega branili??ILI NI TO NE BI?? :roll: :roll: :roll: :roll:
 
srbija ce biti ponoco jedna velika zemlja kao u vreme dusanovog carstva, i veca, ako se srbi sloze, i ovi iz amerike, i austrije,i republike srbske i sao krajine, kada nam rusi daju rakete i avione, onda cemo da proteramo siptrare i drogerase i da budemo najaci u srbiji
 
inagadadavida:
srbija ce biti ponoco jedna velika zemlja kao u vreme dusanovog carstva, i veca, ako se srbi sloze, i ovi iz amerike, i austrije,i republike srbske i sao krajine, kada nam rusi daju rakete i avione, onda cemo da proteramo siptrare i drogerase i da budemo najaci u srbiji
Reci da se zaebavas.... jer ako to ozbiljno mislis... javi se u najblizu bolnicu... a onda i skolu...
 
jel ovaj forum postao neka zajebancija nacionalno-isfrustriranih decaka ? (inagadadavida ,giovaniI ,sumadinac5 ,chedo kokardic i ostali )
Sta vi mislite da to tako moze ,pa malo vas ima ,nema vas ni u srbiji dosta ,a svakako je tu i ceo svet da vas za svaki slucaj spreci ako opet na neku prevaru kojim slucajem dodjete na vlast ,mada cisto sumnjam :) :) :P
 
Velika Srbija ne postoji, niti ce postojati. Postoji Srbija, a kolika ce ona biti zavisi od Nas i na zalost od Njih. Puno rada, puno obrazovanja, zajednicka ideja za ujedinjenjem i planine para i desice se bez i jedne prolivene kapi krvi da nam zemlja postane znatno veca. ujedinjenu volju niko ne slomi. Jos ako cusnete i koji dolar, eto nesalomive odlucnosti.

Sto se tice Cedinih, smatram da je odlicno sto postoje i sto su otisli od DS-a. Konacno ce biti svi na jednom mestu, javno.

Ja inace navijam da se jednog dana DS i DSS ujedine. (aj sad, pljuvajte me)
 
inagadadavida:
srbija ce biti ponoco jedna velika zemlja kao u vreme dusanovog carstva, i veca, ako se srbi sloze, i ovi iz amerike, i austrije,i republike srbske i sao krajine, kada nam rusi daju rakete i avione, onda cemo da proteramo siptrare i drogerase i da budemo najaci u srbiji

A tebi ce da daju jednu portiklu jer si ubalavio od tolikog mastanja
 
sw-darthBEN:
jel ovaj forum postao neka zajebancija nacionalno-isfrustriranih decaka ? (inagadadavida ,giovaniI ,sumadinac5 ,chedo kokardic i ostali )
Sta vi mislite da to tako moze ,pa malo vas ima ,nema vas ni u srbiji dosta ,a svakako je tu i ceo svet da vas za svaki slucaj spreci ako opet na neku prevaru kojim slucajem dodjete na vlast ,mada cisto sumnjam :) :) :P
Pusti ti to ko je kako isfrustriran.Mene i zanima koliko je Srba u svim sroskim zemljama koji podrzavaju tu iskonsku zelj naseg naroda za ujedinjenjem i zanima me koliko je to kome od nas na srcu i dusi,... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
 
Gráthas:
Velika Srbija ne postoji, niti ce postojati. Postoji Srbija, a kolika ce ona biti zavisi od Nas i na zalost od Njih. Puno rada, puno obrazovanja, zajednicka ideja za ujedinjenjem i planine para i desice se bez i jedne prolivene kapi krvi da nam zemlja postane znatno veca. ujedinjenu volju niko ne slomi. Jos ako cusnete i koji dolar, eto nesalomive odlucnosti.

Sto se tice Cedinih, smatram da je odlicno sto postoje i sto su otisli od DS-a. Konacno ce biti svi na jednom mestu, javno.

Ja inace navijam da se jednog dana DS i DSS ujedine. (aj sad, pljuvajte me)
Nemoj mi avnojevsku Srbiju poistovjecivati sa Velikom Srbijom.Nebo su to i zemlja. :? :?
 
giovaniI:
Pusti ti to ko je kako isfrustriran.Mene i zanima koliko je Srba u svim sroskim zemljama koji podrzavaju tu iskonsku zelj naseg naroda za ujedinjenjem i zanima me koliko je to kome od nas na srcu i dusi,... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
tu zedj imaju i shiptati.......Zashto bi samo srbi imali veliku srbiju a da se zabrani shiptarima velika Albanija.........Onasj ko se zalaze za tu mostruoznu tvorevinu, direktno radi protiv srpskih interesa... :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:
 
goxy:
tu zedj imaju i shiptati.......Zashto bi samo srbi imali veliku srbiju a da se zabrani shiptarima velika Albanija.........Onasj ko se zalaze za tu mostruoznu tvorevinu, direktno radi protiv srpskih interesa... :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil:
Pa ako posmatras na primjeru Kosova I Metohije,vidjeces da nemas pojma sta pricas.Neces mi valjda reci da taj prostor jeste bio Albanija ili da nije Srpski.Isto je sa Krajinom,Srpskom,CG,,....
 
Choveche ti pitanje teritorija zasnivash na stanovnishtvu a ne na istorijskom principu i tako isto razmishlja i neki zaludjeni shipac koji bi sve nas ovde pretvorio u prah i pepeo kao shto bi ti verovatno uradio sa hrvatima i muslimanima/ boshnjacima
 
giovaniI:
Stvarno si bolestan.
Jok ja,ova budala
icon9.gif
seselj%20hague.jpg
i svi koji ga podrzavaju
icon10.gif
icon10.gif
icon10.gif
 
Baš sam se slatko ismejao čitajući ovo. Da l' je moguće? Koliko je Srba nastradalo zbog te gluposti koje su im napunili glave? Da će granica biti u Karlobagu i Karlovcu, a tamo Srba nema ni u promilima. Umesto da se okrenemo svojoj zemlji i da činimo sve da je ekonomski kulturno i naučno unapredimo, neki bi ratovali i to komunističkim raketama Vijetnama i Severne Koreje!!!
Više ne znam ko je ovde nacionalista,a ko komunista....
k045.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top