Vec su vidljivi prvi rezultati ministra policije na poboljsavanju bezbednosti

RoccoS

Veoma poznat
Poruka
11.405
Subotičanin kastriran u napadu
18. februar 2009. | 11:38 -> 15:29 | Izvor: B92, Beta
Subotica -- P.K. (43) iz Oroma primljen je sinoć u Subotičku opštu bolnicu, nakon napada nepoznatih razbojnika u kojem je kastriran.

Kako je saopštila policija P.K. su sinoć u naselju Aleksandrovo napale i opljačkale nepoznate osobe. U saopštenju se dodaje da policija intenzivno radi na otkrivanju identiteta napadača. Bolnica je saopštila da je P.K. najpre ukazana pomoć na urgentnom odeljenju, nakon čega je i operisan. "Stanje pacijenta je stabilno i on je smešten na Urologiji", navodi se u saopštenju.

Lekar napadnutog rekao je danas da je pacijent stabilan i da su prognoze dobre.

Doktor Andor Šejmeši je kazao da da će pacijentu muški polni hormoni biti nadomeštani.

"Iznenađenje je bilo da je kastracija uradjena kao da je obavilo stručno lice", rekao je Šejmeši.

U subotičkoj bolnici je rečeno da je pacijent juče nakon napada sam došao do bolnice, da je bio svestan, kao i da je tvrdio da su ga napali i tražili mu novac.

Policija je saopštila da traga za napadačima.
 
I ja sam o tome govorio...jesam opozicija, ali nije mi DS za sve živo kriv...

Znam, ali potpuno je neprimereno, sve i da su bili neki napadači, ovako postavljati stvari i donositi brzopleto zaključke,a naročito unapred obeležavati državu kao krivca.
To više govori o autoru koji na ovaj način gubi teško stečeni kredibilitet:mrgreen:
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Који кретен..па што није прасе кастрирао у знак љубави!

Ovo me je podsetilo na onog poljaka sto je izvadio onu stvar i stavio je na neku pokretnu traku. Traka za zakaci po jajima i posece ga gadno. Njemu bio blam da ode lekara,nego uzme heftalicu i zahefta ranu.

Rana zagnoji,poplavi,kako vec.....kada je dosao kod lekara posle 2-3 ovi popadali u nesvest.
Sta sve ljudima padne na pamet.

Zeno daj mi skalpel da ti pokazem koliko te volemmmm....
 

Back
Top