Važnost visine

Као да на висину може да се утиче... Буцмастији могу смршати, мршавији се угојити, косе надоградити, гриве истањити,... Али око овога је стварно ван памети се расправљати.
Ima onih i koji plaćaju da se izduže. Bilo je davno na tv-u da su kod nas dolazili dal Japanci ili Kinezi na operaciju.
Kosti nogu se seku i razvlače kost popunja prazninu i tako dobiju koji santimetra. Oporavak je prilično dug
 
U kom smislu dečurlija? Ne prozivaju one rasistički niti su sad nužno neprijateljski postavljene prema niskim muškarcima, mogu da im budu prijatelji, ali oseti se odbojnost ako ovi krenu nešto.
Bila je neka kolekcija Tvitova u moje vreme, gde su žene pisale: "Zašto niski muškarci postoje? Treba da crknu."

Priznaćeš da je Doktor Mengele mala maca u poređenju s onim šta žene a.k.a. dečurlija smatraju da treba da im se toleriše
 
Boldirano si ubo kao prstom u doope.
Nije uopšte čudno da su žene tražile adekvatnu figuru koja bi ih zaštitila u društvu patrijarhata. Niti je to normalno, niti urođeno, to su okolnosti. Srećom 22. je vek i žene više nekim čudom nemaju tu potrebu. Jer su same sebe zaštitile.
Kratke nogice a.k.a. niski muškarci, nisu sami po sebi problem. Problem je ovo tvoje mišljenje koje i tzv kratke nogice poseduju.
Stoga, kratke nogice imaju komplekse i smaraju ženu raznim budalaštinama a.k.a. svojim kompleksima. Zato kratke nogice bivaju nepoželjne.

Nema to veze sa stečenom psihologijom i patrijarhatom nego sa estetikom, prosto visok muškarac deluje moćnije, snažnije, muževnije. Protiv toga se ne može.To je normalno, kao što je normalno da vole nekog ko je ekstrovertan, lep, zgodan, a ne debeo, zapušten, povučen, njanjav, ćutljiv ko cigla itd. Uostalom i muškarci se ne lože bez razloga na hot crnke i plavuše sa finim oblinama, u prirodi je da vole dobro dupe, fina usta itd.

Kad sam napisao da žene ne tolerišu niske muškarce i neke imaju otvoreno gadjenje, mislio sam isključivo u domenu potencijalnog ljubavnog odnosa. Kao drugovi, saradnici, kolege itd. im ne smetaju. Zato sam i spomenuo Azijate, jer znam za kineskinje iz hardcore kinesko-američkih porodica tipa Amy Chua koja je bila hiperstroga, ali su i ona i njene ćerke birale privlačne bele muškarce, a ne azijate. A njen strogi ćale je Amy govorio da će ona moći da ima belog momka samo preko njega mrtvog. Sve to piše u njenom čuvenom memoaru Battle Hymn of the Tiger mother iz 2011-e godine kad je navukla na sebe svetsku mržnju zbog opisa vaspitanja svojih kćerki koje su moja generacija.

Poenta je da su na seksualnom tržištu Azijati prosto inferiorni u odnosu na belce zbog izgleda i psiho-fizičkih osobina. Postoje kao neki fetiš kod klinki (k-pop, anime) ali mimo toga za 99 posto žena su nezanimljivi, čak odbojni. Izmedju ostalog i visina tu igra bitnu ulogu. Indusi vrlo slično.

Ako se uzme konkretna priča u obzir, niski tipovi su krindž kad krenu da rade tipično muške stvari. Recimo ekstrovertan je, dosetljiv, asertivan ali uz jadnu visinu to deluje više klovnovski nego muževno. Isto kao što neki debeli cvikeraš ne može da bude faca, može da bude klovn u društvu ili prijatelj, zabavljač, ali faca teško. To su prirodni procesi za žene.
 
Ima onih i koji plaćaju da se izduže. Bilo je davno na tv-u da su kod nas dolazili dal Japanci ili Kinezi na operaciju.
Kosti nogu se seku i razvlače kost popunja prazninu i tako dobiju koji santimetra. Oporavak je prilično dug

Kapiram da to rade azijati u zapadnim zemljama, što je i logično mada im neće pomoći jer su suva roba na tržištu. Čak i da se izduže i dalje su neprivlačni belim devojkama a i svojima zbog drugih odlika (ovo sa njihovim azijatkinjama na zapadu je posebno poniženje). Jedini način da dodju do riba je da uspeju i da se obogate. Ovi u Kini i Japanu nemaju te probleme jer su medju svojima pa ih žene prihvataju. Ali na zapadu i posebno u Americi je jebada. Kad nahrupe momčine i ragbisti i surferi i ugladjeni beli studenti i čamuge sa bicepsima Čong Li se neminovno povlači u ćošak.
 
Meni je veoma interesantno sto ljudi toliko znacaja pridaju visini.
I kolicina rasizma na ovoj temi je u najmanji ruku odvratna.

Ne zele sve zene muskarca koji ce da je cuva. Azijatski muskarci su meksi to je tacno i daleko su skromniji.
I to je predivno.

Nema nista odvratnije od raznih klosara koji umisljaju da je visina bitnija od drugih ljudskih osobina kao sto su pristojnost, lepo ponasanje, obrazovanje i ljudskost.

Samo zato sto su rodjeni u podneblju gde smo generalno visoki.

Odvratno.
 
argument-je-vazan-jpg.1040274
 
Koliko vam je bitna visina kod suprotnog spola, kao kriterij pri izboru partnera i koliko ste sami visoki?
Najbitnija kod pravljenja djece.
Genetika je skoro sve.

Kupiš prase na pijaci, tražiš tanko i dugačko. Nećeš debelo i kratko, škembavo.

Žene se brzo ugoje i bolje stoji to na 1,75 nego na metar i žilet ko karikatura.

183 cm...prva žena 175...

Sinovi...183....193...

Sadašnja partnerka...173....

Ispod 1,7 odmah eliminiram.

Kaže se da su "skladan par"
+- 10 cm
 

Back
Top