Vauceri za penzionere

Eno već uveliko po društvenim mrežama se vrte ponude vaučera.
Inače te pare iz budžeta opet idu SNS funkcionerima ili onima oko njih jer su smeštaji obuhvaćeni vaučerima opet njihovi,izgrađeni i kupljeni opet od nihovih.... Legalno izvlačenje para plus besplatna reklama.
A ovo ponižavanje i pišanje po sirotinji koja je čekala, pa jbg realno ista se najviše oduševljava time jer on "daje".
Ne možeš masi koja ne želi da misli objašnjavati da ne "daje" nego bukvalno troši njihove pare. Ja kažem sve ide svom prirodnom kraju. Skoro da im ne mogu više zameriti što šišaju ovce
To je sustina. Prirodna selekcija.
 
Eno već uveliko po društvenim mrežama se vrte ponude vaučera.
Inače te pare iz budžeta opet idu SNS funkcionerima ili onima oko njih jer su smeštaji obuhvaćeni vaučerima opet njihovi,izgrađeni i kupljeni opet od nihovih.... Legalno izvlačenje para plus besplatna reklama.
A ovo ponižavanje i pišanje po sirotinji koja je čekala, pa jbg realno ista se najviše oduševljava time jer on "daje".
Ne možeš masi koja ne želi da misli objašnjavati da ne "daje" nego bukvalno troši njihove pare. Ja kažem sve ide svom prirodnom kraju. Skoro da im ne mogu više zameriti što šišaju ovce
Да бре,
Одличан маркентиншки Потез.
Јер онај ко уфати тај Ваучер,потрошиће из свог џепа још минимум толико на пиће,јеће и остале зезанције.

"Сине,иде тата у Рат".
"Е ћале,ћале..опет се зезате. Јел ти треба пара"?:)
 
Poslednja izmena:
Да бре,
Одличан маркентиншки Потез.
Јер онај ко уфати тај Ваучер,потрошиће из свог џепа још минимум толико на пиће,јеће и остале зезанције.
Naravno. Nije opozicija pravila "novobeogradske blokove" po Zlatiboru i Vrnjačkoj Banji.
Sve je podređeno isisavanju budžeta i prelivanju u bandine džepove.

Ali evo kaže Stojko Lidl je problem...nego šta nego prirodna selekcija.Na delu i u petoj brzini već.
 
Један коментар:

Pisem iz licnog iskustva. Posto je svuda bilo guzve odlucio sam da cekam ispred poste koja otvara u 10.00. Prvi sluzbenik poste poceo da radi u 7.30 a drugi dolazi u 8 iako rade od 10.00. Na moje oci unose gomilu zahteva za vaucere i rade bez prekida do 10. Posto je staklo sve se vidi i nisam jedini ocevidac. U 10 otvaraju vrata i saopstavaju da nema vise vaucera. Ljudi poceli da psuju i galame. Toliko o postenju i postenoj podeli. Zasto se ne istraze zloupotrebe. Kako je posta pocela da radi u 8 sve zahteve unete pre 8 treba ponistiti, kao i zahteve unete u postama pre pocetka radnog vremena(ukoliko je radno vrme od 9 ili 10 kao kod mene). Cujem da su mnoge poste unosile zahteve pre radnog vremena. Na TV demantuju ali ja sam ocevidac i svedok zloupotreba.
(Postenje, 18. januar 2024 20:28)
 
Znači Država ti pokloni vaučer 10.000 a ti se "setiš" kako da ga pretvoriš u keš, makar umanjena vrednost?
Kakav narod...

Moglo je to i drugačije: ko ne utroši kako treba da mu se odbije....
БОГ СЕ ЈАВИ БРАТЕ!

То што причаш,није то лоповлук...
Народ ваљда то посматра,тај Ваучер као сопствено Власништво.
А са сопственим Власништвом мош радиш шта хоћеш-оли да га утопиш или искористиш,твоја ствар.
Овде се само јавља проблем да се они поделили далеко пре пуштања у Оптицај :eek:
Човек лепо испричао у Коментару
 
Један коментар:

Pisem iz licnog iskustva. Posto je svuda bilo guzve odlucio sam da cekam ispred poste koja otvara u 10.00. Prvi sluzbenik poste poceo da radi u 7.30 a drugi dolazi u 8 iako rade od 10.00. Na moje oci unose gomilu zahteva za vaucere i rade bez prekida do 10. Posto je staklo sve se vidi i nisam jedini ocevidac. U 10 otvaraju vrata i saopstavaju da nema vise vaucera. Ljudi poceli da psuju i galame. Toliko o postenju i postenoj podeli. Zasto se ne istraze zloupotrebe. Kako je posta pocela da radi u 8 sve zahteve unete pre 8 treba ponistiti, kao i zahteve unete u postama pre pocetka radnog vremena(ukoliko je radno vrme od 9 ili 10 kao kod mene). Cujem da su mnoge poste unosile zahteve pre radnog vremena. Na TV demantuju ali ja sam ocevidac i svedok zloupotreba.
(Postenje, 18. januar 2024 20:28)
нису сви пензионери исти.

имаш оне који су чланови и смпатизери снс и оне који нису.

ови други неће видети ваучере.
 
нису сви пензионери исти.

имаш оне који су чланови и смпатизери снс и оне који нису.

ови други неће видети ваучере.
Нису само пензоси,по 6 пут се говори..и нико ништа не чита?!
Свако је могао да га узме ко има до 80К динара Примања...СВАКО,
а ту потпада малтене 3/4 Полулације ако не и више.
 
Нису само пензоси,по 6 пут се говори..и нико ништа не чита?!
Свако је могао да га узме ко има до 80К динара Примања...СВАКО,
а ту потпада малтене 3/4 Полулације ако не и више.
још горе

дакле , нису сви грађани исти.

прво на ред долазе они који имају посао преко странке, њене верне слуге њихове таште, љубавнице, кумови...
ако шта преостане долазе на ред обични симпатизери...

кад све то сабереш , јасно ти је зашто нема ваучера...
 
100 000 prijava za vaučere za odmor u Srbiji primljeno je 15. januara za samo dva sata. Interesovanje građana Srbije bilo je najveće do sada budući da je vrednost vaučera povećana sa 5.000 na 10.000 dinara.

за два сата ?

па спремило се унапред.
иначе док обичан свет не страначки оде до фирме по потврде о послењдње три плате или у банку шта већ треба....
 
БОГ СЕ ЈАВИ БРАТЕ!

То што причаш,није то лоповлук...
Народ ваљда то посматра,тај Ваучер као сопствено Власништво.
А са сопственим Власништвом мош радиш шта хоћеш-оли да га утопиш или искористиш,твоја ствар.
Овде се само јавља проблем да се они поделили далеко пре пуштања у Оптицај :eek:
Човек лепо испричао у Коментару
NEK NAM BOG U POMOĆI!

Tako "Demokrate" dale narodu akcije od vitalnih javnih preduzeća pa narod koji se pravnički razume šta je "njegovo" odmah otrčao da "proda pošti"

Kažu "mala para koj će mi?"
a da je bila "velika para" ostavili bi unucima, jel?
e tad bi bilo: "nek se snadju, ovo MOJE"
 
NEK NAM BOG U POMOĆI!

Tako "Demokrate" dale narodu akcije od vitalnih javnih preduzeća pa narod koji se pravnički razume šta je "njegovo" odmah otrčao da "proda pošti"

Kažu "mala para koj će mi?"
a da je bila "velika para" ostavili bi unucima, jel?
e tad bi bilo: "nek se snadju, ovo MOJE"
Рече неко..није проблем што смо сиромашни,него што смо бедни...
Апропо тога,и теби као великом љубитељу нових Комп. Технологија дође мало безвезе(признаћеш)..
Како то да оне једнократне Помоћи од Државе у време Короне путем брнабиног брата Апликације функционишу тако савршено а да исто то не може се направи за Изборе и гласање?
Могло би сигурно..
али..
"ЈА МОРАМ да владам"!
Тако?:D
 
ja sam stigao ispred poste u 5.45 i vec je njih osmoro bilo ispred mene.
u 10 sati kada je ponestalo vaucera ostalo je ispred poste brat bratu 100 ljudi.
a mala smo opstina

meni i zeni 20 000 pokriva 5 nocenja u sokobanji
dal' je moglo da se izvede podela vaucera na drugaciji nacin, sigurno.

da je vredelo cekati satima, vredelo je

e sad. ko kako dozivljava
Како си успео да нађеш ноћење за мање од 2400 dinara ?
 
Рече неко..није проблем што смо сиромашни,него што смо бедни...
Апропо тога,и теби као великом љубитељу нових Комп. Технологија дође мало безвезе(признаћеш)..
Како то да оне једнократне Помоћи од Државе у време Короне путем брнабиног брата Апликације функционишу тако савршено а да исто то не може се направи за Изборе и гласање?
Могло би сигурно..
али..
"ЈА МОРАМ да владам"!
Тако?:D
Ja se slažem sa tobom da su nam "Aj Ti" programeri udri me do zore i da je sajt Poreske Uprave ko da si otišao na Deep WEB (samo uz Gemalto čitač kartica radi identifikacije uz Č-E-Li-K) ali, ako moderna Amerika može da glasa preko pošte onda prvo to da regulišemo.
 
Корона....нашли су Изговор.
Али код нас таквог Изговора нема.
Значи,исто као што краду Ваучере да би их проследили СВОЈИМ људима,ТАКО КРАДУ и Изборе.:)
u Americi se pošteno stiče
u Švajcarskoj - još poštenije
a mi eto, naopaki :D

fora bi bila da vaučere dobiju samo glasači SNS-a
da se zaokruži konstrukcija :D
 

Back
Top