Ваше политичко определење

Ваше политичко определење

  • Комуниста

  • Комунисткиња

  • Капиталиста

  • Демократа

  • Фашиста

  • Четник

  • остало,наведи

  • Титоиста

  • Усташа,Домобран


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Него другарице, да ли си видела да комунистичка партија Русије тражи да се Шешељ ослободи из Хашког трибунала

...прочитала сам и ХВАЛА им!

Жао ми је што нису били мало агресивнији у сличној ситуацији када је
био Милошевић у питању,....али
не замерам им,пошто су Срби дозволили да се српске главе
продају за рад ситних интереса још ситнијих српских душа,.
.зашто би се онда Руси ту петљали...:roll:

.
 
Зашто се комунисти деле на мушкарце и жене (опција комуниста и комунисткиња), а остали су само у мушком роду?

Па да би се знало ко је ко када се "дохвате" у шуми или у гори........да се неко не зезне па набоде овцу!
 
Зашто се комунисти деле на мушкарце и жене (опција комуниста и комунисткиња), а остали су само у мушком роду?

Kомунисти су комунисти,били мушкарци или жене
Али Комунистикиње,то ти је нови правац
Зачетник је ова наша мила нам ем драга Комунисткиња,па је по њој и добио име :mrgreen:
 
Kомунисти су комунисти,били мушкарци или жене
Али Комунистикиње,то ти је нови правац
Зачетник је ова наша мила нам ем драга Комунисткиња,па је по њој и добио име :mrgreen:

Можда сам зачетник новог правца и обнове женског антифашистичког фронта,то не спорим можда...
 
Komunistkinjo, ova druga opcija u anketi predstavlja diskriminaciju žena, jer ih odvajaš od muškaraca. Pa mislio sam da su tvoja načela drugačija. :)

Добро ти сада мало манипулишеш са ставовима ,изјаснила сам се зарад чега сам одвојила комунисте и комунисткиње,Мене је лично интересовало!
 
a koje politicko opredelenje kad je u srbiji svako kompromitovano...??? zovu se desnicari rade kao levicari...demokrate-se ponasaju kao autokrate i diktatori...liberali ko anarhisti...sve je devalvirano....zelim da budem normalni umereni nacionalista-levo orjentisan...

Ja sam ovo shvatio kao licne stavove forumasa,hebes partije.
Ja sam uvek protiv vlasti ,ne prihvatam autoritete.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top