Vaše kolekcije

deo kolekcije srpskih, rimskih, vizantijskih, otomanskih i bugarskih prstenja. "deo" zato sto mi se aparat pokvario a slika je stara par meseci.
 

Prilozi

  • SDC11152.jpg
    SDC11152.jpg
    50,1 KB · Pregleda: 71
  • SDC10732-1.jpg
    SDC10732-1.jpg
    25,7 KB · Pregleda: 59
Kako postaviti sliku?
Ući u odgovori na temu,u poruci napisati nešto o kolekciji koju postavljaš.
Ispod toga u dodatne opcije ući u "sredite priloge" i u otvorenom prozoru kliknuti na browse i potražiti odgovarajuću sliku na hardu i potvrditi je na dugme "slanje".
Voditi računa da slika ne bude veća od 146.5kb,ako jeste prethodno je smanjiti u ACDSe-u opciom resize i rešen problem.


Pratim ceo proces postavljanja slike,ali kada dodje do "srediti priloge" toga nema ili ja nemogu da nadjem.Molim za pomoć.
 
Kako postaviti sliku?
Ući u odgovori na temu,u poruci napisati nešto o kolekciji koju postavljaš.
Ispod toga u dodatne opcije ući u "sredite priloge" i u otvorenom prozoru kliknuti na browse i potražiti odgovarajuću sliku na hardu i potvrditi je na dugme "slanje".
Voditi računa da slika ne bude veća od 146.5kb,ako jeste prethodno je smanjiti u ACDSe-u opciom resize i rešen problem.


Pratim ceo proces postavljanja slike,ali kada dodje do "srediti priloge" toga nema ili ja nemogu da nadjem.Molim za pomoć.

nema opcije izmeni..ja sam hteo da obrisem nesto,promenim sliku i sl...ali nema toga??

ili se ja ne snalazim..

pozz
 
Kako postaviti sliku?
Umesto "sredite priloge" sad piše "uredite priloge" .
Izmene ili brisanje slika nije moguće sem brisanja celoga posta koji odrađuje administrator na opravdan razlog.

Kako postaviti sliku?
Ući u odgovori na temu,u poruci napisati nešto o kolekciji koju postavljaš.
Ispod toga u dodatne opcije ući u "uredi priloge" i u otvorenom prozoru kliknuti na browse i potražiti odgovarajuću sliku na hardu i potvrditi je na dugme "dodaj", kada se učita kliknuti "pošaljite odgovor" .
Voditi računa da slika ne bude veća od 146.5kb,ako jeste prethodno je smanjiti u ACDSe-u opciom resize i rešen problem.
 
Poslednja izmena:
Kako postaviti sliku ?
Ući u odgovorite na temu,u poruci napisati nešto o kolekciji koju postavljaš.
Ispod toga u dodatne opcije ući u "uredi priloge" i u otvorenom prozoru kliknuti na dodaj prilog, pa ponovo u novootvorenom prozoru kliknuti na izaberite prilog i potražiti odgovarajuću sliku na hardu i potvrditi je na dugme "upload files", kada se učita kliknuti done". Pa opet klik na "pošaljite odgovor".
Voditi računa da slika ne bude veća od 146.5kb,ako jeste prethodno je smanjiti u ACDSe-u opciom resize i rešen problem.

Valjda neće skoro menjati način.
 
Poslednja izmena:
imam neki stari servis za caj,a ispod,na svakom komadu pise `bareuther bavaria` i na svakom komadu ima dodat i neki broj i slovo (recimo na jednom je oznaka 138F )

zna li neko sta znace ti brojevi?

hvala
 
Pozdrav, imam ovu kolekciju sportskih casopisa i novina, od 48' pa do sedamdeset ineke, koja je meni draga i vredna ali ne znam koja joj je prava vrednost. Ako neko ima vremena da pogleda i da neku slobodnu procenu ucinio bi mi puno. Poslacu slike na mail onima koje to interesuje. Ovo su naslovu: 25 godina fudbala, program utakmice engleska-jugoslavija, derbi, fudbalski kup jugoslavije i prvenstvo saveznih liga, 210 minuta utakmice jugoslavija-sssr, politikin specijalni dodatak "fudbal za ceo svet", fudbal i oko njega, sportovo vanredno izdanje o pogibiji macesterovih igraca po povratku iz beograda, svetsko fudbalsko prvenstvo-cile i svedska, izdanje zvezdine revije "5 zvezdinih zvezda.
 

Back
Top