Quantcast

Vaše kolekcije

Moravac 1

Početnik
Poruka
21
Da, jankulov u pravu si.
Da, Gajiću i ti si u pravu, nemam šta da pokažem, samo što to ne bi trebalo da bude tvoj problem, je tebe ne teram da prikazuješ svoju kolekciju.
Ne kažem da ne volim da je vidim, neko voli ovo neko ne, nismo svi isti, ali zar mora samo da se kritikuje neko drugi? Pogrešio pa šta.....
I da ne budem pogrešno shvaćen, ne bi voleo da ovde polemišemo, kao neke kolege koje to rade na nekim stranim forumima, zna se ko ovde upozorava i briše pogrešne poruke.:bye:

gsxf

Obećava
Poruka
83
Ne znam zasto se ljutis ... niko od nas nije izbrisao tvoj oglas u temi koja nije za to namenjena... Neki od nas sa nestrpljenjem ocekuju da vide komade necije kolekcije i ja sam prikazivanjem svoje kolekcije obogatio ovu temu... ne ulazim u razloge tvog oglasa i razloge zasto ti to (i da li ti to zaista) odkupljujes ali mi nije jasno, ako nemas sta da prikazes gde je zavrsilo to sto si do sad otkupio ... Ja sam svoju kolekciju uredno prijavio u MUP u i sa ponosom i bez straha je pokazujem kad god mogu i gde god to mogu i veruj mi, nema boljeg nacina za uvecanje kolekcije od prikazivanja iste... Kad god sam izlagao kolekciju ili deo nje, dobio sam ili odkupio bar po par komada dobrih stvari... Ovo nemoj da shvatis kao kritiku jer to i nije, pokusaj da shvatis kao savet kako da dodjes do predmeta koji te zanimaju ... pozdrav

markoniqe

Zainteresovan član
Poruka
153
Evo kolekcije trenutno...dosta se toga promenilo :)

CSZ Ceshki mauser WW2

K98 naravno bez JNA brojeva

Model AK 39

There were two versions of the AK 39 compass: a simple black one and a white one. They were utilized by German pilots during WWII. (See picture at right - click to enlarge) This photograph was published by the Reichsluftfahrtministerium and probably used for training purposes. The black model (procurement no. Fl 23235 - see foot note) featured only lubber's line (that used to be luminous)

US M1 Carabine bajonet ww2

richt-busole M15

Austria M17

IMG]http://warrelics.eu/forum/military_photos/collections-display/199743d1303946937-my-small-colection-picture-070.jpg[/IMG]

bajoneti

jevdokan

Domaćin
Poruka
3.512
Moje cestitke, stvarno lepa kolekcija.
Nazalost moj racunar ne otvara slike koje slede posle ceskog mausera. Da mozda nisu zarazene virusom?
Da li to nisi nasao amerikanca u dovoljno dobrom stanju ili ti nije predmet interesovanja?

markoniqe

Zainteresovan član
Poruka
153
PRINOVA!!!!
kao iz vedra neba Fallshirmjager Gravity knife iliti Fallmesser type I 1000% original

..na zalost ne kompletan,neko je u kucnoj radinosti pravio nove korice od orange/red tvrde plastike(vidi se da je radila glodalica),fali šiljak,alka i neko je odsekao zadnji deo. Za divno cudo mehanizam radi,tj secivo ulazi izlazi..