Vaša lutka

ra-ta-tat

Aktivan član
Poruka
1.847
Vaša barbie lutkica...
Ko je ona bila?
koja joj je profesija ... da li je imala neku priču ili je služila za presvlačenje i pravljenje frizura?
Da li je išla na posao?

Da li je imala dečka ili muža? :-D

i dođavola :twisted:
Da li je diplomirala?
 
ra-ta-tat:
Vaša barbie lutkica...
Ko je ona bila?
koja joj je profesija ... da li je imala neku priču ili je služila za presvlačenje i pravljenje frizura?
Da li je išla na posao?

Da li je imala dečka ili muža? :-D

i dođavola :twisted:
Da li je diplomirala?
Moja najdraza lutka sa kojom imam i fotku nije bila Barbika vec klasicna u balskoj haljini dobijena na poklon od ujaka gastarbajtera svojevremeno...Obozavala sam je ali prvom prilikom kad sam pozelela da budem frizerka upropastila joj frizuru...posle sam pomislila da sam rodjena krojacica i upropastila joj haljinu...e posle je lezala bacena u jedan ugao jer su dosle neke druge stvari na red...kad sam sredjivala jednom stare stvari nasla sam je punu prasine i rastuzila se...zalila sam za detinjstvom koje mi je nekako brzo proslo a dosle su stvari na koje nisam bila spremna...kako sam samo bila bezbrizna dok sam se igrala sa njom....
 
jbg ja sam barbie dobila u pubertetu.
inače sam se verala po drveću i igrala rata i mame i tate....
koji užas...ta barbie...fuj...a tek bratzzz
 
jaooo ja maštala da mi deda mraz donese kućicu i kuhinju ....
i mama kupila u temišvaru fenomenalne od drveta!!
a iz neke evrope mi donela one male kutijice-replike proizvoda iz prodavnice:p
i onda su mi svi donosili minijaturna pakovanja iz aviona....
hihi..koja bre barbie?
 
Ma nisu bile barbike kad smo mi bile male,to je kasnije doslo kod nas.Secam se da sam imala lutku koja place i koja se smaje,a imala je malu plocu na ledjima i bateriju,pa kad joj iyvadis cuclu ona krene svoj repertoar.mamama mamama,pa smeh,mislim da je bila i neka pesmica,ali bilo je davno pa se bas i ne secam svega;)
 
eee moja jedina u stvari imala sam 2
jedna bila krpena sarah kay:p
ana se gnjavi sa njom i dan danas...
druga mi je bila plave kovrdzave kose...
mama donela iz trsta:p
i kada se vratila sa puta ja ljubim lutku umesto mamu:p
ali sam bila srećnaaaa
i da ona se smejala kada joj pritisneš ispod pazduha, a
plakala je kada se udari po guzi:p
ona je sirota završila na tavanu:p

e super ti tema:p
 
kupila si Betino srce ovim ratatat :P
Moja Barbi 8)
Moja Kristl (jer je rađena po uzoru na nju :lol: ) mislim da se zvala Sindi (tako pisalo na kutiji)
ali sam joj ja tu i tamo davala druga imena :)
Bila je :arrow: poslovna žena u roZle kompletiću :D
Imala je: digitron, Washington post, češalj, minđuše dijamntske i prsten, i neke berzanske izveštaje - u akten tašni
a imala je i malu, večernju, svu od roze šljokica :P :P :P
Sako i sunknja, sve pink, kad se skkine odnosne okrene naopaček - dobijala se rozen večernaj haljina od tila našušurenog, mmmmm........8)
Bodi , naravno, sav od šljokica, i rozen, indeed...tada ej imal prilike da pusti kosu, uveče ;)

Bila je to poslovna žena sa Menhtetna, i imala je prvo muža a onda i milion ljubavnika (sve je to glumatao jedan te isti glupi Ken u hugo boss kompletu i bez prave kite )
Bila je, ako se ne varam, direktorka nečega :) :) :)
Verovatno fabrike Matel.Inc u Australiji....ili bombona ili tako nečega....ko zna, možda je bila i novinarka? :P
imala je neke drugaric ešto su pozajmljivale odeću od nje (ostalih 6 barbika koje nikad nisam zapravo volela, pogotovo onu rusku balerinu :twisted: ), imala je SVE: teniske rekete, patike tri para, odeću, nakit, tašne i šeMšire....sve bre 8)
 
Eee da,imala sam i luttke iz Politikinog zabavnika,one sto se seckaju,pa zalepe na kartom.Joj,kako sam ih volela.Imala sam i odelca za njih,pa sam ih stalno presvlacila.Cini mi se da jos uvek imam negde to i bas bih volela da ih nadjem.:D
 
moja emnacipovana Barbi (tada najnoviji model) stigla je pravo iz Nemačke, od maminog posl.partnera Nemca, koštala je nešto preko 300 dem - bila je to druga barbi u ulici (imala je Sandra od prekoputa jer joj ćal eradio u DR), i postala je moja negde 1985. pred Novu 1986. godinu....:P
 
У моје време овде није било барбика...имали смо лепе, праве, класичне лутке што могу да жмуре... А ја сам им давала имена која су ми тада падала на памет или била популарна: Драгана, Љубица, Клара, Стелуца (из Румуније), Мелина (та је била из Грчке), Ангелина, Биљана...уф, ко би их се свих сетио...
А које су улоге имале? Па...то је зависило од игре. Највише смо волеле да се играмо венчања...и то увек у 16. години....то ми је некако био врхунац и право време за удају...можда због ''Успавање лепотице''.
 
Ja imam svoj omiljeni jastuk od vajkada.Ne odvajam se od njega ni dan danas. Ne mogu da zaspim bez njega.Lepo se ususkam,zagrlim svoje mezimce i na lalanje.Kad sam bila na operaciji krajnika pre sedam godina morali su da mi ga donesu u bolnicu jer nisam mogla da spavam na onim njihovim tvrdim jastucima.Stvarno je malo hm,ali spavam na njemu od malena,pa ne mogu sad da ga se odreknem,mislim,jedino da mi ga bace,ali tad bi bilo krvi do kolena:twisted:
Imam i medu,slatkog sa sivim duksom i kacketom.I on spava u mom krevetu.Dobila sam ga na lutriji za Novu godinu i od onda se ne odvajam od njega.Mnogo je cakan.Sva sreca da je mekan,pa ne zulja.Eto spavam sa medvedom - ovo je za trac zar ne:lol: :lol: :lol: :lol:
 
esperanca137:
Ja imam svoj omiljeni jastuk od vajkada.Ne odvajam se od njega ni dan danas. Ne mogu da zaspim bez njega.Lepo se ususkam,zagrlim svoje mezimce i na lalanje.Kad sam bila na operaciji krajnika pre sedam godina morali su da mi ga donesu u bolnicu jer nisam mogla da spavam na onim njihovim tvrdim jastucima.Stvarno je malo hm,ali spavam na njemu od malena,pa ne mogu sad da ga se odreknem,mislim,jedino da mi ga bace,ali tad bi bilo krvi do kolena:twisted:
Imam i medu,slatkog sa sivim duksom i kacketom.I on spava u mom krevetu.Dobila sam ga na lutriji za Novu godinu i od onda se ne odvajam od njega.Mnogo je cakan.Sva sreca da je mekan,pa ne zulja.Eto spavam sa medvedom - ovo je za trac zar ne:lol: :lol: :lol: :lol:

******, da mi ti nisi neka vanbracna sestra? :lol:
 
esperanca137:
Ma nisu bile barbike kad smo mi bile male,to je kasnije doslo kod nas.Secam se da sam imala lutku koja place i koja se smaje,a imala je malu plocu na ledjima i bateriju,pa kad joj iyvadis cuclu ona krene svoj repertoar.mamama mamama,pa smeh,mislim da je bila i neka pesmica,ali bilo je davno pa se bas i ne secam svega;)
Imala sam slicnu takvu..i obozavala je dok mi je brat nije napunio pijeskom....naravno da vise nije ni pjevala ni pricala...ali je jos uvjek imam
 

Back
Top