Vaša AUTORSKA muzika - predstavite se <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

ja nemam svoju muziku...pogotovo snimljenu, nesto sam pokusavao davno,ali nemam apsolutno nikakve veze kako da kucam bubnjeve,tako da sam odustao....mogu da snimim improvizacije na neke teme,ali to nije to....
evo nekog zapustenog myspace od jednog starog benda http://www.myspace.com/purplehazezr , ne volim da postavljam ovo,jer su to jedini snimci ovog benda, a ujedno i najlosiji, posle ove svirke smo se i raspali :) u pitanju su obrade, gitara se slabo cuje....ali eto, i tako nemam nista drugo....
inace, posle ove svirke sam tako poludeo, da nisam ni sa kim pricao taj dan :D mrzim te svirke gde nista nije organizovano, dodjem, i kao "pocinjemo,pocinjemo" nije bila ni tonska, pojacalo nisam ni pipnuo, nisam sam sebe cuo" a najvise poludim na svirci,kad ne napravim zvuk kakav hocu na gitari....

I ja to isto mrzim...A niste loše odsvirali "Foxy lady",mislim solidno je,ali je moglo malo bolje,ali u svakom slucaju je okej...:):D
 
I ja to isto mrzim...A niste loše odsvirali "Foxy lady",mislim solidno je,ali je moglo malo bolje,ali u svakom slucaju je okej...:):D

Hvala, inace foxy lady smo su nam sa Stormbringerom bili glavni aduti na svirkama...ove konkretno fali sledece: prebrzo odsvirana, klavijatura preglasna, meni pola pesme nije radila gitara, kabl je nesto zezao,i pojacalo je bilo podeseno jako lose,zato je onako zujav prvi solo... :)
 
Hvala, inace foxy lady smo su nam sa Stormbringerom bili glavni aduti na svirkama...ove konkretno fali sledece: prebrzo odsvirana, klavijatura preglasna, meni pola pesme nije radila gitara, kabl je nesto zezao,i pojacalo je bilo podeseno jako lose,zato je onako zujav prvi solo... :)

da,zvuk gitare nije baš bio najbolji previše je zujala gitara...
 
Ovo je deo trake"Spa trip",nemasterizovan i nedovršen(samim tim što je deo a ne cela traka)...Osnovni loop-ovi se ovde mogu čuti dok ću pad-ove i lead(koji će najverovatnije biti akustični instrument)naknadno napraviti. http://www.*************/?jjnefo2wyi4
A...lepo,lepo....Aj kada finisirs i masterizujes sutni amo da cekiramo sve...Dobro vozi ;)
 

Back
Top