Vas stil oblachenja je...

Sve zavisi od prilike.....Ali mi je uzasno da vidim kako je par devojaka doslo na maturu u farmerkama, patikama i najobicnijoj majici....... :shock: :shock:
Mislim da je od presudne vaznosti da znas da se obuces u skladu sa prilikom.
Sto se mene tice obozavam gipsy suknje sa jednobojnim majcama i nanulama, ili 3/4 pantalonice sa sarenim majcama ili tunikom, a od boja mi je za garderobu najbolja crvena, ali i boja mora da se uskladi sa bojom kose i tena.. :D :D , Naravno i sminka mora da bude odgovarajuca uz sve to, kao i frizura....Ne volim da vidim preterivanje sa crnom bojom u oblacenju, kao i sve bude u istoj boji !!!! :) :) :) :) :)
 
Hvala Micika 015

Mozda stil jeste neprimetan, ali mislim da postoji mnogo drugih stvari koje te mogu uciniti originalnim i primecenim, a da to ne bude samo stil oblacenja!!!! 8-) 8-) Nadam se da se neko ipak slaze sa mnom :wink: :wink: :wink: pozzzzz
 
Mira RBD:
Hvala Micika 015

Mozda stil jeste neprimetan, ali mislim da postoji mnogo drugih stvari koje te mogu uciniti originalnim i primecenim, a da to ne bude samo stil oblacenja!!!! 8-) 8-) Nadam se da se neko ipak slaze sa mnom :wink: :wink: :wink: pozzzzz

nema na chemu da mi se zahvaljujesh, ja sam samo iskrena (ko i uvek)
I slazem se sa tobom da te i druge stvari mogu uchiniti posebnom.... npr osmeh....
 
Pa uglavnom se oblachim u ono u chemu se osecjam prijatno..
Ne volim da nosim minicje .Mada o5 sve zavisi od situacije.
Ako za neki opushteni izlazak,onda su to uglavnom farke,ili neki kratak shorcicj,neka majchitza ili duxicj jer obozhavam da kombinujem dole kratko a gore dugachko..
I obozhavam da nosim marame :) I go stomak.. obavezno! :)
 
Мој стил облачења је ЗЕЛДИ! :mrgreen:
'93 КРУ!

''Увучене су треше,
кајле су на вратовима,
љуби те брат над братовима...''

ЕР МАХ 4 ЛИФЕ! 8)

гистроооо :Р
 

Back
Top