Vaš omiljeni parfem..

Dame,poručio vam je Konj da napravite spisak ko će koji parfem,rešio je da vas baš baš počasti.Pošto ne može sam da postigne da vas sve onjuši,ja ću da mu budem asistent i pomognem mu da proglasimo pobednicu.Prijavite se i učestvujte u najvećem šou na Balkanu,buretu baruta,a vi ostali glasajte glasajte glasajte!
 

nerazumem se nešto previše u to, imo sam ih malo u životu, neam priliku da omirišem da bi znao koji mi se sviđa, e sad da ulazim u perfimeriju samo da bi miriso i ustanovio koji mi se sviđa a bez da kupim, malo me sramota...previše para su mi trenutno da bi kupio original, uglavnom su to jeftine kopije koje aj možda i mirišu isto, al ispare brzo

- - - - - - - - - -

sećam se da mi je kuros upao u nos jednom na grčkom fri šopu, davidov gud lajf mi se sviđa i naravno akva di gio

milion mi je sranje jer od deset balavaca osam ga koristi
 
jasam onomad tražio po našim parfimerijama jedan parfem koji si ti pominjala, ne sećam se imena...pomislih u sebi kad se ovo troji sviđa onda ima da ga vidim jel ga ima, da vidim kako to miriše, a možda ga i kupim
al ovde nisu ni čuli za njega :neutral:
e sad...i taj što sad pominješ bi potražio al poučen pređašnjim neuspehom neam pojma dal da gledam il da ne gledam
 
jasam onomad tražio po našim parfimerijama jedan parfem koji si ti pominjala, ne sećam se imena...pomislih u sebi kad se ovo troji sviđa onda ima da ga vidim jel ga ima, da vidim kako to miriše, a možda ga i kupim
al ovde nisu ni čuli za njega :neutral:
e sad...i taj što sad pominješ bi potražio al poučen pređašnjim neuspehom neam pojma dal da gledam il da ne gledam

Taj nema kod nas, nema ni ovde po parfimerijama samo u fensi robnim kucama.
Al ovaj Dior ima sigurno
 

Back
Top