Quantcast

Vaš omiljeni igrač?

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
@Alex ti mora da se salis;-)
@Johnny_taraba_9 sad cu da ti objasnim sa zadovoljstvom!8)
@Jeka a s tobom se lako sloziti...dio smo istoga klana:lol::lol::lol:
@Vojvoda_kv tako je...samo objektivno!;-)

e sad o Teriju..........
Trofeji: Premijer liga (2004/5,2005/2006), FA kup (2000,2007),Liga kup (2005,2007),FA Superkup(Community Shield) 2005

igrao u mladjim kategorijama Celzija i rezervnom timu...
oktobar 1998. --- debitovao u prvom timu Celzija
od 2000. --- konstatno je u prvom timu Celzija
2000. --- izabran 1. put za igraca godine u Celziju
2001. --- prvi put nosio kapitensku traku u odsustvu Desaija
3.juna 2003. --- debituje u reprezentaciji Engleske protiv Srbije i Crne Gore*
2004. --- preuzima kapitensku traku i postaje kapiten Celzija za stalno
2005. --- za sezonu 2004/2005 dobija priznanje najboljeg fudbalera Premijer lige
2005. --- najbolji defanzivac Lige sampiona
2005. --- po izboru FIFA-e najbolji defanzivac u toj godini
2005. --- izabran u prvih 11 po izboru FIFA-e
14. oktobra 2006. --- prvi put stao na gol Celzija i branio nesto malo preko minut;-)
2006. --- izabran u prvih 11 po izboru FIFA-e
2006. --- izabran u prvih 11 na svjetskom prvenstvu u Njemackoj (jedini iz engleskog tima)
avgust 2006. --- postao kapiten Engleske **
2007. --- izabran u prvih 11 po izboru FIFA-e
1. juna 2007. --- postigao 1. gol ikad na novom Vembliju u mecu protiv Brazila
28. jula 2007. --- postao najplaceniji igrac Evrope (nedjeljno zaradjuje 135.000 funti)
izjave nekih igraca...***
* --- He played for his country at Euro 2004, and England Manager Sven-Göran Eriksson stated that Terry was the first-choice centre back, ahead of Rio Ferdinand and Sol Campbell.
** --- McClaren said "Choosing a captain is one of the most important decisions a coach has to make. I’m certain I’ve got the right man in John Terry. I’m convinced he will prove to be one of the best captains England has ever had."
*** --- "Even from the outside the game you can appreciate that John Terry is the boss of the Chelsea side in all ways."-Cesc Fabregas, Arsenal.
"You can see that everybody always looks for John Terry on the pitch. He is vital for Chelsea."-Gabriel Heinze, Real Madrid.
"...what you need is a good communicator and organizer, such as John Terry, who obviously cares deeply about his club."-Christoph Metzelder, Real Madrid.
"John Terry is the perfect skipper. It's obvious Chelsea means everything to him. When he makes those last ditch blocks, team-mates can't help but be inspired."-Kasey Keller, Fulham FC.

Overall career totals
Apps(As sub) Goals Yellow Red
Total (Club) 339 (20) 31 47 1
League 231(14) 15 31 1
FA Cup 32(5) 9 4 0
League Cup 22(1) 1 4 0
European/Others 54(0) 6 8 0

Eto mojih razloga zasto je Teri legenda...i svakog dana ce ih biti sve vise i vise...
Igrac koji ne promijeni klub...vec ostane citav zivot u njemu...to je isto nesto posebno...smatram da ce tako biti sa Terijem jer mu je idol Maldini(najveci defanzivac svih vremena);-)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Kaka je sa 25 godina vec FUDBALSKA LEGENDA u svakom pogledu jer je osvojio skoro sve sto moze da se osvoji i na reprezentativnom i na klubskom planu.

A po cemu je Teri legenda to samo ti znas...
Kaka je napadac, a oni uvijek lakse dobijaju nagrade,popularniji su...
TERI je najbolji u svom rangu,to jeste rangu DEFANZIVACA(sad ces ti reci Nesta,ali nama je Terry 8-))...
Jos uvijek nije legenda kad osvoji sa Celzijem LS(znaci nikad)e onda i od mene dobija priznanje 8)
Ali i ja ga volim...:)

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
Kaka je legenda jer za razilku od Terija ili bilo kog defanzivca, igra na mnogo boljoj poziciji za priznanja. Od 10000 ljudi koje pitas koji im je najomiljeniji igrac, 99% njih ce izabrati nekog napadaca. Teri je trenutno najbolji defanzivac, tj. ovo je moje misljenje, a po njemu TERI je LEGENDA!

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Kaka je legenda jer za razilku od Terija ili bilo kog defanzivca, igra na mnogo boljoj poziciji za priznanja. Od 10000 ljudi koje pitas koji im je najomiljeniji igrac, 99% njih ce izabrati nekog napadaca. Teri je trenutno najbolji defanzivac, tj. ovo je moje misljenje, a po njemu TERI je LEGENDA!

Ne radi se o tome ko je kome omiljeni igrac? Kaka je sa svojim klubom i reprezentacijom osvojio gotovo sve. I osim na SP 2002 uvek je imao vodecu ulogu. U tome je poenta...a kad smo vec kod priznanja, Maldini ih ima pregrst, ne zaboravi Kanavara predprosle godine...dakle kvalitet uvek ispliva na povrshinu :)

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Kaka je napadac, a oni uvijek lakse dobijaju nagrade,popularniji su...
TERI je najbolji u svom rangu,to jeste rangu DEFANZIVACA(sad ces ti reci Nesta,ali nama je Terry 8-))...
Jos uvijek nije legenda kad osvoji sa Celzijem LS(znaci nikad)e onda i od mene dobija priznanje 8)
Ali i ja ga volim...:)

Ja sam rekao da je Kaka osvojio sgotovo sve na klupskom i reprezentativnom nivou i da je zbog toga legenda! Kakve to veze ima sa pozicijom. Isto sam mogao da kazem i za Kafua. Dakle, Kafu je veca legenda od Terija. Vece legende od njega su i Roberto Karlos, Nesta, Kanavaro, Maldini...eto birao sam defanzivce :)

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Ne radi se o tome ko je kome omiljeni igrac? Kaka je sa svojim klubom i reprezentacijom osvojio gotovo sve. I osim na SP 2002 uvek je imao vodecu ulogu. U tome je poenta...a kad smo vec kod priznanja, Maldini ih ima pregrst, ne zaboravi Kanavara predprosle godine...dakle kvalitet uvek ispliva na povrshinu :)
Niko nije rekao da je Kaka nekvalitetan igrac,Jeka pokusava da kaze da Kaka igra na poziciji koja je ''vidljiva'' i prije ce on dobiti nagradu za najboljeg igraca nego...Kasiljas.I Kasiljas je bas pricao o tome kako su nagrade nefer prema golmanima i defanzivcima.
A sad,ti si obozavalac Milana,pa mislis da je on najbolji sve je to ok,ali vidis ja navijam za Celzi i 'ladno kazem da necemo gledat ijedan trofej ove godine(eventualno Karling Kup).
Tako da...Kaka nije legenda jos uvijek,nije ni John Terry,ali kad pitas nekog balavca/balavicu ko je John Terry ovo ce biti odgovor...
Balavac:Ne znam.
Balavica:Ne'am pojma.
Kad pitas za Kaku oni odgovore.
Balavac:Omiljeni igrac,posle ROnaldinja,Mesija i Ronalda.
Balavica:Joj,mnogo je sladak!
Ne zato sto je JOhn Terry gori od Kake neko zato sto je Kaka napadac i vjeruje se da vise utice na igru,a nemaju pojma koliko odbrambeni igraci uticu na igru u stvari.

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Niko nije rekao da je Kaka nekvalitetan igrac,Jeka pokusava da kaze da Kaka igra na poziciji koja je ''vidljiva'' i prije ce on dobiti nagradu za najboljeg igraca nego...Kasiljas.I Kasiljas je bas pricao o tome kako su nagrade nefer prema golmanima i defanzivcima.
A sad,ti si obozavalac Milana,pa mislis da je on najbolji sve je to ok,ali vidis ja navijam za Celzi i 'ladno kazem da necemo gledat ijedan trofej ove godine(eventualno Karling Kup).
Tako da...Kaka nije legenda jos uvijek,nije ni John Terry,ali kad pitas nekog balavca/balavicu ko je John Terry ovo ce biti odgovor...
Balavac:Ne znam.
Balavica:Ne'am pojma.
Kad pitas za Kaku oni odgovore.
Balavac:Omiljeni igrac,posle ROnaldinja,Mesija i Ronalda.
Balavica:Joj,mnogo je sladak!
Ne zato sto je JOhn Terry gori od Kake neko zato sto je Kaka napadac i vjeruje se da vise utice na igru,a nemaju pojma koliko odbrambeni igraci uticu na igru u stvari.

Je li ti mene zajebavas?! Ti uopste ne shvatas sta ja hocu da kazem. Procitaj moje predhodne postove i videces da nigde nisam pomenuo Kakinu nagradu za najboljeg igraca. Ja sam govorio iskljucivo o trofejima koji nedostaju Teriju kako bi i on postao legenda.
Ja gotivim Terija, ako nista drugo ima veliko srce :) i volim borce a on to jeste.

Sta si htela da pokazes ovim debilnim objasnjenjem sa balavcom i balavicom :lol: ?
Sta god da si htela...nije ni bitno...barem si me nasmejala :lol:

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Najbolji golman teska srca Kasiljas,zao mi je Cecha,trebao je vise da se odmori posle povrede,mozda sad moze da se malo odmori pa da brani kao prije(slicno kao prije)...Kasiljas je jedan,Ceh takodje ali ne SMIJE DA PRAVI GRESKE KAO KOD ASTON VILLE I PROTIV ARSENALA(1 gol inace je odlicno branio)!!!
Defanzivac John Terry sta reci...we love you John!
Napadac...ima ih k'o blata.

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Je li ti mene zajebavas?! Ti uopste ne shvatas sta ja hocu da kazem. Procitaj moje predhodne postove i videces da nigde nisam pomenuo Kakinu nagradu za najboljeg igraca. Ja sam govorio iskljucivo o trofejima koji nedostaju Teriju kako bi i on postao legenda.
Ja gotivim Terija, ako nista drugo ima veliko srce :) i volim borce a on to jeste.

Sta si htela da pokazes ovim debilnim objasnjenjem sa balavcom i balavicom :lol: ?
Sta god da si htela...nije ni bitno...barem si me nasmejala :lol:
Mislim da nije niko shvatio sta si htio da kazes o Terryju ali nema veze.A u vezi balavca i balavice,fudbalski neznalica(nazvan balavac i balavica)prije ce znat za napadaca(jos zgodan,maksimalno religiozan,osvajao sve moguce)nego defanzivca jos Engleza(a balavci i balavice obicno navijaju za Brazil)koji nije stigao dalje od polu-finala LS-a.
TO sam hitjela da kazem.A ne zajebavam te ako si to mislio.Rekla sam da Terry nije legenda,niti je Kaka(on je blize da postane legenda,nego Terry).a ti mozes da se slazes ili ne...da mislis da te zajebavam ili ne...sto se tice nagrade ja sam je UZELA ZA PRIMJER
poz

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.582
Mislim da nije niko shvatio sta si htio da kazes o Terryju ali nema veze.A u vezi balavca i balavice,fudbalski neznalica(nazvan balavac i balavica)prije ce znat za napadaca(jos zgodan,maksimalno religiozan,osvajao sve moguce)nego defanzivca jos Engleza(a balavci i balavice obicno navijaju za Brazil)koji nije stigao dalje od polu-finala LS-a.
TO sam hitjela da kazem.A ne zajebavam te ako si to mislio.Rekla sam da Terry nije legenda,niti je Kaka(on je blize da postane legenda,nego Terry).a ti mozes da se slazes ili ne...da mislis da te zajebavam ili ne...sto se tice nagrade ja sam je UZELA ZA PRIMJER
poz

grohotom se smejem:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ne zameri ali nesto mi je bas smesno

pozz i tebi

GRIZZLY

Iskusan
Poruka
6.916
Teri ima vise priznanja od Neste...ali Nesta ima vise trofeja...individualni kvalitet se gleda kroz priznanja a timski kroz trofeje...slijedi da je individualno bolji Teri od Neste a timski je bolji Milan od Celzija...to je jedino objektivno!
I jos kad uzmemo u obzir da je Nesta stariji 4 godine...vidjecemo Terija za 4 godine...:wink:

@sarabubasara Stvarno mi nije jasno na osnovu cega mozes da zakljucis da ove sezone osvajamo samo Karling kup i to u vrh glave...ja iskreno mislim da Celzi moze da osvoji sva 4 trofeja i ove godine kao sto je mogao i prosle...fali mu sreca i da nas mimoilaze povrede sto je isto sreca...
prosle godine smo bili 2. u Premijeru(do kraja smo bili u trci), igrali u polufinalu Lige sampiona(ispali na penale) i osvojili 2 Kupa...a pricalo se da necemo osvojiti nista u jednom trenutku...znaci, samo faktor srece nas je odvojio od jos 2 trofeja!
A danas tj. ove godine smo 3. u ligi(kasnimo 4 boda a ostalo je 15 kola do kraja)...u Ligi sampiona ucestvujemo(bili smo 1. u grupi i igramo protiv Olimpijakosa u osmini finala)...u Liga kupu smo odlicni(igramo drugi mec polufinala i samo sto nijesmo prosli u finale)...u FA kupu napredujemo(rano je govoriti o njemu...ali igramo protiv Vigana u cetvrtoj rundi, znaci blizu smo 5. rundi) samo Liga Karling Kup?! saroooo:lol::lol::lol:

Jeka#26

Poznat
Poruka
8.932
@sara Slazem se u potpunosti. I da dodam..John we/I love you! :)

@GrIZZLY Odlicno objasnjeno. Teri je bolji od Neste.

chelsea19-1-2.png
thjt29-2.png
thjt05-2.png

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.924
Teri ima vise priznanja od Neste...ali Nesta ima vise trofeja...individualni kvalitet se gleda kroz priznanja a timski kroz trofeje...slijedi da je individualno bolji Teri od Neste a timski je bolji Milan od Celzija...to je jedino objektivno!
I jos kad uzmemo u obzir da je Nesta stariji 4 godine...vidjecemo Terija za 4 godine...:wink:

@sarabubasara Stvarno mi nije jasno na osnovu cega mozes da zakljucis da ove sezone osvajamo samo Karling kup i to u vrh glave...ja iskreno mislim da Celzi moze da osvoji sva 4 trofeja i ove godine kao sto je mogao i prosle...fali mu sreca i da nas mimoilaze povrede sto je isto sreca...
prosle godine smo bili 2. u Premijeru(do kraja smo bili u trci), igrali u polufinalu Lige sampiona(ispali na penale) i osvojili 2 Kupa...a pricalo se da necemo osvojiti nista u jednom trenutku...znaci, samo faktor srece nas je odvojio od jos 2 trofeja!
A danas tj. ove godine smo 3. u ligi(kasnimo 4 boda a ostalo je 15 kola do kraja)...u Ligi sampiona ucestvujemo(bili smo 1. u grupi i igramo protiv Olimpijakosa u osmini finala)...u Liga kupu smo odlicni(igramo drugi mec polufinala i samo sto nijesmo prosli u finale)...u FA kupu napredujemo(rano je govoriti o njemu...ali igramo protiv Vigana u cetvrtoj rundi, znaci blizu smo 5. rundi) samo Liga Karling Kup?! saroooo:lol::lol::lol:

Nemoj bit siguran da je Olimpijakos lak protivnik.Naprotiv,odlicno i lijepo igraju tako da...ne znam hocemo li pobijediti...(ja sam navijala da dobijemo salke).Ma ispadamo u cetvrt finalu,jer je Grantu ovo prva sezona,MUzara je prejaka,imaju sjajne igrace na svakoj poziciji,ako dobijemo nju u cetvrt finalu mozemo se pozdravit...Premijer Liga,MUzara ili Arsenal dobijaju,sigurno.Nema sanse za nas.FA kup moguce...Grant mnogo bolje menadzerise protiv stranih protivnika nego protiv Engleskih.KAd pobijedimo Arsenal ili MUzaru e onda je sve moguce...ovako,smo izgubili od oboje,nema sanse.
A ja sam uvijek pesimista da se ne bi razocarala 8)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.