Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Vaš omiljeni igrač?

Neko_novi

Aktivan član
Poruka
1.564
Pa majstore nisam znao da je Del Piero napadac:roll:.
Ako s gledao neke meceve sa svetskog prvenstva 1998 i 2002,on je igrao plajmejkera i levo krilo.Isto tako dobro igra i u napadu.Ali prirodna pozicija mu je na sredini.

Da si se malo vise zainteresovao mozda bi i cuo da je Roberto Badjo(rec je o Juve-u) prodat da bi se oslobodila pozicija tada mladom Del Pieru, a koliko se secam Badjo je bio napadac, pa logicno da je del pieru prirodna pozicija u napadu

Gospodar

Zainteresovan član
Poruka
198
Da si se malo vise zainteresovao mozda bi i cuo da je Roberto Badjo(rec je o Juve-u) prodat da bi se oslobodila pozicija tada mladom Del Pieru, a koliko se secam Badjo je bio napadac, pa logicno da je del pieru prirodna pozicija u napadu

D da da,sve to stoji,ali njegova prvobitna pozicija u "AC San Vendemiano" bila AC to jest izmedju sredine i napada.Kasnije kada je presao u Padovu prebacen je u napad,ali pozicija u klubu mu je bila levo krilo ML.Zbog cestih golova prebacen je u napad,gde se dobro snasao.U Jveu igrao je:AC,AML,FC.Sjajno igra na sve tri pozicije.:-D.Do 1998 pozicija u Juveu mu je uglavnom bila AC,pa je zbog cestih golova prebacen na FC.

L@kky

Ističe se
Banovan
Poruka
2.475
kaka

kaka-real.jpg

Gax

Domaćin
Poruka
3.151
Nisam ja ni rekao da su losi. Solidni su to igraci, pogotovo Kronaldo. A za Ibrahima je dovoljno reci da igra u Interu...i ne samo to, on je najbolji igrac Intera a to je dovoljan razlog da sa moje strane bude proglasen pajserom godine:lol:

Zato sto ti najverovatnije navijas za AC Milan,a ponovo ti kazem ne mesaj strast sa realnoscu.Ja nisam neki obozavaoc Milana,ali ispao bi budala da kazem da je Kaka' los igrac.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.