Varala sam dečka sa komšijom i sada sam trudna

Dragi forumaši,

Potrebna je vaša pomoć, stručna analiza i saveti. Neću da se glupiram i otvaram klon nalog pa da postavim kao šatro "moje" pitanje nego evo pričice koju sam našao tamo negde na netu...

Imam 24 godine i još uvek živim sa roditeljima, koji su godinama prijatelji sa ovim komšijom. On je lekar opšte prakse i njegova žena radi u biblioteci. Ima 52 godine i veoma je zgodan, sa odraslom decom mojih godina. Imam dečka koji ima 27 godina, ali već dva meseca radi u inostranstvu.

Moji roditelji su slavili godišnjicu braka tako što su neki prijatelji došli na ručak. Komšije su bile tamo. Sekla sam hleb i gadno posekla prste. Naš komšija je zgrabio jaknu i odveo me u svoju ordinaciju da me zašije.

Tamo sam se onesvestila. Kada sam došla svesti, držao me je uspravno. Bio je divan.

Nakon što me je zašio, stavila sam mu ruke oko vrata da mu zahvalim i poljubila ga. Brzo se pretvorio u pun poljubac i osećala sam se neverovatno.Odveo me je do svog kreveta za pregled i na kraju smo imali seks.

Osećala sam se krivom kada smo se vratili kući i videli njegovu ženu, ali mi je kasnije poslao poruku rekavši da je ono što smo uradili veoma posebno. Onda smo započeli punu aferu. Moji roditelji često imaju vikende sa mojom bakom, tako da mogu redovno da ušunjam svog ljubavnika.

Ali sada mi menstruacija kasni i moji najgori strahovi su potvrđeni. Trudna sam. Kako da kažem komšiji? Da li da pokušavam da predstavim da je beba od mog dečka? Pomoć.
Najbolje je da odeš kod komšija na večeru i piće kad tvoji nisu kod kuće. Onda im krišom sipaš neko omamljujuće srectvoo u piće ili hranu. Kad se uspavaju a ti gurni ruku u pićku i izvadi plod i gurni ga komšinici u pićku. Komšiju namesti da leži preko komšinice, tako da kad se probude poveruju da su imali seks. Ti lezi ispod stola i čekaj, kad se probude pravi se da spavaš. Kad shvate da si sve vreme bila tu dok su oni imali seks osećaće neku dvrstu duga prema tebi. Drugim rečima imaćeš ih u šaci. Onda možeš kako hoćeš dalje dok se ne rodi dete. Kad dete malo odraste vidi da li ti se dopada ili ne, ako ti se dpada otmi ga prego suda, dokaži da si ti majka, a ako se budu bunili zapreti da ćeš optužiti komšiju za silovanje. Ako je dete ružno onda možeš da ih zajebavaš. Eto, nadam se da sam bio od pomoći.
Poyy
 
abortus je zadnje rešenje. Po mom, trebala bi da raskine sa dečkom, da mu kaže da je spavala sa nekim drugim, ali obzirom da nema nikakvu budućnost sa doktorom, da prećuti ko je otac deteta. Ko zna, možda će kasnije doktor da ga prizna. Bolje da rodi dete nego da ga ubije.
abortus nije ubistvo nego samo prekid neželjene trudnoće i ništa više,ubistvo bi bilo da ga rodi pa daleko bilo ali uklanjanje fetusa nije to uopšte
 
Ona pod hitno abortus i spiralu, ako nece abortus onda neka javi bivsem decku i posalje komsinici sms da je spavala sa njenim muzem i da je trudna....
i šta će sa time da dobije što će zagorča život komšinici koja je iovde ni kriva ni dužna

abortus nije ubistvo nego samo prekid neželjene trudnoće i ništa više,ubistvo bi bilo da ga rodi pa daleko bilo ali uklanjanje fetusa nije to uopšte
ima prelomni period od kada se računa da je živi stvor.
 
Najbolje je da odeš kod komšija na večeru i piće kad tvoji nisu kod kuće. Onda im krišom sipaš neko omamljujuće srectvoo u piće ili hranu. Kad se uspavaju a ti gurni ruku u pićku i izvadi plod i gurni ga komšinici u pićku. Komšiju namesti da leži preko komšinice, tako da kad se probude poveruju da su imali seks. Ti lezi ispod stola i čekaj, kad se probude pravi se da spavaš. Kad shvate da si sve vreme bila tu dok su oni imali seks osećaće neku dvrstu duga prema tebi. Drugim rečima imaćeš ih u šaci. Onda možeš kako hoćeš dalje dok se ne rodi dete. Kad dete malo odraste vidi da li ti se dopada ili ne, ako ti se dpada otmi ga prego suda, dokaži da si ti majka, a ako se budu bunili zapreti da ćeš optužiti komšiju za silovanje. Ako je dete ružno onda možeš da ih zajebavaš. Eto, nadam se da sam bio od pomoći.
Poyy
Kakve budalaštine.
 
Vrlo realna prica i cak se cesto desava, nevazno cije je dete treba da ga rodi, a decku da prizna da nije njegovo....i ako to prodje moze da bude i resenje....decko jos nije testiran na spermice....
Dečko je u inostranstvu.Ne znam na koju foru da progura priču da je on otac.
pa sad, sa 23 godine i nije baš dete
I kad imaš sto godina tvojim roditeljima si dete.Ali dobro,pretpostavimo da je priča realna.
 

Back
Top