Varala sam dečka sa komšijom i sada sam trudna

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.442
Dragi forumaši,

Potrebna je vaša pomoć, stručna analiza i saveti. Neću da se glupiram i otvaram klon nalog pa da postavim kao šatro "moje" pitanje nego evo pričice koju sam našao tamo negde na netu...

Imam 24 godine i još uvek živim sa roditeljima, koji su godinama prijatelji sa ovim komšijom. On je lekar opšte prakse i njegova žena radi u biblioteci. Ima 52 godine i veoma je zgodan, sa odraslom decom mojih godina. Imam dečka koji ima 27 godina, ali već dva meseca radi u inostranstvu.

Moji roditelji su slavili godišnjicu braka tako što su neki prijatelji došli na ručak. Komšije su bile tamo. Sekla sam hleb i gadno posekla prste. Naš komšija je zgrabio jaknu i odveo me u svoju ordinaciju da me zašije.

Tamo sam se onesvestila. Kada sam došla svesti, držao me je uspravno. Bio je divan.

Nakon što me je zašio, stavila sam mu ruke oko vrata da mu zahvalim i poljubila ga. Brzo se pretvorio u pun poljubac i osećala sam se neverovatno.Odveo me je do svog kreveta za pregled i na kraju smo imali seks.

Osećala sam se krivom kada smo se vratili kući i videli njegovu ženu, ali mi je kasnije poslao poruku rekavši da je ono što smo uradili veoma posebno. Onda smo započeli punu aferu. Moji roditelji često imaju vikende sa mojom bakom, tako da mogu redovno da ušunjam svog ljubavnika.

Ali sada mi menstruacija kasni i moji najgori strahovi su potvrđeni. Trudna sam. Kako da kažem komšiji? Da li da pokušavam da predstavim da je beba od mog dečka? Pomoć.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
54.806
pretpostavka je da je trudna sa starijim oženjenim komšijom. To je ozbiljna situacija. Šta da radi sa detetom? Da li da otkrije svima tajnu vezu? Šta da radi sa dečkom?
jace je od mene i strasno mi je zao sto su takve osobe uopste reproduktivno sposobne...
mislim sta da radi...decko je vec odavno ex...nema nikakve veze sa pricom...
posto je sklona kresanju i ne ume da drzi noge spojene ja sam za abortus...sirice ona jos po komsiluku
no..nije dete krivo sto ima retardirane roditelje...tako da bih o tom delu jos razmislila

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.442
iz priče se naslućuje da komšija nema nameru da rastura svoj brak da bi bio sa njom. Ona ne kaže da je zaljubljena u komšiju. U pitanju je odnos "prijatelji sa povlasticama"
Poruka je automatski spojena:

najgora opcija je da rodi pod pretpostavkom da je taj vrljavi lekar otac
po postavci priče, nema ko drugi do lekar jer je dečko na službenom putu

Обилић

Iskusan
Poruka
6.186
Neću da se glupiram i otvaram klon nalog pa da postavim kao šatro "moje" pitanje nego evo pričice koju sam našao tamo negde na netu...

Не разумем овај увод.

Ali sada mi menstruacija kasni i moji najgori strahovi su potvrđeni. Trudna sam. Kako da kažem komšiji? Da li da pokušavam da predstavim da je beba od mog dečka? Pomoć.

Правићу се да нисам прочитао увод
и девојци одговорити:

Абортирај и убудуће пази шта радиш, тј. за авантуре користи заштиту !

Lunja*

Lunjalo
Poruka
16.667
Dragi forumaši,

Potrebna je vaša pomoć, stručna analiza i saveti. Neću da se glupiram i otvaram klon nalog pa da postavim kao šatro "moje" pitanje nego evo pričice koju sam našao tamo negde na netu...

Imam 24 godine i još uvek živim sa roditeljima, koji su godinama prijatelji sa ovim komšijom. On je lekar opšte prakse i njegova žena radi u biblioteci. Ima 52 godine i veoma je zgodan, sa odraslom decom mojih godina. Imam dečka koji ima 27 godina, ali već dva meseca radi u inostranstvu.

Moji roditelji su slavili godišnjicu braka tako što su neki prijatelji došli na ručak. Komšije su bile tamo. Sekla sam hleb i gadno posekla prste. Naš komšija je zgrabio jaknu i odveo me u svoju ordinaciju da me zašije.

Tamo sam se onesvestila. Kada sam došla svesti, držao me je uspravno. Bio je divan.

Nakon što me je zašio, stavila sam mu ruke oko vrata da mu zahvalim i poljubila ga. Brzo se pretvorio u pun poljubac i osećala sam se neverovatno.Odveo me je do svog kreveta za pregled i na kraju smo imali seks.

Osećala sam se krivom kada smo se vratili kući i videli njegovu ženu, ali mi je kasnije poslao poruku rekavši da je ono što smo uradili veoma posebno. Onda smo započeli punu aferu. Moji roditelji često imaju vikende sa mojom bakom, tako da mogu redovno da ušunjam svog ljubavnika.

Drag Sensei...

Da nisi Mita Komita, bio bi Draga Saveta...

:lol:

:kokice:

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.442
Pa prvo ovo mi liči na izmišljenu priču.Gadno se posekla,ušivanje a da mama ili tata nisu krenuli sa njom?Drugo ovo je ozbiljna stvar da bi se rešenje tražilo na netu.Ovo je gadna stvar ako je istina.On oženjen pa još prijatelj,ti ga puštaš u kuću a on ti zavodi ćerku.I još ostane trudna.Ako se sve objavi dve porodice odoše u propast.
Nije nemoguć scenario. Tip je lekar kome veruju. Kod roditelja je proslava, imaju goste. Veruju komšiji lekaru.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.