Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zlobniceee Cestitam!!!!! Radujte se za sve nas!!!!! Cestitam
:veseljaci::veseljaci::veseljaci::veseljaci:

Draga Samma, nemoj pls da se rastuzujes, a depresija ne dolazi u obzir :zurka: ja cu verovatno ponovo kod Ivanovica, a mogu ti reci posto sam ja rodom iz Krusevca, da su moje 2 drugarice, u poslednja tri meseca ostale trudne iz prve u Nisu. Jedino sto su obe tamo rentale stan na 15 dana. Lekari su manje vise svuda isti, a bolnice nikakve jedino srecu nosis sa sobom i samo na to misli tako bar ja pa kako bude, mora u jednom deljenju da ubodemo dzokera, vidi sta rade ove nase drugarice sedam beba za mesec dana skoro kao u frontu :cmok::cmok::cmok:
 
Ivka, koliko ti znas da uneses vedrine u ovaj forum, to je neverovatno! Divna si! JA u Nis idem cesto pa mi ne pada tesko, samo ne znam kakva im je procedura, koliko su im ruke veste...

Maruska, ici cu ja i na Mars za bebu, kao i svi mi uostalom! Izvuci cemo jednom tog dzokera, garant... JA imam u Jevremovoj dva smrzlica koji me cekaju, pa cemo videti... Samo da sacekam jos jedan ciklus, pa da proverim hormone. Nadam se da nisu poludeli od prethodne stimulacije... Ja jesam, cas sam luda, cas zbunjena. Ako mi i deca budu takva, bas cemo se lepo zabavljati, he, he...
 
Devojke, samo da vas pozdravim. Iscitala sam forum od prve do poslednje strane. U procesu sam skupljanja papira za prvu besplatnu VTO (vanmatericna, otklonjen jedan jajovod, drugi u losem stanju ). Htela sam da idem da predajem papire u Nemanjinu pocetkom februara...a sada su mi rekli da za BG ne primaju do maja...kao moze Nis ili NS....STRASNOOOO...to znaci u najboljem slucaju VTO u oktobru????!!!!!
 
Devojke, samo da vas pozdravim. Iscitala sam forum od prve do poslednje strane. U procesu sam skupljanja papira za prvu besplatnu VTO (vanmatericna, otklonjen jedan jajovod, drugi u losem stanju ). Htela sam da idem da predajem papire u Nemanjinu pocetkom februara...a sada su mi rekli da za BG ne primaju do maja...kao moze Nis ili NS....STRASNOOOO...to znaci u najboljem slucaju VTO u oktobru????!!!!!

I ja imam isti problem. Sta odluciti, a ne pogresiti. Mada ja sam se nameracila za Visegradsku kod Tulica... Nekako mislim da mi je tamo sudjeno da radim. Cekacu.... Ne znam... Pitam se da li ce prosiriti listu za Visegradsku? Ili je sve ovo oko popunjenosti maslo privatnika? Sumnjam. Pa oni rekose drzavne klinike mogu da postignu sve. Pa, nije proslo ni pola godine od ukidanja, vec haosssssss. Valjda ce biti odluceno u nasu korist, u suprotnom ne gine nam kraj godine za postupak.
 
Ivka, koliko ti znas da uneses vedrine u ovaj forum, to je neverovatno! Divna si! JA u Nis idem cesto pa mi ne pada tesko, samo ne znam kakva im je procedura, koliko su im ruke veste...

Maruska, ici cu ja i na Mars za bebu, kao i svi mi uostalom! Izvuci cemo jednom tog dzokera, garant... JA imam u Jevremovoj dva smrzlica koji me cekaju, pa cemo videti... Samo da sacekam jos jedan ciklus, pa da proverim hormone. Nadam se da nisu poludeli od prethodne stimulacije... Ja jesam, cas sam luda, cas zbunjena. Ako mi i deca budu takva, bas cemo se lepo zabavljati, he, he...

Hi hi bas ti hvala, ali nekako je to valjda sistem samoodbrane, valjda ili sam samo malo luda :zblesav:
u svakom slucaju ja sam nekako jasnom sistematizacijom zakljucila da ti nekako dodje sve jedno, svi su i dobri i losi jer devojke i ostaju i ne ostaju trudne u svakoj klinici i kod svih privatnika, da znamo recept za uspesnost sve bismo bile tamo, zar ne? to ti je kao sa faksom ili momcima ili familijom, kako obrnes sto moji kazu, guza je pozadi z:lol: mislim da sto pre odustanemo od merkanja pre stvari podju po dobrom, eto ako se resis za zumbu bice mi drago da i ja ponovo krenem nekako sam se ulenjila veeeelikiiii poljubac

p.s. i ja verujem da ce vratiti privatnike u igru, verovatno kao poen predizborne kampanje vec neke stranke, samo neka bude dobro jer vreme nema cenu :zskace::zskace::zskace:
 
Matorka, Mali cicak, hajde malo pisite kako ste sta se desava kada punoo puno rastu stomacici, je li vi to spremate februarsko martovski vatromet :konfete::konfete::konfete:
veeeliki zagrljaj za nase trudnice :zskace::zskace::zskace:

Tu smo drage naše trudilice... z:)

Ja vas pratim redovno i navijam za svaku od vas... a srce mi je puno kad čujem da je neka ostala trudna... z:)
Ono što ja znam i čvrsto verujem je da će SVAKA, ali baš SVAKA od vas ostati trudna, i imati malog bebanka... :super: videćete, samo rešite!!!z;)

Mi smo dobro, moja guda ima 2180g, oko 200g više nego što bi trebao... inače je dobar, gurka me i igra se po stomaku, mada mu je već pomalo tesno, a ja nekad imam osećaj da ću eksplodirati... a on bi kao ovaj kengur sa mog avatara da progura glavicu... z:mrgreen:

Sve u svemu, osećaj je zaista divan, pogotovo kod nas koje smo to toliko željeno isčekivale... mi uživamo u svakom njihovom pomeranju, mazimo stomak sa najvećom ljubavlju jer znamo da je unutra ono što najviše vredi...
I kad sve ovo prođete i budete trudne, a bićete uskoro, videćete da vredi ono što kažu Zastati i uživati u trenutku!
Trudnoća je za mene lično divna, osećam se tako posebnom, najvažnijom, sebi sam prelepa, zgodna, osećam se da pravim najbitniju stvar u životu... z:)

Udavih vas ja... z:mrgreen:


Ljubim vas sve puno... i navijam svim srcem!!! I uskoro vas čekam na Kutku... z;)
 
Mrvinice cije god da je maslo...ja sam zvala da pitam..javio mi se neki fini cika koji je navodno zaduzen za te liste...kao i Višegradska i Front su trazili da im se do maja ne salju novi parovi i kao da im je to odobrenoz:cry:ajde da se nadamo da ce prosirivati.
 
Ivka, Ivka, pratim ja vas, ali pola što pročitam zaboravim...
Videćeš kako je trudnicama, uvek nešto fali, 1000 simptoma, mada ja pokušavam da to doživim kao normalno, i da se radujem sreći jer ću uskoro postati mama dve devojčice.
Poseban osećaj je biti trudna, a mogu zamisliti kako je kad imaš dečicu, zato ne brigajte sve ćete to doživeti samoje pitanje vremena. Kad se setim samo pre godinu dana svaki put kad dobijem, pokidala bi se živa, i to što trebam čekati još jedan mesec za moguću trudnoću mi je bilo kao godina, tako da vas potpuno razumem. Ne zaboravi, sve ćete ostati trudne smao je pitanje kada, i zato ne odustajte, vrdi se boriti svakim atomom...
Grlim vas sve!!!
 
Znam ja sta meni treba na forumu za ulivanje osmeha z:)
malo trudnica da osvezi ovu zabavu, Cicak kako se samo radujem zbog tebe, nemas pojma, a tek kada cujem da uzivas pa sama se sa sobom smejem vec deset minuta, nisam citala dugo pa mi manjkaju prave reci uzivaj uzivaj a mi cemo se radovati sa tobom.
Matorkice ja pitam za vas trudnice, zbog radovanja, a i da podelite sa nama kako je to kada se pravis vazan, a i da znam da sta me ceka, moju trudnocu ne dovodim u pitanje, to podrazumevam :zcool:

Sule, a ti? hvali se malo :zimag:

Milice uzivaj sa tim decacima i ne daj da te previse izmaraju z;)
 
Ivkaivka, dokle si ti stigla sa analizama?

Mrvinice, nisam ni pocela, za sada se ovde psihicki pripremam jer mi se u medjuvremenu nesto svasta iskomplikovao moj mm pocinje da radi u Podgorici, a odande ce tesko dobaciti :zcepanje::zcepanje::zcepanje: ja odlazem da krenem tamo dok se ovde ne dogovorim sta cemo raditi.
Vesticu ocekujem sutra sto znaci imacu prve analize valjda u subotu (ili daj Boze ne) z:p, pisacu cim odem na pregled, ziva nisam za hormone, imam i neki utisak da mi se stitna zamera, pisacu dalje, a ti?
 
pozdrav drugarice!!!!! ja sam prosla drugostepenu 29.12.2011. danas zvali da se javim na GAK u ponedeljak,radicu ponovo ovde u Nisu,pa ako ima zaiteresovanih za informacije pitajte. Ne plasite se Nisa,meni je prva prosle godine bila neuspesna,ali sto se lekara tice nemam nikakvih zamerki,ostalo je sve u Bozijim rukama!!!!!

Zlobnici cestitam,da su ti zive curice 1000 god.a i vi sa njima!!!!
 
draga,ako znas pojedinosti kakve-pisi,ja se spremam za vto u martu-kod njega na klinici,jer ne mogu da cekam drzavu-smucili mi se vise!

Ne znam baš detalje... ali znam da je ona prezadovoljna sa njime... da joj je dao broj telefona, i da joj je rekao da je zove šta god i kad god nešto oseti.
Letos je bio u Americi, čini mi se, pa u Grčkoj, i ona je sa njim non stop komunicirala. Baš zvuči posvećen.

Za njega još znam da ne dozvoljava slatko trudnicama. Ni gram. Pošto je moja drugarica morala da leži u Višegradskoj kod njega na odeljenju jedno vreme, znam da mi je pričala, da zna baš da iskritikuje trudnicu ako vidi da jede čokoladu ili tako nešto.

Ako se setim još čega pisaću.z:)

Srećno...z:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top