Valentinovo , komercijala ili ..

Naravno da ljubav i paznju voljenoj osobi treba da pokazemo i drugim danima, a ne samo onima koji su imenovani praznicima, mnogo je onih koji ne vole da slave ovaj datum, jer im je mrska pomisao da se ljudi tek tada sete uciniti nesto za dragu osoba, jer tako treba, je l' te...

Medjutim, kad volim, ja uzivam svim srcem da tu osobu ponekad obradujem i iznenadim, sama ljubav je povod, ali mi je beskrajno romanticna pomisao da parovi sirom planete istog dana nekim gestom ili izlaskom obelezavaju ovaj slatki mali praznik :)

Svake godine sam inspirisana da na ovaj dan ucinim (jos) nesto za decka za kojim moje :heart: ima poblesavitis :zaljubljena:
 
Naravno da ljubav i paznju voljenoj osobi treba da pokazemo i drugim danima, a ne samo onima koji su imenovani praznicima, mnogo je onih koji ne vole da slave ovaj datum, jer im je mrska pomisao da se ljudi tek tada sete uciniti nesto za dragu osoba, jer tako treba, je l' te...

Medjutim, kad volim, ja uzivam svim srcem da tu osobu ponekad obradujem i iznenadim, sama ljubav je povod, ali mi je beskrajno romanticna pomisao da parovi sirom planete istog dana nekim gestom ili izlaskom obelezavaju ovaj slatki mali praznik :)

Svake godine sam inspirisana da na ovaj dan ucinim (jos) nesto za decka za kojim moje :heart: ima poblesavitis :zaljubljena:

Ne sumnjam slatka megi .. :)<3
 
Amerikanska propaganda; rizikujući da zvučim ko da sam sad došla sa Politike.


:mrgreen:



Nikad nisam razumela smisao tog praznika. Mislim, znam mu pozadinu; ili bar ono što bi mu trebala bit pozadina; ali uopšte me nije briga.


Ko soc-realistički 8.mart, na koji žeMsko dobije kuraMfil i onda se zakopa u lonce i šerpe da bi nahranilo mužjačko društvo svog gospon supruga koji, eto, slavi.

:zcepanje:


Žalim, od srca, svakog nesretnika koji veruje da ovakve gluposti imaju neke veze - pa i najdalje - s ljubavlju.
 
Ima raznih vrsta ljubavi, i niko nije argumentovan da bi rekao kako je njegova ispravna.

Ako tvoja teorija radi za tebe, sve pet. :)

Ja se usuđujem reći tek toliko da bi moja trebala radit za mene; ništa više. Velika je to tema.

Neću da me obrišu zbog off-a. Već sam pokušala pisat na drugim mestima o ovome. :mrgreen:
 
Ima raznih vrsta ljubavi, i niko nije argumentovan da bi rekao kako je njegova ispravna.

Ako tvoja teorija radi za tebe, sve pet. :)

Ja se usuđujem reći tek toliko da bi moja trebala radit za mene; ništa više. Velika je to tema.

Neću da me obrišu zbog off-a. Već sam pokušala pisat na drugim mestima o ovome. :mrgreen:

Neces na LJIS-u bit obrisana radi off-a. ovdi se živi opušteno punim plucima. Svako slovo je jednako. Demokracija . Divno je . :)
 
p tad je jelte sv trifun
mada se meni generalno sam koncept slavljenja necega svidja...volim te tako praznice atmosfere i to
pa sto da ne i ljubavi pa sto da ne i zena...e sad ti praznici imaju negativnu konotaciju iz nekih drugih razloga
a i cvrsto verujem ovima sto tvrde da im je svaki dan nova godina :mrgreen:
a lepo je kad su ljudi veseli..pa da...samo se svima sve manje bilo sta slavi
 

Back
Top