Vakcinacija protiv kovida - Srbija i svet

Da li ćete primiti vakcinu?


  • Ukupno glasova
    153
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
To u srbiji ili negde drugde? U srbiji kada hitnoj kažeš koliko ima godina samo zalupe slušalicu. Da se razumemo i ja sam da se što više ljudi vakciniše stvarno nemam ništa protiv. Jednostavno me ne zanima isto očekujem i od vaksera.

Evo me u hrvatskoj na moru jedan od 10 stranaca je vakcinisan. Francuzi su hit neće ni da čuju!
 
Poslednja izmena:
To u srbiji ili negde drugde? U srbiji kada hitnoj kažeš koliko ima godina samo zalupe slušalicu. Da se razumemo i ja sam da se što više ljudi vakciniše stvarno nemam ništa protiv. Jednostavno me ne zanima isto očekujem i od vaksera.

Evo me u hrvatskoj na moru jedan od 10 stranaca je vakcinisan. Francuzi su hit neće ni da čuju!
0d 67 miliona stanovnika, 40 miliona je primilo vakcinu.
Pametni se narodi vakcinisu ( Italijani, Spanci, Fracuzi, Englezi.
 
Pametni se narodi vakcinisu ( Italijani,
ја живим у италији - неће ни да чују за вакцине,
по моме једно 95% сигурно!

ево поздрава из италије за ваксере:
zSWuOtOv6vE.jpg
 
Hrvatska obala VRVI od nemaca i francuza zato što im države omogućavaju BESPLATNE pcr testove što ne postoji u primitivnim i zaostalim zemljama kao što je Srbija gde se pcr test naplaćuje 9000 dinara a brzi antigenski 2500 dinara. Prava je navalija francuza i nemaca koje nisam vido 10 godina.

Uđem u lidl a ono samo nemački šiba ko da sam u berlinu :lol:
 
ово је тако неистинит податак, лично не знам никога ко се вакцинисао у италији!
код мене у згради није нико - и снажно је против!
a jel ti imas neki podatak koji drzava Italija svakog dana objavljuje?
Ja ovde u Nemackoj sve ljude koje poznajem, vakcinisali su se,
ali statistika kaze da je vakcinisano ca 50% ljudi.
 
Hrvatska obala VRVI od nemaca i francuza zato što im države omogućavaju BESPLATNE pcr testove što ne postoji u primitivnim i zaostalim zemljama kao što je Srbija gde se pcr test naplaćuje 9000 dinara a brzi antigenski 2500 dinara. Prava je navalija francuza i nemaca koje nisam vido 10 godina.

Uđem u lidl a ono samo nemački šiba ko da sam u berlinu :lol:
To je teška laž, obala im je prazna, cene su spustili na nivo crnogorskih, ali za razliku od CG, nemaju goste zbog komplikacija na ulazu u zemlju.
 
a jel ti imas neki podatak koji drzava Italija svakog dana objavljuje?
објављују лажи ко у србији.. шта ту да се гледа.. одеш и поразговараш са људима и извучеш статиску ко се вакцинисао.. што се мене тиче није нико у италији..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top