Uzivate u pranju kod frizera?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
"Jaoj,ja ne volim... Imam osecaj da ce da mi pocupaju svu kosu... Mada,kada mi frizerka opere kosu,mnogo duze je cista..."
I meni se par puta nije svidelo...u stvari samo kad mi starije "gospodje" peru kosu..."malo" su gublje...probaj u nekom salonu gde kosu peru ucenice ili devojke...a jos bolje frajeri...mnogo su pazljivije(i)...sigurna sam da ce ti se svideti!
P.S. Javi za rezultate...
 
snaja88:
Prvi put sa 11-12 godina...fantaasticno...ali ne idem cesto... :cry:
Slazem se sa tobom...ja sam prvi put u salonu prala kosu sa 12 godina...kad se samo setim...isla sam sa drugaricom,prvo se ona sisala pa ja...frizerka nas nista nije pitala.Rekla je mojoj drugarici da sedne na stolicu za pranje i oprala joj kosu(njoj nije bio prvi put,pricala mi...).Kad je dosao red na mene...bio me je blam!Gledala sam pranje sto puta do tada ali nisam znala kad da stavim glavu u samponjeru,kako da se namestim(posle toga me boleo vrat),kad da ustanem...ali sad uzivam!Ni ja ne idem cesto...samo kad se sisam.
 
:wink: :wink: :wink: ZANIMLJIVA TEMA...OVAKO PA JA SE NESJECAM SVOG PRVOG PUTA ALI NIJE MI SE SVIDJELO U POCETKU,ALI SAD OBOSAVAM,MADA JA VISE VOLIM DA MI NEKO ISKUSNIJI PERE KOSU NEGO ONE POCETNICE PA ME SVU SKVASE...INACE JA REDOVNO IDEM KOD FRIZERA 3-4 PUTA MJESECNO...
 
je$ka:
:wink: :wink: :wink: ZANIMLJIVA TEMA...OVAKO PA JA SE NESJECAM SVOG PRVOG PUTA ALI NIJE MI SE SVIDJELO U POCETKU,ALI SAD OBOSAVAM,MADA JA VISE VOLIM DA MI NEKO ISKUSNIJI PERE KOSU NEGO ONE POCETNICE PA ME SVU SKVASE...INACE JA REDOVNO IDEM KOD FRIZERA 3-4 PUTA MJESECNO...
Pocetnice su neznije a da me svu iskvase u toku pranja-u pravu si!Ides 3-4 puta na feniranje?
 
je$ka:
:wink: :wink: :wink: ZANIMLJIVA TEMA...OVAKO PA JA SE NESJECAM SVOG PRVOG PUTA ALI NIJE MI SE SVIDJELO U POCETKU,ALI SAD OBOSAVAM,MADA JA VISE VOLIM DA MI NEKO ISKUSNIJI PERE KOSU NEGO ONE POCETNICE PA ME SVU SKVASE...INACE JA REDOVNO IDEM KOD FRIZERA 3-4 PUTA MJESECNO...
Pocetnice su neznije a da me svu iskvase u toku pranja-u pravu si! Ides 3-4 puta na feniranje?
 
shampoogirl:
"Jaoj,ja ne volim... Imam osecaj da ce da mi pocupaju svu kosu... Mada,kada mi frizerka opere kosu,mnogo duze je cista..."
I meni se par puta nije svidelo...u stvari samo kad mi starije "gospodje" peru kosu..."malo" su gublje...probaj u nekom salonu gde kosu peru ucenice ili devojke...a jos bolje frajeri...mnogo su pazljivije(i)...sigurna sam da ce ti se svideti!
P.S. Javi za rezultate...

Uvek su mi kosu prale mladje devojke (nazalost,nisu momci...) i poslednji put kad sam se sisalala,a to je bilo skoro,poceo je koren kose da me boli koliko su me cupale...
 
anna86:
je$ka:
:wink: :wink: :wink: ZANIMLJIVA TEMA...OVAKO PA JA SE NESJECAM SVOG PRVOG PUTA ALI NIJE MI SE SVIDJELO U POCETKU,ALI SAD OBOSAVAM,MADA JA VISE VOLIM DA MI NEKO ISKUSNIJI PERE KOSU NEGO ONE POCETNICE PA ME SVU SKVASE...INACE JA REDOVNO IDEM KOD FRIZERA 3-4 PUTA MJESECNO...
Pocetnice su neznije a da me svu iskvase u toku pranja-u pravu si! Ides 3-4 puta na feniranje?

pa tako 3-4 puta moram kad mi je kosa sva "cudna" ja jos nemogu nista :wink:
 
je$ka:
:wink: :wink: :wink: ZANIMLJIVA TEMA...OVAKO PA JA SE NESJECAM SVOG PRVOG PUTA ALI NIJE MI SE SVIDJELO U POCETKU,ALI SAD OBOSAVAM,MADA JA VISE VOLIM DA MI NEKO ISKUSNIJI PERE KOSU NEGO ONE POCETNICE PA ME SVU SKVASE...INACE JA REDOVNO IDEM KOD FRIZERA 3-4 PUTA MJESECNO...
Hvala… u pravu si-kad mi kosu peru ucenice skoro uvek me iskvase... a na feniranje idem otprilike jednom nedeljno... drugarica radi u nekom salonu... ja donesem sampon i balsam… nego s’ tim u vezi jos jedna tema za razmisljanje(za sve): Najjeftinije feniranje u gradu…?
 
anna86:
Slazem se sa tobom...ja sam prvi put u salonu prala kosu sa 12 godina...kad se samo setim...isla sam sa drugaricom,prvo se ona sisala pa ja...frizerka nas nista nije pitala.Rekla je mojoj drugarici da sedne na stolicu za pranje i oprala joj kosu(njoj nije bio prvi put,pricala mi...).Kad je dosao red na mene...bio me je blam!Gledala sam pranje sto puta do tada ali nisam znala kad da stavim glavu u samponjeru,kako da se namestim(posle toga me boleo vrat),kad da ustanem...ali sad uzivam!Ni ja ne idem cesto...samo kad se sisam.
...A evo i nesto iscrpnijeg “izvestaja”… da li mislite da bi bilo zanimljivo cuti i ostale “first time” price? Ako jeste i ako se secate svoje... pisite!
P.S. Hvala!
 
Sasha85:
Jaoj,ja ne volim... Imam osecaj da ce da mi pocupaju svu kosu... Mada,kada mi frizerka opere kosu,mnogo duze je cista...
Predpostavljam da sama trazish da ti peru kosu...ali zashto kada ne volish i kada imash osecaj da ce da te pocupaju :!: :?: Mislim...bash me zanima jeli mora tako ili trpish zato shto ti je kosa “mnogo duze cista”...:?:
 
THE BEST OF... PRANJE KOSE KOD FRIZERA & CARAPE… “FORUM KRSTARICA”, 2003. GOD.

Shampoogirl:
Ja uzivam kad mi peru kosu kod frizera,skoro zaspim na samponjeri...divan osecaj...prvo pranje u salonu sam imala sa 14 godina...
Da li i vi uzivate kad vam peru kosu...kada je bio prvi put...koliko cesto perete kosu kod frizera...?

Snaja88:
Prvi put sa 11-12 godina...fantaasticno...ali ne idem cesto...

Sasha85:
Jaoj,ja ne volim... Imam osecaj da ce da mi pocupaju svu kosu... Mada,kada mi frizerka opere kosu,mnogo duze je cista...

Courtney:
Da stvarno.U cemu je tajna?

je$ka:
ZANIMLJIVA TEMA...OVAKO PA JA SE NESJECAM SVOG PRVOG PUTA ALI NIJE MI SE SVIDJELO U POCETKU,ALI SAD OBOSAVAM,MADA JA VISE VOLIM DA MI NEKO ISKUSNIJI PERE KOSU NEGO ONE POCETNICE PA ME SVU SKVASE...INACE JA REDOVNO IDEM KOD FRIZERA 3-4 PUTA MJESECNO...

Sasha85:
Uvek su mi kosu prale mladje devojke (nazalost,nisu momci...) i poslednji put kad sam se sisalala,a to je bilo skoro,poceo je koren kose da me boli koliko su me cupale...

Guitarrr_babe:
Joooooooooj, ja obozavam! Mislim, ja sam kao prase : mnooogo volim da me cheshkaju i masiraju!

Dr:
Pa ko to ne voli?!Blago tebi kad mozes sebi to da priustis.Meni bi onda nedeljno za taj luksuz trebalo preko 1000 dinara.Moje pranje i feniranje kod frizera je jedino kad se sisam tamo ili farbam.Jedino ako ne znas nekoga ko to radi po niskim cenama,u tom slucaju podeli tu informaciju sa nama.

Malecka:
ja uzivam da mi pere kosu, samo ne volim feniranje jer mi je uzasno slabasna kosa i ako se vec blajham, ne moram da je unistavam i fenom... zato kosu UVEK pustam da mi se sama osusi /kad nisam u salonu/ ... prvi put sam bila kod frizera sa 10 godina i od tad su me par puta unakazivali, zato sam resila da pustam kosu, a sto se tice farbanja imam brdo drugarica koje imaju 20 minuta da mi odrade taj posao...

Sanja:
ne volim pranje kose kod frizera, boli me vrat od one samponjere. vise volim da mi kosu opere partner. probajte, izuzetno je intimno (...) imam frizerku za desetku, cistu!!! i supe rje povoljno, shisanje 300 din. a garantujem da je fantasticna, idem kod nje vec 3 godine.
a to pranje kose sa partnerom... preporucujem.

Dr:
Ja imam fenomenalnu frizerke,ali feniranje je 350 dinara.Posto moja kosa zahteva pranje svaki drugi dan malo mi je mnogo.Doduse odlicno se snalazim oko frizure i sama.Doduse pravi osecaj je otici kod frizera.Necu menjati frizerku ali za cesca feniranja cu sacekati bolja vremena.U svakom slucaju hvala ti na savetu.


Shampoogirl:
Najlonke(tzv. hulahopke) ili haltere ili samostojece ili mrezaste ili cak one babske dokolenice a mozda i najobicnije soknice sa likovima iz crtaca, dakle devojke sta nosite? Kada? Sa tangama ili obicnim ili mozda bez gacica? Koje su sexi i zasto?

Courtney:
Male slatke carapice,sto ludje to bolje!Kad se mora obucem najlonke,ali ih ne volim...
Zasto bi neko nosio bilo sta bez gacica?

Gost:
Izvini, kad se to “mora”?

Courtney:
Kad je hladno

Lara:
carape i rukavice su mi jedni od omiljenih detalja!carape secem cepa, crtam po njima, nosim i dokolenici, nekada dve razlicite..... ma, ludilo!!!:

Je$ka:
JOS JEDNA ZANIMLJIVA TEMA..PA OVAKO KAD SE ELEGANTNIJE OBLACIM NPR. SUKNJICA ILI SL. OBLACIM NAJLONKE NARAVNO NE LJETI,A KAD SAM NESTO LEZERNIJE TJ. SPORTSKI OBUCENA VOLIM DA NOSIM KRATKE PAMUCNE CARAPE U BJELOJ BOJI,EVENTUALNO SVJETLO PLAVE...A STO SE VESA TICE....TANGE NOSIM RIJETKO NESTO NE PRIJAJU MOJOJ GUZI TAKO DA NAJVISE VOLIM OBICNE GACICE,BOKSERICI ILI TKZ. "BRAZILIJANKE" ,PAMUCNE ILI CIPKANE,I U CRNOJ ILI BIJELOJ BOJI NAJVISE VOLIM MADA MI NESMETAJU I DRUGE BOJE,A DA NOSIM GARDAROBU BEZ VESA GROZNO....

Lolla:
Obicne hulahopke, bitno da su tople i da ne 'peckaju' (tj. da nema sintetike..). Ili kad bash nije -40:) military 'lone me sasvim OK greju:).

Moli:
U principu su prakticnije hulahop, ali zato ubijaju musku zelju. Zna se da su carape (stojece ili sa halterima) izazovne i sexy. Treba ih imati svaka zena u svojoj fioci.

Virgo:
Ne volim da nosim hulahop,već čarape na lepljenje-one se ne kače halterima,već na vrhu imaju 10cm.čipke koja s unutrašnje strane ima silikonsku trakicu koja se zalepi za butine i stoji kao salivena.Izgleda super sexi,a i odlično mi je kada ih nosim.

Sanja:
uh, mrzim najlon na sebi. glasam za pamucne!


HVALA SVIMA NA UCESTVOVANJU! BILO JE NARAVNO ZANIMLJIVO PODELITI ISKUSTVO SA VAMA O OVIM NEOBICNIM TEMAMA KOJE SU MI PALE NA PAMET...
SAMO ZATO STO VOLIM PRANJE KOSE KOD FRIZERA I ZATO STO VOLIM DA NOSIM NAJLON CARAPE...
AKO BI STE ZELELI JOS NESTO DA DODATE, PRONADJITE TEME: “UZIVATE U PRANJU (KOSE) KOD FRIZERA?” & “NAJLONKE…” ILI “CARAPE” (“TINEJDZERI”, “ZENSKI KUTAK” I “LJUBAV I SEKS”) I NAPISITE…
DEVOJKE MOZDA BI STE ZELELE DA CHAT-UJETE SAMNOM NA OVU TEMU(E) ILI BILO KOJU DRUGU... PRONADJITE PROFIL “shampoo_girl_2003” (“shampoogirl0002”) NA YAHOO-U I PISITE...
MOMCI OVOGA PUTA CU VAS “IGNORISATI”... SORRY, MOZDA DRUGI PUT!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top