Uzasno me nervira!!!

tamaraart

Početnik
Poruka
6
...moj suprug! Poceo je tako da me nervira da cu da izludim! Iznenada se kod njega pojavila neverovatna ljubomora...na kompjuter! Poceo je da izigrava policajca i da kontrolise sve sajtove na koje sam isla,sta sam tamo radila ili pisala i stalno mi prigovara da imamo problem u smislu potiskivanja! Kaze da sam ga stavila u drugi plan i nikako mu nije jasno sta ja to imam da razgovaram sa drugim ljudima sto i sa njim ne bih mogla?!
E pa ljudi,pomagajte! Kako da ga izlecim i da mu objasnim da vec pocinje da me gusi ta njegova ljubomora,da me udaljava od njega i da mi je potrebno da imam svoj prostor!
Napominjem da smo vec nekoliko puta razgovarali o tome i sve bude O.K. do onog momenta dok ja ponovo ne sednem za kompjuter!
 
...moj suprug! Poceo je tako da me nervira da cu da izludim! Iznenada se kod njega pojavila neverovatna ljubomora...na kompjuter! Poceo je da izigrava policajca i da kontrolise sve sajtove na koje sam isla,sta sam tamo radila ili pisala i stalno mi prigovara da imamo problem u smislu potiskivanja! Kaze da sam ga stavila u drugi plan i nikako mu nije jasno sta ja to imam da razgovaram sa drugim ljudima sto i sa njim ne bih mogla?!
E pa ljudi,pomagajte! Kako da ga izlecim i da mu objasnim da vec pocinje da me gusi ta njegova ljubomora,da me udaljava od njega i da mi je potrebno da imam svoj prostor!
Napominjem da smo vec nekoliko puta razgovarali o tome i sve bude O.K. do onog momenta dok ja ponovo ne sednem za kompjuter!

Najbolje nek sedne sa tobom dan dva i nek vidi sta i gde pises.
Ubrzo će se uveriti da smo mi sa neta gomila iskomplexiranih likova od kojih nikakve fajde nema.
Shvatiće da samo ovde sedimo i ke.njamo i počeće ovako da se smeje :lol::lol:
 
Moj momak je, doduše, na moj izazov, ušao u moj mail i svašta "sumnjivo" tamo našao... Možda čak prati i šta ovde pišem, hehe.
Šalu na stranu, ali ta ljubomora može mnogo da smeta. Probaj i njega da zainteresuješ za forume, blogove i sl. Proguglaj i nađi mu forume i sajtove o stvarima koje ga najviše interesuju. Ili idite nekud zajedno na čet... To su moji predlozi...
 
...moj suprug! Poceo je tako da me nervira da cu da izludim! Iznenada se kod njega pojavila neverovatna ljubomora...na kompjuter! Poceo je da izigrava policajca i da kontrolise sve sajtove na koje sam isla,sta sam tamo radila ili pisala i stalno mi prigovara da imamo problem u smislu potiskivanja! Kaze da sam ga stavila u drugi plan i nikako mu nije jasno sta ja to imam da razgovaram sa drugim ljudima sto i sa njim ne bih mogla?!
E pa ljudi,pomagajte! Kako da ga izlecim i da mu objasnim da vec pocinje da me gusi ta njegova ljubomora,da me udaljava od njega i da mi je potrebno da imam svoj prostor!
Napominjem da smo vec nekoliko puta razgovarali o tome i sve bude O.K. do onog momenta dok ja ponovo ne sednem za kompjuter!
Predloži mu da zajedno kuckate po forumu..
Šta fali?
Smoriće se i više te neće gnjaviti.
Inače, imala sam sličan problem, znam koja je to muka.:lol:
Ali ja mom dečku nikad nisam prepričavala zanimljivosti, samo one ružne stvari ''tipa, pazi ovog!!!, kakav tupan''.:lol:
To redovno pali.
Onda sam počela da ga ložim da se učlani. To ga je potpuno razoružalo.
Sad više ne reaguje.;)
 
...moj suprug! Poceo je tako da me nervira da cu da izludim! Iznenada se kod njega pojavila neverovatna ljubomora...na kompjuter! Poceo je da izigrava policajca i da kontrolise sve sajtove na koje sam isla,sta sam tamo radila ili pisala i stalno mi prigovara da imamo problem u smislu potiskivanja! Kaze da sam ga stavila u drugi plan i nikako mu nije jasno sta ja to imam da razgovaram sa drugim ljudima sto i sa njim ne bih mogla?!
E pa ljudi,pomagajte! Kako da ga izlecim i da mu objasnim da vec pocinje da me gusi ta njegova ljubomora,da me udaljava od njega i da mi je potrebno da imam svoj prostor!
Napominjem da smo vec nekoliko puta razgovarali o tome i sve bude O.K. do onog momenta dok ja ponovo ne sednem za kompjuter!

Не вреди. Нећеш га излечити никаквим објашњавањима. То нема везе ни са тобом ни са компом, само са њим самим.
 
čekaj hellen, ne brzaj, možda je tamara probala da malo flertuje na netu a on to osetio....
normalno je da se zainteresuješ i zapitaš u čemu je problem ako ti žena visi na chatu sa nepoznatim muškarcima....
 
čekaj hellen, ne brzaj, možda je tamara probala da malo flertuje na netu a on to osetio....
normalno je da se zainteresuješ i zapitaš u čemu je problem ako ti žena visi na chatu sa nepoznatim muškarcima....

Нормално је да се заинтересујеш, али није нормално да се претвориш у полицијског инспектора...
Уосталом, нисам нигде видела да је рекла да ''виси на чату са непознатим мушкарцима''...:roll:
 
Уосталом, нисам нигде видела да је рекла да ''виси на чату са непознатим мушкарцима''...:roll:

daj helen pa ne očekuješ valjda da javno prizna, pa ona sve to potiskuje čoveče
ali ja se kao kroz maglu sećam teme sa žk-a gde se neka požalila kako joj suprug mnogo oko kompa visi i sve forumašice su ga tada napale a nju podržale.
sada imamo isti slučaj, samo su uloge obrnute...
i mislim da nije u redu da one iste osobe napadaju tamarinog muža a onamo su podržavale onu ženu!
 
Да, да....видиш...потискивање....потискује да чатује са непознатим мушкарцима, ни сама не жели себи то да призна, па то ради несвесно.... Било би ту материјала за неколико сеанси на канабету...
 

Back
Top