uw pita zene

e a zaboravih da ti odgovorim na pitanje zasto...pa pojma nemam..tu nema jedan odgovor...

tu nije dosta ni 10000 odgovora..zato..jednostavno zato sto nisu zrele....i zato sto ni same ne znaju sta hoce,a sta nece....tako se ponasaju nezrele osobe koje ne znam sta sebi dokazuju time sto jure za nekim ko ih kulira...i to su osobe koje nemaju bas mnogo dostojanstva.....cim se vucaraju za nekim ko ih ne yebe ni 2% a one ispaljuju i kuliraju one koji ,iz ne znam kog razloga, veruju da one poseduju neki potencijal i zele da im posvete paznju.... :roll: :confused: :lol:
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...



E, pa nije tako sa svim ženama... :!:
možda sa onim nezrelim........
 
ej, meni niko ni nece da posveti paznje osim micka koji me svaki vikend zove iako ga izbegavam. sta ja da raidm, a ti nesto kukas.. ne znas kako je to biti gaboron :) :) : ) mada danas sam bila harizmaticna pozitivno osecala sam to
 
jagodica:
ej, meni niko ni nece da posveti paznje osim micka koji me svaki vikend zove iako ga izbegavam. sta ja da raidm, a ti nesto kukas.. ne znas kako je to biti gaboron :) :) : ) mada danas sam bila harizmaticna pozitivno osecala sam to

I'm only happy when it rains, I'm only happy when it's complicated? :)
 
mozda, ne znam :) da...volim kad prespavam ceo dan i imam malo vremena z aucenje..kad imam dovoljno to me smori nekako a ono malo bas mi se svidja da ucim
a nisam toliko srecna kad je kisa jer mi propushtaju cipele..... :(
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...
izlazish sa pogreshnim devojkama..... :shock: ili se mozhda (nadam se da ovo nije) ponashash kao aca??? :-?
 
Ako ti pukne film,a hoće sigurno ako tako nastaviš, uvek imaš opciju da pređeš na drugu stranu. Ipak mislim da sve to trebaš da prihvatiš kao igru, jedna će ipak pasti.
8-)
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...
vazno da ti ne patis od predrasuda i samoobmana

da ti kazem ja lepo i jasno
ako te ne yebe 5% znaci da joj se ne svidjas bez obzira koliko se ti trudio ili ne, stvari tako stoje
ponekad iz sujete mogu da se lome oko nekog, ako su klinke i zeljne dokazivanja :lol:
ali ce im interes nestati cim dobiju svoju potvrdu
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...

Ovo je tipican predstavnik seksualno i ljubavno neizivljene omladine.On bi mogao da se pridruzi onoj koja se pita posle koliko samara treba uzvratiti samar.Mozda je buducnost u otvaranju savetovalista za mlada neiskusne kojima se moze ukazati na njihove predrasude, a uzeti im u zmanu pare, mozda i neke konkretne primere da im pokazmo, kao sto se prostitutke daju za seks, tako bi se nasi mladici i devojke davali za poducavanje na planu ljubavi.

Ovu predrasudu sam cula najmanje 1000 puta, o tome kako te devojke kuliraju kad im pokazes malo paznje a kad ih ne yebes ni 5% ne mozes da se odbranis.To je samo kod zena idiotkinja i seljanki, to je njihova strategija, druga omiljena, a prva omiljena strategija im je "udari jacu" na primer ako on kaze "ovako je" ti mu obavezno kazi "e nije, nego je ovako" a kad on kaze "ovo cemo" nemoj ni slucajno da mu kazes "hocemo", nego mu obavezno kazi "necemo".
 
topmodelsica:
Ovo je tipican predstavnik seksualno i ljubavno neizivljene omladine .On bi mogao da se pridruzi onoj koja se pita posle koliko samara treba uzvratiti samar.Mozda je buducnost u otvaranju savetovalista za mlada neiskusne kojima se moze ukazati na njihove predrasude, a uzeti im u zmanu pare, mozda i neke konkretne primere da im pokazmo .

ako sam te dobro razumeo.... nudis mi se u zamenu za pare...
 
Betty:
:lol: kakav god da imam kišobran, meni uvek mokra kosa!

cizma glavu cuva a kapa je krasi prema tome gore je kad su ti mokre noge

e provalila sam nove cipele odlepljuje se neko parcence...hocu li da idem da zamenim ??? naravno dane...a mozda bih i mogla

fuj mrzim sto sam ziva da li je neko zagovornik eutanazije

salimo se malo naravno sa osetljivim stvarcicama
 
.....Ma yebom BI IHsve,,.....pa na NETu,posle caskao sa vama.....??!!??/
----Sa decom je tesko,ali ima po koje dobro dete dok se ne pokvari...a aa posle ne moze da ti se skine sa ....
 
underwater:
zbog cega zene, cim im posvetis malo vise paznje, pocnu da te kuliraju i tretiraju kao idiota (licna interpretacija), a kad ih ne yebes 5%, kuliras i tretiras kao idiote, ne mozes da se odbranis....
e, stvarno mi nije jasno...
Pa zavisi ako poklanjanje paznje kod tebe znaci i da se zalepis kao flaster za nju..ono oko vrata...pa da se malo gusi..e to je prirodni refleks da te sloni od sebe...
 
sve je to drugacije od osobe do osobe.Ako je nekom mnogo stalo,on ce da proguta i kuliranje i sve prepreke da bi dosao do cilja,mada ima i onih tipova ljudi koji kada dobiju sta zele postaju skotovi.......kod mene je to promenljivo,mada vrlo lako dizem ruke jer sam slaba sa zivicma.Kad necije ponasanje pocne da me nervira,ja mu to direktno kazem..........pa kud puklo......
 

Back
Top