Uvijanje u ćebe

+ Imam moždani razvoj na nivou pacova pa su mi sinapse možda brze al' su neuroni maleni i slabije kapiram!

Ali - šta ti znači to da budem žena ponovo?!
Da poželim da me neko izuvija pa da budem zavisna od njega?
Pa da budem ženica zavisna od moje muškarčine?

Johohohohohoj, prosvetli me, molim te :)
 
Ne radi se o stvarnoj zavisnosti, već o pukom prividu, koji zbližava i stvara osećaj nežnosti

prosto, meni je to sjajna situacija, nekako - izvire prisnost iz nje, ljubav, eto, štagod

ali ne razumem zbog čega je to tako.
 
Ja ovo moje mače navadio da joj ujutro donosim kafu u krevet (naravno kad je to moguće, t.j. kad ne radimo) i da je uveče ušuškam i poljubim za laku noć.:mazi:
I sad kad uveče sednem da igram igricu ili gledam neki film, ona mi uvek u najnezgodnijem trenutku dodje da me zove da je ušuškam. :besan2:
Ebga, sam sam kriv, niko me nije tuko po ušima da je navadjam na maženje.:udriglavu:
 
Meni je to ekstra, a ne znam zašto... ne znam!

valjda zato što na devojku gledaš kao na neko posebno ranjivo biće, gotovo poput bebe

onda je uviješ, i oseća se zaštićeno, a i brate - deluje slatko, morate priznati, tako sva umotana i malena, privržena, zavisna od tebe

ja sam debil.

nisi debil...pa to jeste tako..mislim bar bi trebalo da bude
ja bas volim da se osecam zasticeno
 
Ja ovo moje mače navadio da joj ujutro donosim kafu u krevet (naravno kad je to moguće, t.j. kad ne radimo) i da je uveče ušuškam i poljubim za laku noć.:mazi:
I sad kad uveče sednem da igram igricu ili gledam neki film, ona mi uvek u najnezgodnijem trenutku dodje da me zove da je ušuškam. :besan2:
Ebga, sam sam kriv, niko me nije tuko po ušima da je navadjam na maženje.:udriglavu:

Golube , nisan znala da si takav tip muškarca ? :D
Simpaticno ..
 

Back
Top