Quantcast

Utisak dana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bigsister

Domaćin
Poruka
3.889
jao samo da mi je da prodje i sledetja nedelja pa da dodje leto kao shto dolikuje, a ne da na svu ovu vrutjinu josh moram i da razmishljam... :mad:

sutra mi putuje sestra u london i netju je videti mesec dana... :cry:

livija

Veoma poznat
Poruka
12.261
blah..... sinocj tachno u 00:00am (u sred mog blejanja na forumu) nestane struje u celom naselju..... a ja sama u qcji.... a mob izgubio domet.... qq.... i sve neshto qcka sa svim strana..... a psa umalo nije strefio shlog.... a on se i ovako svega boji.... elem.... kako sam i ja odprilike pizzda na istom nivou.... poqpim se onako pripita u spavacjici i odem u neki tu lokalni pub.... da popijem josh koju, jel'te.... i krenem nazad qcji.... pola sata sam sedela u kolima nisam smela da izadjem.... elem... kad se to napokon desilo.... glupi pas me na nervnoj bazi napao.... tj... on je samo bio pod stresom a ja sam bila pijana pa sam mislila da me je napao pa sam ga tako svetski shutnula.... pa ja mislim da ni kokoshke ne lete toliko.... sva srecja pa me sav taj stres izmorio... pa sam zaspala pre sunca..... u dnevnoj sobi...... a jutros doshli neki majstori da prebace neke police, i josh neki da sade drvo.... i svi imaju kljuch..... misslim shta recji? utisak dana :arrow:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.