Uticaj vremena na naše raspoloženje

Nina

Zlatna tastatura
Supermoderator
Poruka
334.520
kim-jest-meteopata-porady-dla-nadwrazliwych-na-zmiany-pogody-2458080.jpg

Da li ste meteoropata i koliko ovo vreme kada mu vreme nije utice na vaše raspoloženje.Promene vremena su velčike od minusa dan dva do 20 stepeni u plusu.
Šta rasdite ako upadnete u vremensko neraspoloženje , prepuštate se ili ucinitre nešto u smislu da procitate neku romanticnu knjigu, pecete kolace, uzmete kisobran i odete u šetnju ?
 
Nisam klasican meteoropata ali da vreme po nekad utuice na moje raspoloženje ..utice
evo konkretno danas..cim sam videla ovaj divan suncan dan kroz prozor odmah mi se pojavio osmeh na licu
i entuzijazam da se obucem i izadjem u ovaj prelepi ferbruarski dan ..i bilo je lepo :)
dok suprotno ima dana kada mi se cini da mi se nebo spustilo na glavu..sve sivo, mokro hladno
ali ako imam puno posla u takvoim danu ..ja ga i ne primecujem
 
Pogledajte prilog 1499060
Da li ste meteoropata i koliko ovo vreme kada mu vreme nije utice na vaše raspoloženje.Promene vremena su velčike od minusa dan dva do 20 stepeni u plusu.
Šta rasdite ako upadnete u vremensko neraspoloženje , prepuštate se ili ucinitre nešto u smislu da procitate neku romanticnu knjigu, pecete kolace, uzmete kisobran i odete u šetnju ?
Lose vrijeme mi jako smeta, obicno potrazim drustvo u kafani da se dobro ismijem tj napunim pozitivnom energijom ako ne mogu da pobjegnem u toplije krajeve.
 
Da to sam i ja primetio da mi kafana pojačava imunitet na loše vreme :) .
Vlasnik jedne prometne kafane je ovde vršio istraživanja koliko mu loše vreme smanjuje promet u kafani. Kaže mnogo, jako mnogo.
Sunčano vreme mi popravlja raspoloženje, ali ga ne kvari samo ružno vreme. Kao da ponekad, postoje neke loše vibracije iz svemira.
Ne znam ima li takvih naučnih studija.
 
Kišu volim leti i u proleće zbog biljaka... Odmaram od zalivanja, sakupljam kišnicu... U jesen i zimi mi deluje depresivno... Ko je sa sela, teško da ne voli kišu :) . Ne volim vetar, Košavu,... e to mi direktno kvari raspoloženje. Imao sam i traume od olujnih vetrova,.. pokida plastenike, napravi puno štete... napravi puno neplaniranog posla... Naježim se i sada, kad krene da duva. Mada mi se čini da je poslednjih godina manje vetrovitih dana.... Pamtim puno gore...
 

Back
Top