Uticaj mesecevih mena na psihu pojedinaca i odraz istih na njihove politicke stavove

Dakle moja nedoumica je vrlo jasno definisana.S obzirom na ponasanje nasih politicara i njihove cesto besmislene i prevrtljive izjave i stavove koji se nekad menjaju iz dana u dan a ponekad cak i iz sata u sat,zapitao sam se sta je uzrok takvoj nedoslednosti...sta mislte da li su mozda u pitanju mesceve mene ili je ipak nesto drugo !

Slicne primere imamo i ovde na forumu kod pojedinih forumasa,koji verovatno pod uticajem mena deluju kao da su odlepili,ne bih bas da ih imenujem jer pojedinacna prozivka nije dozvoljena ali prepoznace se oni i sami,a mnogi od njih ce verovatno i u meni videti eventualnu zrtvu gore pomenutih mena !

Sta hocu sa ovom temom...nista osim da vidim koliko smo osim kritikovanja drugih spremni i sposobni i za samokritiku,ili svi mi mislimo da smo savrseni,da smo najpametniji,da su u odnosu na nas svi tupi, glupi i tako to !

Znaci da pojednostavim...sta zamerate sebi kada je vas forumaski zivot u pitanju,a posebno vase pisanje i ponasanje na pdf Politika I da li su za to krive meseceve mene ili nesto drugo ?

Ne mozete kritikovati druge jer to nije dozvoljeno pravilnikom ali mozete komentarisati njihove stavove i njihove poglede na sopstvenu licnost,kao sto i oni mogu komentarisati vase !

Evo ja cu u sledecem postu da raspalim po sebi...pa sta bude,bice !

Dobra tema.:ok:

Mislim da su i narod i politicari postali nestabilni u ovim nestabilnim vremenima.

Kojih god da se stavova drzis (k'o pijan za plot) - vreme te demantuje.

Cudna vremena...
 
Samokritika? Ok, evo... primijetio sam da previse civilizirano razgovaram sa Srbima u zadnje vrijeme z:( neko ce jos pomisliti da ste to zasluzili z:cry:


Moram jos dosta raditi na sebi da bih to ispravio i zauzeo odgovarajuci stav prema vama. z:mrgreen:

Hej,nemoj molim te sa mnom da razgovaras civilizirano jer cu i onako znati da se foliras !

Budi ono sto jesi!
 
Velis da te ipak, za svaki slucaj, odmah preventivno popljujem? :think: Dobro ako bas insistiras...

Pa da...bar cu znati da si iskren a ja vise cenim iskrenu kritiku pa makar to bila i pljuvacina nego lazno tapsanje po ramenu a mislim da to vazi i za vecinu...u principu ulizice i uvlakace u cajni kolutic ne voli niko i niko nema o njima dobro i pozitivno misljenje!

Valjda ce to nekad shvatiti i ova nasa vlast sto se uvlaci u cajni kolutic svima pa caki i onima koji to od nje i ne ocekuju...a ni vasi nisu nista bolji !
 

Back
Top