UTICAJ ALKOHOLA NA ORGAZAM..

Ljudi,imao sam jako losa iskustva kada sam bio bas pijan.Kada pijem do neke granice,sexualni nagon mi raste.Medjutim kada preteram,ne moze da mi se digne pa to ti je.U subotu uvece posle Cecinog koncerta,malo sam preterao sa pivom,a pomesao sam i viski.Riba mi je pusila,drkala ga,ma stvarno vrhunski,ali uopste mi se nije digao onako kako treba.Cak nisam ni imao neku zelju za sexom.Pao je sex ali za mene uzasno los.Trajalo je stvarno dugo,al sam imao osecaj da mi se cak nije ni digao kako treba.Svrsio sam ali nisam doziveo vrhunac uopste,vec samo onako bezveze ejakulacija.Ne znam da li se to i vama nekad desava,da svrsite ali da ne dozivite orgazam?Znaci alkohol zna da me zagreje kao zivotinju,da mi se digne na svako zensko bice,ali isto tako i da me onesposobi skroz.Jel imate i vi slicna iskustva.
P.S.Izvinjavam se stvarno ako je ova tema vec bila,jer ja ne znam to,od skora sam ovde.Ko nece da odgovori ne mora ni da se javi.
 
Ja sam antiakoloholicar vec par godina,ali znam kome ovde alkohol budi neverovatnu zelju za sexom! :lol:

Inace,ne secam se da mi je alkohol pre, budio zelju za bilo cime. A da...setio sam se...budio mi je zelju da ustajem nocu i rano ujutru,a i kasnije tokom dana da idem da "lajem" na WC sholju. To su bile neukrotive zelje. :lol:
 
Evo kako je bilo na koncertu...

A vi kako ‘te? (Tako je govorila Ceca)

Pozdrav na početku koncerta
Dobro veče Beograde, dobro veče Srbijo, dobro veče vi koji ste došli iz ostalih republika!“(kojih Ceco? prim. nov.).

Presek karijere
„Ja mislim, dragi moji, da sam vas i svoju karijeru zadobila zahvaljujući svojim baladama“, objasnila je Ceca pre numere „Pustite me da ga vidim“.

Animiranje publike
„Ajde, vi, tamo zadnji redovi, da vas čujem! Mašite!“

Zelena trava doma mog
„Pa da vidimo šta radi trava! Normalno, na travi je najžešće!“.

Nakon urnebesnog skandiranja: „Ceco, mi te volimo“, ona je odgovorila: „Pa, šta da vam kažem... volim i ja vas!“. Svaka sličnost sa čuvenom replikom Slobodana Miloševića je... ničim izazvana.

Marina, hvala ti
- Marina (Tucaković, prim. nov.) je ovom pesmom od mene stvorila identitet jedne žene koja zna da voli, koja zna da pati, koja zna da uživa - rekla je Ceca i zapevala pesmu „Kukavica“.

A sada nešto sasvim drugačije
„Da čujem sve vas koji ste na travi!“

Želje i čestitke
„Želim da pozdravim publiku koja je došla iz Slovenije, Makedonije, Hrvatske, Bosne i bratske Crne Gore i da svojoj zemlji Srbiji čestitam nezavisnost!“

Objašnjenje za neupućene
„A sada još jedna jako lepa tužna balada!“

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ...i Kinezi se smeju! :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Evo kako je bilo na koncertu...

A vi kako ‘te? (Tako je govorila Ceca)

Pozdrav na početku koncerta
Dobro veče Beograde, dobro veče Srbijo, dobro veče vi koji ste došli iz ostalih republika!“(kojih Ceco? prim. nov.).

Presek karijere
„Ja mislim, dragi moji, da sam vas i svoju karijeru zadobila zahvaljujući svojim baladama“, objasnila je Ceca pre numere „Pustite me da ga vidim“.

Animiranje publike
„Ajde, vi, tamo zadnji redovi, da vas čujem! Mašite!“

Zelena trava doma mog
„Pa da vidimo šta radi trava! Normalno, na travi je najžešće!“.

Nakon urnebesnog skandiranja: „Ceco, mi te volimo“, ona je odgovorila: „Pa, šta da vam kažem... volim i ja vas!“. Svaka sličnost sa čuvenom replikom Slobodana Miloševića je... ničim izazvana.

Marina, hvala ti
- Marina (Tucaković, prim. nov.) je ovom pesmom od mene stvorila identitet jedne žene koja zna da voli, koja zna da pati, koja zna da uživa - rekla je Ceca i zapevala pesmu „Kukavica“.

A sada nešto sasvim drugačije
„Da čujem sve vas koji ste na travi!“

Želje i čestitke
„Želim da pozdravim publiku koja je došla iz Slovenije, Makedonije, Hrvatske, Bosne i bratske Crne Gore i da svojoj zemlji Srbiji čestitam nezavisnost!“

Objašnjenje za neupućene
„A sada još jedna jako lepa tužna balada!“
A ovo si skinuo iz Blica.
 
goxy:
у ограниченим количинама да....Кад претераш имаш само желју за пегланјем.. ;)
Haha,tacno.Jednom mi se dogodilo da sam onako zagrlio wc solju i glava mi je vec bila u njoj,onako sam klecao znojav i umazan i ko zna u cijoj mokraci su mi bila kolena,a moja pijana drugarica me ljubila onako umazanog.Uzas,tada sam se gadio sam sebi.Boze kako devojke izgube razum kad se napiju.Odvratne su :-D
 

Back
Top